Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: sta je bolje kupiti World Of Warcraft ili Guild Wars  (Pročitano 9750 puta)
Clan u razvoju


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 20
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Sagem 
Ranije sam igrao WoW a pre desetak dana sam uzeo i GW i kada sam krenuo da igram UOPSTE mi se nije svideo verovatno zato sto sam se bio navukao na WoW masa,medjutim kako vreme odmice i GW mi se sve vise i vise svidja tako da mogu da ti ga preporucim.... Jedina stvar koja mi se ne dopada je to sto svako ima svoj "svet" kada izadje iz grada.Taman lepo imam uber-cudo bozije-svetlece-ubizgromi oruzje ali dzaba kad ne mogu da se foliram sa istim jer,jednostavno,nemo ko da ga vidi  Smile (a u gradu su oruzja sakrivena)...
IP sačuvana
social share
Oko vrata stavljam svoj plavo-beli sal...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Aj em d best!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2800
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung ZM60
pffffff ne znam jOS razmisljam ali JOJ ne znam
IP sačuvana
social share
Ich tu dir weh....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Aj em d best!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2800
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Samsung ZM60
aj neko reci koje su klase tu i kako ide sistem magije (treniranje ili dobijam magije kako se lvlam)??
narucio sam treba da mi stigne skoro!:D
IP sačuvana
social share
Ich tu dir weh....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Aj em d best!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2800
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Samsung ZM60
i kako mislis svako svoj svet ima ? jel to znaci da necu nikog sretati po igri dok lutam :CC
IP sačuvana
social share
Ich tu dir weh....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 769
Zastava Pancevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.4
Dok si u gradu tu mozes da sretnes svakog a dok si na misiji nema nikog dobijjas svoju mapu po kojoj setas sam i tvoji kompanjoni koji idu sa tobom na misiju  Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Za sve nase [Lobotomiste], igrajte se i vi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Aj em d best!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2800
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung ZM60
ufff pa to je nekako i bezveze :| :| :|
IP sačuvana
social share
Ich tu dir weh....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Aj em d best!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2800
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung ZM60
i da jedan ovde rece da je 1 patch 400 MB pa nema sanse to skidati!
jel istina?

kolko bi trebalo vremena da potrosim na skidanje patcheva s obzirom  da je igra izasla pre malo manje od 1 god???
IP sačuvana
social share
Ich tu dir weh....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 145
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
lol, kada ljudi ne citaju ono sto napises rekao sam 40MB a ne 400MB i vec sam to rekao koliko se skida oko 3 sata diul-upom na tvom mestu bih sacekao drugi deo igre pa tek onda kupio igru jer kada bude izasao drugi deo igre dobar deo ljudi iz igre ce preci tamo (na novu teritoriju), a ti neces imati pristup tamo i niko naravno nece hteti da dolazi da bih igrao sa tobom neku misiju ili quest (ovo ti govorim iz iskustva) jer ni sada niko iz nijednog gilda (bez obzira da li je strani ili domaci) nece da se smara sa tobom da ti pomaze itd. sto ne znaci da ces igrati sam vec ces morati da za svaku misiju ili quest formiras svoju druzinu itd. ljude ne mozes da sreces van gradova i "stajalista" zapravo svaka misija se generise samo za tebe i tvoju druzinu sto i nije tako lose... Ponovo ponavljam probaj igru u igraonici i sve ce ti se samo kazati...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Aj em d best!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2800
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung ZM60
pa nema nigde ovde u sabcu(bar ja mislim)!:CCC
IP sačuvana
social share
Ich tu dir weh....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 145
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
To se moze lako resiti ovog vikenda (24.03-26.03) se odrzava veliko beta testiranje drugog dela igre potrebno je samo da ti neko posalje pozivnicu (u njoj ces dobiti sva uputstva sta i kako i zabava moze da pocne) siguran sam da ce ti neko sa foruma poslati ako lepo zamolis pa mozes da probas igru i da pogledas kako sve to izgleda itd.
Takodje da napomenem ovo je poslednje testiranje igre tako da ako ne iskoristis neces imati vise prilika za to i potpuno je besplatno bez ikakvih obaveza da posle kupis igru itd.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.064 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.