Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 00:57:59
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 659 660 662 663 ... 713
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta igrate u zadnje vreme?  (Pročitano 881875 puta)
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 35.0.1916.153
mob
Samsung SGH-E590
AC 4 je je prva igra koja mi pada na pamet, a misli da je najbolja piratska igra Sid Meier’s Pirates i ako je prilicno stara...
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Passionate Gamer

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1260
OS
Windows 7
Browser
Chrome 35.0.1916.153
mob
HTC ONE
AC4 mi je previse zahtevan, nema sanse to da pokrenem dok ne kupim novi komp  Smile
Ah da, igrao sam taj sid meiers pirates ujedno i sve igrice od Sid-a, civilizaciju itd. Mada jedna od omiljenih mi je Pirates of the caribbean, bas se tako zove, to je najbolja simulacija borbe na kopmu i brodovima, ne moze da se poredi ni sa jednom, steta sto su prestali da je apdejtuju i razvijaju, a ja sam je presao 10x Smiley videcu da oteram burazera sa njegovog kompa pa da probam ac4 kod njega. Tnx m8's
IP sačuvana
social share
"Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.   "
    — Winston Churchill
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1266
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 11.10
Ovo Smile Mnogo dobro urađeno

« Poslednja izmena: 01. Jul 2014, 02:20:05 od Nbgd1988 »
IP sačuvana
social share
Samo jednu ljubav nemam :p
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7063
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 30.0
Prešao Shovel Knight

Fenomenalna igra, jedna od najboljih ove godine!
SMB3 + LoZ2 + Duck Tales + Castlevania + Mega Man  Smile, a opet uspela da formira sopstveni identitet.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Passionate Gamer

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1260
OS
Windows 7
Browser
Chrome 35.0.1916.153
mob
HTC ONE
Skinuo sam sinoc SM Pirates Smiley grafika kanal Smile ali je osecaj dobar, kada se setim kao klinac kako sam igrao, sve sam znao napamet Smiley mucio se da potopim engleske brodove, istrazivao po netu kako da nadjem najjaci brod, i to sa dial-upom Smiley haos igrica

@Nbgd1988
To mora da je neki multiplayer ?
IP sačuvana
social share
"Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.   "
    — Winston Churchill
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1266
Browser
Opera 11.10
Skinuo sam sinoc SM Pirates Smiley grafika kanal Smile ali je osecaj dobar, kada se setim kao klinac kako sam igrao, sve sam znao napamet Smiley mucio se da potopim engleske brodove, istrazivao po netu kako da nadjem najjaci brod, i to sa dial-upom Smiley haos igrica

@Nbgd1988
To mora da je neki multiplayer ?

Nije al ima druga koja jeste, tek treba da izađe
IP sačuvana
social share
Samo jednu ljubav nemam :p
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Нема предаје повлачења ко хоће да га памте

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 24714
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 30.0
Роки, какав је Crusader Kings II? Играо сам га раније и није ми се свидео... ал пошто сам извалио како се игра EU, верујем да се не разликује пуно Smile
IP sačuvana
social share

I have something more important than courage.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 35.0.1916.153
mob
Samsung SGH-E590
Pa meni je do jaja igra. Razlikuje se dosta od EU. Najveca razlika je to sto u EU vodis drzavu, a ovde vodis vladara. Tako da se cela igra razvija oko odnosa koje imas sa ostalim vladarima, svojom familijom, ljudima sa dvora itd.
Koliko sam video, oni i dalje izbacuju nove dodatke za igru (a stara je mislim 4 godine) i nisam igrao bas sve, ali kapiram da su jos dosta poboljsali igru. Poslednji put kada sam igrao je bilo kada su izbacili ekspanziju sa starim religijama, medju kojima je bila i staroslovenska sto je meni bilo mnogo gotivno.

Mislim meni se svidja igra i treba je probati...
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Нема предаје повлачења ко хоће да га памте

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 24714
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 30.0
Играо сам је мало синоћ и добра је... да нема багова Smile прво скинем неку верзију која не мора да се инсталира. Ту не може да се направи онај курац за трејд, увек стоји таман квадратић. Прочитам да је то баг и да треба неки печ 1.91 или тако нешто. Скинем њега и каже да немам де да га метем, јер игрица није инсталирана. Скинем ја Скајдроу верзију, инсталирам, после тога инсталирам и печ... ал онда нема ни могућност да се направи тај курац, овамо бар био таман квадратић Smile

А фазон на овој верзији која се не инсталира, постоје године владара, тј. колико година имају... а овамо не постоји Smile не знам коју верзију да скинем да играм нормално Smile
IP sačuvana
social share

I have something more important than courage.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46917
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 30.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Нисам неко вријеме био на форуму. Али се доста играло.

Прешао

Nintendo World Cup - Са СССР-ом освојио Свијетско првенство! Лијеп ретро олдскул осјећај!  Smile

Far Cry 3 - Спасао пријатеље. Искрен да будем желио сам остати на острву јер ми се тај живот доста више допао од пријашњег. Нажалост пред крај схватих да су сви на острву луди па на вријеме извукох живу главу. 

Wario Land 2

Kid Dracula



И даље играм

Freelancer - 11. мисија. Купио одлични Анубис за само 1.100 долара. Smile Сад гледам која врста штита је најефикаснија.

The Legend of Zelda: The Minish Cap



И ту сам при крају. Само још ухватити Ваатиа, спасити принцезу и то би било то. Иначе читаву игру смарају са скупљањем предмета и ствари које апсолутно никакву улогу немају. Само да би вас вртили у круг милион пута и како би игра вјештачки трајала преко 100 сати. Испаде ова Зелда ружни деда Дарксаидерса.  Smile
« Poslednja izmena: 05. Jul 2014, 23:55:45 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 659 660 662 663 ... 713
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 00:57:59
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.