Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta da radim?Pomozite mi molim vas........  (Pročitano 4632 puta)
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 19882
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
necemo ti zamjeriti.. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Izgled zna da vara,a u ovom slucaju ne vara!:)

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 32
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Nokia 6600
Ja i ona smo jos u dobrim odnosima cak me zove na kafu i keks sto ne odbijam ne zato sto mi se svidja vec samo zato sto kuva dobru kafu u onoj predhodnij poruci sam zapisao da mi date jos jedan savet:Sta vi mislite da li je raskinula sa deckom zbog mene ili ne?''
I nije nikakva Slovenka jos mislim da nije ukljucena u ovaj forum.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 19882
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
ne zanosi se tom mislju,hoce samo da te iskoristi dok je sama
a posle ce opet da te sutne  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
LG Google Nexus 5
sto ja ne volim ime bojana, ni jedna bojana koju poznajem nema dobar karakter   .. da nisi rekao kako se zove, mozda bih ti i rekla nesto, ovako ti kazem: sta ce ti ona.
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Život je kurva! Zato treba biti makro životu!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 99
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
necemo ti zamjeriti.. Smile

E zato ti saljem jednu vejiiiiiiiiikuuuuuuuuu pusu  Smile

Ja i ona smo jos u dobrim odnosima cak me zove na kafu i keks sto ne odbijam ne zato sto mi se svidja vec samo zato sto kuva dobru kafu u onoj predhodnij poruci sam zapisao da mi date jos jedan savet:Sta vi mislite da li je raskinula sa deckom zbog mene ili ne?''
I nije nikakva Slovenka jos mislim da nije ukljucena u ovaj forum.

I ja ti dajem isti odgovor kao sto stoji u sledecem citatu:

ne zanosi se tom mislju,hoce samo da te iskoristi dok je sama
a posle ce opet da te sutne  Smile

......a nadam se da se nisi uvredio shto sam ti napisao da si 'povuako' smradovski....jbg, ja nemam dlake na jeziku...neki to vole,neki ne, ali svi cene  Smile.....na kraju krajeva, nemoze se o coveku suditi samo na osnovu jednog njegovog gesta , ili poteza! Da bi procenio, ko je kakav covek, sa njim treba da pojedes dzak soli! A znash li koliko dzak soli ( 50 kg ) treba vremenada se potroshi za dve osobe? Odgovor: Godine! .....isto tako netreba generalizovati stvari, kao npr:

sto ja ne volim ime bojana, ni jedna bojana koju poznajem nema dobar karakter   .. da nisi rekao kako se zove, mozda bih ti i rekla nesto, ovako ti kazem: sta ce ti ona.

......ja bih mogao reci da su sve zenske osobe u znaku Raka nepodobne za neku ljubavnu vezu sa mojim horoskopskim znakom ( Jarac.....to chak svaki astrolog i svugde u odnosima izmedju horoskopskih znakova stoji da je odnos izmedju ova dva znaka uvek  okaraktereisanih neminovnih krahom ) pa chak iako sam bio u dve veze sa devojkama koje su u horoskopu bile rakovi, i chak iako su se obe veze zavrshile neslavno, to meni nedaje za pravo 9 lichno meni, esad stvar je lichnosti, ko kako sebi dopushta ) da sve zenske osobe koje su u horoskopu Rakovi ,ili npr se zovu Bojana, kao shto je Mirjanammm rekla, skotovi....naportiv, zelim sam sebe da razuverim i da upoznam shto vishe razlichitihosoba pa da bi sebi, na osnovu lichnog iskustva mogao doci do generalizacije stvari, koja ipak na kraju se odnosi samo na mene, ali ne i na npr tebe...capishi  Smile

E, ako sam vas smorio, samo mojne da me gadjate gacama ( devojke mogu slobodno tanagama )  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 19882
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
 ako sam vas smorio, samo mojne da me gadjate gacama ( devojke mogu slobodno tanagama )  Smile



ja cu onim dubokim.... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Izgled zna da vara,a u ovom slucaju ne vara!:)

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 32
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Nokia 6600
Ova Bojana je devica u horoskopu i ja sam jarac.Trebalo bi da smo u dobrim odnosima barem po horoskopu.Osobina je po horoskopu
devica-umiljata,nezna itd...
jarac-suvise emotivan,tvrdoglav itd...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Život je kurva! Zato treba biti makro životu!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 99
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
jarac-suvise emotivan,tvrdoglav itd...

....sto se tice ove dve osobine za Jarceve po pitanju mene, ko da si pogodio prstom u....... Smile......

ja cu onim dubokim.... Smile Smile

 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 293
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Nokia 6300
ma Slovenka je moja briga! Smiley 1 Brate Bog je stvorio zenu da je nista ne razumes tako ti je to! Bem ti zivot!

A i ti si analizirao horoskop kao i ja! I ova moja je Jarac ko ja? Jel to valja kad su parovi isti znakovi?
« Poslednja izmena: 04. Nov 2007, 18:07:15 od Markoni1 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Ova Bojana je devica u horoskopu i ja sam jarac.Trebalo bi da smo u dobrim odnosima barem po horoskopu.Osobina je po horoskopu
devica-umiljata,nezna itd...
jarac-suvise emotivan,tvrdoglav itd...
ma kakav crni horoskop, pa ne verujete valjda u te budalaštine...  Smile

nije to do horoskopa, pre je do neka "hemija"... ili je ima ili ne... i to je to.
kad bi sve bilo kako horoskop kaže, život bi bio upola manje komplikovan... samo nađeš znak koji ti odgovara, i živećete srećno do kraja života...

ma da...  Smile ja baš i nemam takva iskustva, ne znam za vas...
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.