Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 08:04:36
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta biste vi uradili ?  (Pročitano 9654 puta)
Clan u razvoju


Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 28
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
Citat
možda da probaš ....kreneš u osvajanje  muža ????
...nekim novim , uzbudljivijim metodama...
Da li shvatate da sam se debelo zaglavila da vise ne zelim muza vec zelim njega,da sam sva iskidana od grize savesti zbog toga,da su svi primetili da se nesto desava sa mnom,muz mi srecom odsutan 10 dana tako da sredjujem misli, naravno necu ga prevariti dok je odsutan,i da mi prvi put odgovara sto je otisao (muz) da mislim na drugog a ne na njega...ne mogu da verujem da mi se to desava,ma i muz je primetio da nisam vise kao pre dok nije otisao...
Sve je to pocelo u aprilu,ljubav na prvi pogled ,strast u ocima...nikad nismo razgovarali o tome...pa kao on mene ne gleda ali gleda me krisom... pa ja njega...nedavno sam pukla na poslu nisam mogla vise da izdrzim ali se odmah nasao u mojoj blizini cak mi je i pevao u prolazu da bi mi dao do znanja da je i njemu stalo do mene.Ma nisam cestito ni pricala sa njim,tek sad sam pre desetak dana pocela polako...
IP sačuvana
social share
Najvaznija stvar je nikad ne prestajati sa postavljanjem pitanja.Radoznalost sama u sebi sadrzi razlog svog postojanja.Nikad ne treba prestati biti radoznao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Kul fraza na latinskom! :)

Zodijak
Pol
Poruke 10007
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
Obrati paznju na ovaj stih iz pesme "A Man And A Woman" od U2

I could never take a chance, of losing love, to find romance!

To je moje misljenje....
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Cak ti je i "pevao u prolazu"?  Smile
Cim si ti dosla do stadijuma da gajis jaca osecanja prema drugoj osobi, dok tvrdis da imas savrsenog muza, nesto u tvojoj glavi nije kako treba.
Cak i da ne bude nicega medju vama, imas ogroman problem. Savetujem ti da posetis nekog psihijatra.

Inace, banalno gledano (kako si ti sve to i predstavila), stvar je vrlo jednostavna.
Na jednoj strani imas porodicu, tacnije svoje dete (ko šiša "idealnog" muza kada nije uspeo da zadovolji tvoje seksualno-emotivne nagone)....i na drugoj coveka, ciju cak ni duzinu penisa ne znas.
A, mozda ima i cukljeve na nogama? Mozda mu nesnosno smrdi iz usta kada se probudi? Mozda hrce kao stoka dok spava? Mozda je nastran u seksu? A mozda samo hoce malo da se provede sa strane i da te liferuje posle nekoliko seks-ova?

Sta god da se desi, za svaku si osudu. Da te je ponela atmosfera, pa si se kresnula sa njim....i da te covek razume. Ovako, mozda je suvisno i trositi energiju pisuci na ovoj temi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
vrco, surovo, surovo...

te kancelarijske ljubavi su beg od idealne svakodnevice, meni se cini  Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Namćor&Namćor&Namćor

Zodijak
Pol Žena
Poruke 1330
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Danas u 20:40:58


Citat
Da li shvatate da sam se debelo zaglavila da vise ne zelim muza vec zelim njega,da sam sva iskidana od grize savesti zbog toga,da su svi primetili da se nesto desava sa mnom,muz mi srecom odsutan 10 dana tako da sredjujem misli, naravno necu ga prevariti dok je odsutan,i da mi prvi put odgovara sto je otisao (muz) da mislim na drugog a ne na njega...ne mogu da verujem da mi se to desava,ma i muz je primetio da nisam vise kao pre dok nije otisao...
Sve je to pocelo u aprilu,ljubav na prvi pogled ,strast u ocima...nikad nismo razgovarali o tome...pa kao on mene ne gleda ali gleda me krisom... pa ja njega...nedavno sam pukla na poslu nisam mogla vise da izdrzim ali se odmah nasao u mojoj blizini cak mi je i pevao u prolazu da bi mi dao do znanja da je i njemu stalo do mene.Ma nisam cestito ni pricala sa njim,tek sad sam pre desetak dana pocela polako...
 
 

....kako ti je malo vremena trebalo  da priznas sebi , samo par sati , da muza ne volis.

Nemam pojma sta ces da radis.

Ipak, da sam na tvom mestu,  pokusala bih da pogledam vrcommovim očima sebe  Smile
IP sačuvana
social share
Ne volem,
nikog, lutko, takva mi je narav
kao odžak star i garav
puno dima je kroz mene proslo.
Ne volem,
ujne, strine, šogore, komšiluk,
nataknem ih na čiviluk
od njih ništa dobro nije došlo
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
garantujem da je neki krele taj shef  Smile
ne znam coveka, al' sve mi se tako cini  Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Ја мислим да се овде ради о тренутној заљубљености.

Не видим ни један разлог да то не искористите. Дакле, по који излет у оближњи хотел, необуздан секс па свко својој кући. Не заборави - породица на првом месту. Smile

Ако можете тако нешто да спроведете у дело, било би за вас најбоље решење. Мислим да то јесте тренутна заљубљеност, па ако баш не можете да се одупрете, ви искористите прилику, то време док вас држи али са друге стране, нико не сме да трпи, ни твоја ни његова породица.
Таман посла растурати бракове због пролазне авантуре, колико год она бескрајно велика и савршена била. Дакле, препоручујем да се дистанцираш од њега и посветиш својој породици, а ако ти се то сад чини немогућим, пробај наш предлог па ћеш и сама видети...време ће ти показати колико си била у заблуди.
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
Zaljubite se jedno u drugo,ne mozete jedno bez drugog ali oboje u braku,on dva deteta ona jedno , on njen sef,nemojte samo gde on jednostavno desilo se nesto izmedju nas neka hemija ne znam ni sama sta oboje smo smrsali, skriveni pogledi u kojima se u ocima vidi sve,cak i kad radim drugu smenu saceka me samo da me vidi ili posle slobodnog dana doceka me,zaljubljen je u mene i ja u njega nocima ne spavam,placem...Sta biste radili na mom mestu borili se za njega ili odustali...napustilii posao i patili ? Mada ne bih mogla to sad uraditi mislim da ne bih izdrzala tri dana da a ga ne vidim....

Razmisli o tvom detetu o njegovoj deci. Sta radite njima?/?????????????? Medjutim na vama je da odlucite.
Nema tolike ljubavi da se bez nekoga ne moze ziveti a koja ce trajati do kraja zivota. Ljubav je na pocetku veze a kasnije postaje navika pa ljubav..
Zasto onda nisi dobor razmislila kada si se udavala - da li je to taj pravi i da li je to ra hemija???????
Kad prodje hemija sta onda??? Opet ces traziti novu hemiju????
Spusit se na zemlju i saberi sama sa sobom . Idi na par dana das ne vidis belog sveta i onda oladi glavu-stavi  za- stavi protiv i dobor, dobor, dobor- zbog svih izvagaj.
Vidi koliko zivota rusis i sta dobijas. Dobro razmisli      nekoliko puta izmeri i onda preseci ali za sva vremena.
nakon toga nema nazad- pa koliko bilo bolno i tesko.
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
trenutna zaljubljenost, nego sta  Smile
zaljubiti se na prvi pogled, bez ikakvog kontakta sem onih neverbalnih, poluizdaleka... taj osecaj nema sanse da opstane  Smile
ta je ljubav u najvecoj meri izmastana i isprojektovana  Smile sto rece vrc, ko zna kakav je on  Smile
i ko zna da li je sklon kancelarijskim ljubavima od ranije  Smile
cuj, peva u prolazu  Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Mislim da si projektovala suviše očekivanja u čoveka sa kojim nemaš nikakvo iskustvo. Raspitaj se o njegovim prethodnim odnosima sa zaposlenima. To što te drmusa je strast, a on je svestan i nabacuje ti se. Kuva te na tihoj vatri. Vrc je u pravu, beži sele koliko te noge nose. Ako budeš sa njim šutnuće te posle mesec-dva iz preduzeća. Ako ne, nakačiće ti se osvetnički na grbaču.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 08:04:36
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.