Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: SSD Iskustvo i dje nabaviti u regionu ?  (Pročitano 3432 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 864
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Apple IPhone 3GS,
Ti nisi dobro onda proracuno, kolega @Harmon26 je lijepo reko, kom se kupuje u istom vremenskom periodu, zato sto za to vrijeme imas odnos cijene i komponenti isti, a ako nadogradjujes taj odnos ide u nekativnu linija pa ispadne da neki manje bitan modul si vise platio....
No nebito poenta ove teme jeste ssd revolucija, ona omogucava da korisnici bise nece imati problema sa radom raunara koja se odnosi na problematiku "zasto mi kom nije brz kao sto je bio kad je kupljen"
Svak ima svoju profesiju i ja se ne stidm kad kazem da zivim od racunara iz godine u godinu sve manje readim a vise zaradjujem - mada za mene to je nebitno...
I zasto neko ko se bavi istom strukom da ne izdvoji za jedno pola godine 4000 e za komp koji sigurno ce ga sluziti narednih 4-5 godina bez problema
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
ma nebitno je to ja kad uzimam komp uzimam sve novo ali ne pije vodu posle par meseci staro jer izadje novije i bolje.Ewo imam amd 5200+ msi k9a2cf plocu n vidia 9600 gt..... i vec to vishe nije nov komp jer je izasao quad core i sve tako novo i lepo a kintu nemam da kupim extra giga mega jak komp i da vishe ne razmisljam za 5-6 godina.jbg kad studiram i nisam u situaciji da kupujem jacu masinu(josh furam samsung 17" 793 df a voleo bi neki od 23" monitor)Srbija je ovo bato gore nego bilo gde na svetu,tako da kad i ovakva cuda od kompova stignu ovde izacice josh bolja i jaca...Jer je ovo veoma skuuuuuppppaaa zabava(ortak oce komp do 45000 sa sve lcd-om a kad uzme zali se kako je spor i tromav komp(pa kad ocesh da se za male pare bato ..)
« Poslednja izmena: 04. Sep 2009, 20:21:28 od misewic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 864
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Apple IPhone 3GS,
a sta znam, ja do sad nisam nikad prodo kom stari, imam jedan star jedno 10tak godina, Intel P na 1022MHz i 256 SD Rama na 144 Mhz, ali i dallje moze da radi Smiley ali on je placen oko 2000DM sto morate priznati za to vrijeme je bilo mnogo veca vrijednost nego danas 2000e a danas za 2000e moze bas bas jaka baja da se uzme...
Ne znam sad sam se nazdio na ove ssdrivove pa razmisljam bas ono da ih uzmem u kompletu sa citavmo masinom jer morate staviti rukiu na srce i priznati da je merak kad komp radi jedno 3 put bre od predhodnog ... Smiley
JBG malo sam bolestan al sta cu...
Napokod resenje problema oko starih hdd ja sam nasao u americi samsung 256 GB za 850 USD sad ne znam kolk oje to povoljno i da li ga vrijedi odma uzeti, ko zna kolko ce mi cijena pasti a izgleda dog dodje do nas izaci ce brzi Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Carpe diem

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3413
Zastava Behind your back
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
Eh,prijatelju,koliko para-toliko i muzike (umesto simfonije,imam kintu tek za jednu pesmu sa džu-boksa...zato se trudim da kupujem "otvorene" core-komponente,koje mi omogućavaju kakvo-takvo nadograđivanje).Npr,sada već znam koju ću ploču juriti za 2 godine...

I, zvanicno odustajem.  Smile

ma nebitno je to ja kad uzimam komp uzimam sve novo ali ne pije vodu posle par meseci staro jer izadje novije i bolje.Ewo imam amd 5200+ msi k9a2cf plocu n vidia 9600 gt..... i vec to vishe nije nov komp jer je izasao quad core i sve tako novo i lepo a kintu nemam da kupim extra giga mega jak komp i da vishe ne razmisljam za 5-6 godina.jbg kad studiram i nisam u situaciji da kupujem jacu masinu(josh furam samsung 17" 793 df a voleo bi neki od 23" monitor)Srbija je ovo bato gore nego bilo gde na svetu,tako da kad i ovakva cuda od kompova stignu ovde izacice josh bolja i jaca...Jer je ovo veoma skuuuuuppppaaa zabava(ortak oce komp do 45000 sa sve lcd-om a kad uzme zali se kako je spor i tromav komp(pa kad ocesh da se za male pare bato ..)

Ja uzeh E6750 pre dve godine. Kloknuo ga na 3,2 i radi ko zmaj. I vrlo je konkurentan. Jedino sam grafiku zamenio, sve ostalo je isto.
IP sačuvana
social share
Have no fear, Harmon is here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
e sad nevezano za temu ajd mi kazi na p.m. ili ovde napishi kako da uradim safe overclock jer nisam do sada to radio (sem graficke u riva tuneru) u biosu... jer kad god dignem na 3 fsb ode na 800 i nesto preko (i nece da radi kako treba) dize temperaturu strasno(citao sam razne tutorijale po netu ali bezuspesno sam klokovao masinu
« Poslednja izmena: 04. Sep 2009, 21:37:51 od misewic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Carpe diem

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3413
Zastava Behind your back
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
Previse je to komplikovana oblast da bi ti objasnjavao na forumu. Evo, procitaj guide pa javi ako ima problema: http://www.tomshardware.com/reviews/phenom-overclock-athlon,2161.html
IP sačuvana
social share
Have no fear, Harmon is here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.