Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 07:14:22
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Šta ih obara?  (Pročitano 10262 puta)
Moderator
Legenda foruma


Sve ima svoje...

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 44533
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia 
Citat
Šta ih obara?

dobro, zgodno telo pored sebe...zategnut stomak, čvrsta guza, savršena frizura i ten, ma savršenstvo gde god baciš pogled...ali kad ga dobiju i vide i onu drugu stranu...da ona sate provodi u teretani umesto s njim, kod frizera daje čitavo bogatstvo, solarijum  je obavezan bar tri puta nedeljno, dnevne maske, noćne kreme, da se šeta sa belim licem i kosom umašćenom od raznih pakovanja, da je ne možeš poljubiti a da se ne umažeš....

na kraju, sednu sami ujutru da popiju kafu i nemaju s kim popričati i nasmejati se......
IP sačuvana
social share
Ni jedan čovek nije ostrvo, sam po sebi celina; svaki je čovek deo Kontinenta, deo zemlje; ako Grudvu zemlje odnese more Evrope je manje, kao da je odnelo neki Rt, kao da je odnelo posed tvojih prijatelja ili tvoj; smrt ma kog čoveka smanjuje mene, jer ja sam obuhvaćen Čovečanstvom.
I stoga nikad ne pitaj za kim zvono zvoni; ono zvoni za tobom...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Glavni okidač sexa je u glavi, kada se to sastavi tek onda vredi. Žene zaista vole pametne i kulturne muškarce čak i kada su fizički slabiji. Dobra građa nije na odmet, ali se danas građa pumpa hemijom, fitnes đanki, to ribe neće.

IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
HTC Wildfire S
A da ti puknem ja jedno dva samara pa naucis da se ponasas prema starijima?

Čiko čiko... je l' sav ovaj lebac burek tvoj?  Smile Smile Au al smo nervozni...  Smile

Zene vole da vide lepo oblikovane muskarce, a vole da budu sa ljudima koji ih cine srecnim. I najlepse telo nakon nekog vremena dosadi, ako ne postoji nista vredno ispod povrsine.

Ne znam za ostale na ovoj temi (za druge, ne zaostale Smile ), ali ovo je istina.
Barem sudeći na svom primeru.
Ja stalno osciliram, zadnje četri godine (znam da nije zdravo), mršav, debeo, mišićav, debeo, mršav, debeo, mišićav, debeo... gore dole, stalno.  Smile
Doduše nikad nisam bio debeo, ono da preliva ili kako već.
Ali dovoljno da utiče na moj privatni život u nekoj (zanemarljivoj) meri.
Desilo se jednom da se pojave za isto veče 3 devojke s kojima sam bio na jedno veče (dobro, par večeri  Smile ) dok sam bio u top formi a za to veče posle par meseci sam se ugojio.
Uuu al si se ofucao! - Ista rečenica od sve tri a čak se ni ne poznaju.  Smile
Ma da da, jesam dobio koje kilo... šta radiš ti...
Zapravo su bile malo ljute, i želele su da me ponize i isprozivaju jer nisam onomad hteo da budem s njima u dužoj vezi. Kad su videle da me ne mogu dotući (reče jedna drugarica nedavno da mi je ego do neba Smile ) odustale su.
Ali ne leži vraže eto njih kroz pola sata kod mene za separeom. Jedna po jedna svratile na partiju muvanja. Kako sam ih slatko odjebao. Takođe jednu po jednu.  Smile Rezultat večeri, 3:0 za mene.
Mene ste našle da spustite... Smile
To su bile devojke do kojih mi i nije preterano stalo, imam i neke neobavezne veze, koje malo više cenim, to su devojke koje su prepoznale mnogo šire kvalitete kod mene (one o kojima ti pričaš) i nije im preterano bitan moj fizički izgled.
E sad.
Ako zanemarimo unutrašnje kvalitete i ponašanje i stavimo akcenat na spoljašnji izgled... ne mođe se pouzdano reći šta svaka voli i ne voli jer generalizacije ne prolaze baš najbolje na ovom delu foruma (mož' i Bambi da potvrdi Smile ) ali može se naći neka uobičajena referentna tačka od koje većina žena polazi.
A to je simetrični i savršeni Ken. Barbikin dečko.
Oblik tela u V slovo, zategnut stomak, jaka ramena, simpatična simetrična faca... ni viška ni manjka. Super super s grožđicama, lješnjakom i rižom!   Smile
A onda izađu na ulicu! Smile Ken ne postoji! Odnosno ne sreće se tako često u svakodnevnom životu.
Kenovi su u deficitu, tako da današnje devojke moraju da prihvate estetski manje lepše momke.
I one su toga svesne, jedno je maštarija a drugo realnost.
Tako da se gledaju neke sitnice koje život znače. Uredni i čisti nokti, hod, odeća, nakit. Nešto na šta svi možemo da utičemo.
Govorimo naravno, o spoljašnjem izgledu samo, zanemarujući ostale osobine.

S druge strane...
Citat
Šta ih obara?


Smile
« Poslednja izmena: 24. Maj 2009, 17:00:35 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Најважнија је занимљива фаца и одсуство било ког примитивизма.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia N97
Chisto bih da ilustrujem shta stoji iza tih famoznih plochica. Da bi neko imao plochice potrebno je da radi trbushnjake desetak minuta svaki drugi dan. Da bi se one videle u chemu i jeste poenta, taj mora da jede kao ptichica na grame i iskljuchivo bezukusnu hranu koju je uzhasno teshko pripremiti. Taj nema zhivot drugim rechima ...  Smile ... da ne govorim o frustracijama shto ne mogu sebi da priushte da pojedu dobar obrok, da podele sladoled sa devojkom.

Zhene i mushkarci razmishljaju isto. Fizichki izgled je bitan samo na kratak rok, tj. mnogo je manje bitan nego shto se to predstavlja.

Obara harzima i iskljuchivo harizma.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Кога боли уво за некакве плочице?
На Ади Циганлији их сваки други шабан има.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Ako se ograničimo samo na sexualni užitak, atraktivan izgled nije nikakva garancija sexualnog užitka, čak to nije ni mladost ženske, osrednja ženska srednmjih godina može da bude sexualni raj, a mlada i napadno zgodna mučenje i za telo i za dušu.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 



Najbolje je imati zgodnog ljubavnika ,a inteligentnog i  postenog muza ! Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
 И још једног, да се нађе за ситне поправке по кући.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
HTC One
Kad smo vec kod cisto i samo keramickih radova (na stranu sarm i ono "nesto" sto neko nosi u sebi) u svakom slucaju je macola bolja od plocica  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 07:14:22
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.