Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: sta ako dozivite nasilje u vezi?volite ga i nadate se da se nece ponoviti  (Pročitano 6318 puta)
22. Apr 2009, 19:03:17
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Zaista bih volela da cujem misljenje psihologa. Znam ja sta je logicno i sta kaze do sadasnje iskustvo mnogih devojaka i zena. . . . Ali ja njega volim i mislim da je on neko sa kim treba da imam decu i jednostavno volim ga i nisam sa njim sest meseci a ludacki ,i nedostaje i mislim da ne mogu voleti vise nikoga? Pomozite :(
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
LG 4X HD
Citat
Zaista bih volela da cujem misljenje psihologa.
Ja nisam psiholog,ali umem tu i tamo da dam poneki dobar savet.  Smile

Citat
mislim da ne mogu voleti vise nikoga?
To naravno nije tachno, a ako prihvatish da to nije tachno onda i sve ostalo mozesh da pogledash iz drugachije perspektive.
Ako on ima potencijal da bude nasilnik, onda ce to kroz zivot i brak skoro sigurno izaci na videlo opet, jer zivot i deca koju si pominjala nose sa sobom puno stresa, a i okolnosti pod kojima je doshlo do nasilja bi nam dobro doshle da sagledamo situaciju bolje i da damo neki savet.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Pa vidis, tu odista imas problem. Zavisi koji je to vid nasilja i da li ima naznaka da ce on to ponoviti, ako je odgovor da, onda je jedino sto ti mogu reci da ga ostavis... Ako mislis da on planira da se fizicki obracunava sa tobom svo vreme, sta ti onda garantuje da on nece da te vara, pa da te bije ako mu prigovoris? Ako je to uradio u afektu, a ti ga iskreno volis i on iskreno voli tebe, onda ce se on izviniti i kajati vidno zbog toga sto je uradio... Ako se on ne izvini, vec nastavlja sa nasilnim ponasanjem, onda ti je moj savet da raskines lepo sa njim i nadjes drugog, to bar ovih dana nije problem.
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Nokia N97
Uzalud se nadash. Udarice te opet. A ja da sam ti brat, izlomio bih tu pichketinu na komade. Toliko. Mislim da je ochigledno da nisam psiholog.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
uh...a sto da ti neko,pa i psiholog kaze,kad si ti vec negdje donijela odluku i opravdala sve  ljubavlju?

jedno znam.


neki ljudi,posto- poto,moraju proci kao bos po trnju,da bi naucili neke vazne zivotne lekcije.i to negdje za njih ima smisla,u nekoj skorijoj ili daljoj buducnosti,koliko god se drugima sa strane cinilo kao najociglednija propast i budalastina.
savjeti,u nekim slucajevima,nece odigrati veliku ulogu.
neki jedino mogu uciti na vlastitim i teskim iskustvima.

ja se samo nadam da  budjenje, u tvom slucaju, ne bude isuvise bolno i ekstremno.
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


I will (always) survive - Gloria Gaynor

Zodijak
Pol Žena
Poruke 4651
Zastava locirana u vremenu, ali ne i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
razmisli sta ce biti ukoliko se opet razbesni...i jos vise...
ja to nikad ne bih trpela.
IP sačuvana
social share
"jelenche, onaj shto kashlje, jel to onaj isti shto cuti u bioskopu !?"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
LG Google Nexus 5
udaris i ti njega i na istom ste ...

nego, nisi jedina ... imam ja jednu drugaricu koju decko isto tako tuce ... na sred ulice joj samar opali, svu joj usnu raskrvari, on nista ne radi, sve ona i njeni roditelji finansiraju ...

i eto, ona ga voli ... i misli da je on taj za nju ...

postoje i takve veze ... sadisticke, mazohisticke ...
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Nokia 3220
Ali ja njega volim i mislim da je on neko sa kim treba da imam decu .....

Ako vec zelis decu, onda  se postavi kao buduca majka i  dobro razmisli kako bi toj deci bilo da odrastaju sa nasilnim ocem koji tuce njihovu majku, koji tuce njih, da li je  porodica u kojoj dominira nasilje  pravo okruzenje za podizanje dece, u kakve osobe ce ta deca izrasti i koga ce imati kao uzor: oca siledziju i majku slabica koja nije umela da ih zastiti.
IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
cim te je prvi put udario(ako mislis na taj oblik nasilja) to je kraj... Smile...nema se tu sta previse razmisljati
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 


Ljudi imaju raznorazne razloge sto nekoga vole i cesto je to nesto razlog zbog cega trpe neke velike i neuobicajene mane partnera. Tako je verovatno i kod tebe (nemoj mi samo reci da ga volis jer je lep i dobar u krevetu ). Ti najbolje znas sta dobijas u vezi s njim ( a da nije plavo oko ),a sta gubis .
Meni je uvek bilo zao zena sto trpe nasilje u braku sve dok nisam shvatila da one zapravo vole svog muskarca .Nekim ljudima je malo reci ''volim te''-ne veruju dok ne potrosis malo energije na njih . Na kraju ,nadam se da i ti njega odalamis koji put -cisto da ga podsetis da te nije odavno uzeo pod svoje .


p.s. nisam psiholog ali volim da solim pamet  Smile
« Poslednja izmena: 22. Apr 2009, 23:34:31 od lolana »
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.