Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 21:18:02
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Šta dobrog frajera čini neodoljivim ?  (Pročitano 15020 puta)
04. Maj 2009, 08:32:41
Moderator
Legenda foruma


Sve ima svoje...

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 44533
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Šta dobrog frajera čini neodoljivim za žene, često je pitanje, posebno kod 'početnika'. Odgovori su različiti i čini se da svaka žena ima svoju listu parametara: zgodno telo, smisao za humor, harizma, maniri...

U svakom slučaju trenutna moda i aktuelni pro­pisi koji se odnose na dužinu njegovih nogavica ili način šišanja sa tim nemaju naročite veze. Evo nekoliko najbitnijih elemenata koje poseduju dobri frajeri:

Ono nešto
Često se mogu čuti žene koje kažu da tip koga obožavaju i nije "ništa posebno", ali da ima "nešto".
Reč je o specifičnoj energiji koja se, kao afrodizijak, širi na sve koji se zateknu u njegovoj blizini. Deluje kao zov, omamljujuće, obezoružavajuće... Lepši pol je uvek svestan prisustva takvog muškarca, koji se nikada ne nameće, ali se njegova blizina ne može ignorisati, piše Men's Health.

Beskrajno zabavan
Ako frajer nije sposoban da ubedi sebe da je pravi izbor, teško da će ubediti nju. Muško samopouzdanje je ženski afrodizijak bez konkurencije. Ova vrsta unutrašnje moći je mnogo podsticajnija i trajnija od spoljašnjih simbola moći: novca, garderobe, automobila... Njegovo uživanje u sopstvenoj koži za nju je apsolutni izazov. Takav frajer nikada nije: ljubomoran, koleb­ljiv, uplašen i zabrinut za utisak koji će ostaviti.

Pametan
Pravilo koje izaziva najviše nedoumica. Većina muškaraca je u zabludi jer smatra da obrazovanje nema nikakve veze sa tim koliko je dobar frajer zaista dobar i da ga to, štaviše, čini dosadnim. Mušakarac koji ume da govori, koji vešto razlikuje Rembranta od El Greka i koji ne misli da je jedini Homer na svetu otac porodice Simpson, beskrajno imponuje ženama. Takav frajer nikada nije: tupadžija, baja, nepismen.

Doteran
Definitivno, reč koja je zaštitni znak ovog vremena. Međutim, poplava saveta za perfekatan stil u svakom segmentu života obično završava umnožavanjem kopija i lošim izborima. Put do ličnog stila nije kratak. Da muškarac zainteresovan da radi na sebi ne bi zalutao među rafovima sa dobrom garderobom ili u porodavnici nameštaja, potrebno je da ipak nešto zna, pa makar se to odnosilo na broj telefona kompetentnog stiliste ili dizaj­ne­ra.

Ume da se ponaša
Priča o stilu se do sada odnosila na ono što se obično naziva "imidžom", ali ona je znatno šira od toga. Dobar frajer mora da zna kako da se ponaša u svakoj prilici, kako da se ponaša prema ženi koja mu pravi društvo, kako da govori. Muškarac siguran u sopstvene kvalitete neće imati problem da sipa vino devojci koju je izveo na večeru, jer neće strahovati od toga da će ga ona, zbog ovog gesta smatrati "suviše prefinjenim". Biće prilike da joj pokaže da to nema veze jedno sa drugim. Takav frajer nikada nije: seljačina, dripac, snob, "džabe mu pare", hodajuća katastrofa.

Pun ideja
Žene su uvek oduševljene muškarcima koji imaju nekoliko predloga u rukavu, rezervna rešenja, plan B. Još od najstarijih vremena, kada je on odlazio u lov, a ona čekala plen. Bez obzira na današnju spremnost žena da uzmu stvar u svoje ruke, većina njih će biti razočarana tipom koji sedi i čeka rešenje. Takav frajer nikada nije: "penzioner", lenj, neinventivan, dosadan, predvidiv, jednoličan.

Za njega nema zime
Niko ne izaziva divljenje kao muškarac koga okolnosti mogu da iznenade, ali ne i da savladaju. Od svojih kolega dobijaju poštovanje, a žene se u "njegovim rukama" osećaju vredno i sigurno. Slika muškarca koji rešava probleme je više od izazova za lepši pol. Takav frajer nikada nije: "tatin sin", smotan, kukavica, spor.

Izvor Mondo
« Poslednja izmena: 04. Maj 2009, 08:34:13 od vojvođanka »
IP sačuvana
social share
Ni jedan čovek nije ostrvo, sam po sebi celina; svaki je čovek deo Kontinenta, deo zemlje; ako Grudvu zemlje odnese more Evrope je manje, kao da je odnelo neki Rt, kao da je odnelo posed tvojih prijatelja ili tvoj; smrt ma kog čoveka smanjuje mene, jer ja sam obuhvaćen Čovečanstvom.
I stoga nikad ne pitaj za kim zvono zvoni; ono zvoni za tobom...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 



Neodoljiv mi je onaj koji razmislja brze od mene ,koji zna sta su mu obaveze,koji je neupadljiv i koji se ne sminka mnogo  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Citat
koji se ne sminka mnogo 
sminka kao .. sminka?  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Boske, metafora.  Smile

Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Znam da loli ima cudan ukus za frajere, jednom je bila s nekim ko je nosio tange pa zato  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Mozda je i to bila neka od Lolinih metafora.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Crvene tange na frajeru je jasna situacija, a nazalost, i slika u glavi  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Ne, ja to i dalje odlucno potiskujem, te negiram da takvo sta postoji, i zarko verujem u to da se Lolana salila.  Smile

IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
baka nada posljednja umire  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 


Devojcice moje drage - sto je najgore tetka Lolana se nije salila ,tip je zaista imao crvene tange ali ja to nikako jadna nisam mogla da naslutim.Jel vi ispod kosulje,dzempera i farmerki (sve jednobojno) mozete da zamislite crvene tange ? Ajde da je imao neki ''plejboj'' fazon odevanja,ali ovako ...zaista sam bila jako zbunjena  Smile


Citat
sminka kao .. sminka?

Mislila sam na to da ne provodi vise vremena od mene u hali  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 21:18:02
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.