Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: SSD Iskustvo i dje nabaviti u regionu ?  (Pročitano 3430 puta)
Poznata licnost


Carpe diem

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3413
Zastava Behind your back
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
Sta je bolje uzeti zavisi od namene racunara i novca koji imas na raspolaganju.
IP sačuvana
social share
Have no fear, Harmon is here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 864
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Apple IPhone 3GS,
znam zadnji racunar koji sam uzimao, procesor, ram, napajanje, graficka, maticna  oko 1350e a sve ostalo ( monitor hdd zvicnici, tastatura, kuciste, tv karta 200 E ... Wink

Sad sam pri parama i mogu sebi priusti ponovo dobru masinu, zato jbg nema automobil Smiley , samo ne mogu da nadjem nidje kod nas ssd Smile

ali znam da kad uzmem osjeca cu se kao klark kent Smiley
« Poslednja izmena: 03. Sep 2009, 21:51:38 od Boris_MB »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Motorola 
   Ja sam već započeo pre 10-tak meseci kad nabavih ovo  Thermaltake Armor kućište...Ostalo će da čeka još 10-25 godina... Smile
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Carpe diem

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3413
Zastava Behind your back
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
Kupovina komponenti na etape nije isplativa. Kada kupis i poslednju komponentu, shvatices da si mogao u tom trenutku da kupis nesto bolje i isplativije od prethodnih.
IP sačuvana
social share
Have no fear, Harmon is here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
tako je Harmone....lepo receno zato ili kupi nov komp ili nemoj ni da uzimash nista
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Motorola 
   Trenutan mi "dotok" (i obim ,i frekventnost) finansijskih sredstava omogućava tek prčkanje po "otpacima civilizacije".Dakle,moja je dilema nešto drugačija : ili "tehnika narodu" ,ili ništa...Sreća je da ja računare ne kontam kao mašine sa određenim (tolikim-i-tolikim) brojem "konjskih snaga",već kao alat koji na optimalan način završava vrstu i obim posla koji meni treba...Zato ću uvek pre dati kintu za pristojno kućište koje ću imati narednih 10 godina,kvalitetnu TV-karticu,dobre memorijske module nego za 5% brži procesor,ili grafu od koje uši otpadaju.
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Carpe diem

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3413
Zastava Behind your back
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
Nisi uocio poentu. Nisu bitne performanse komponenti vec njihova isplativost. Kada skupis sve komponente za racunar, one koje si kupio ranije bice ili jeftinije ili ce imati novije verzije (smena generacija grafickih, maticnih i procesora je na svakih godinu dana, dok usavrsene i jeftinije verzije izlaze svakih sest meseci). Vise ti se isplati da skupljas pare i kupis sve odjednom, nego da pazaris deo po deo. Performanse komponenti i namena racunara su u potpunosti nebitni za ovu pricu. Samo periferije i komponente koje mozes odmah upotrebiti vredi kupovati.
« Poslednja izmena: 04. Sep 2009, 16:58:05 od Harmon26 »
IP sačuvana
social share
Have no fear, Harmon is here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Motorola 
   Naprotiv,ja sam baš istakao razloge zbog kojih pravim sebi "custom" mašine.Da ta lova sačeka da se nakupi u količini dovoljnoj za pristojnu "bundle-ovanu" mašinu,u mome slučaju - nema šanse ( i to ne zato što neću da je uštedim).Koliko god to,sa jedne strane bilo tužno,toliko mi je sa druge strane dalo jasnu sliku (i praktično iskustvo) šta od mašine želim i kakva to mašina može da postigne .
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Carpe diem

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3413
Zastava Behind your back
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
Ko ti je rekao da kupis gotovu (bundle, OEM, fabricku ili kako vec) konfiguraciju? Slobodno ti kupuj u delovima pa sastavljaj, samo kupovinu core komponenti obavi istovremeno. Ponavljam, cela prica nema veze sa performansama masine i potrebama korisnika, vec isplativoscu etapnog kupovanja.
« Poslednja izmena: 04. Sep 2009, 17:51:35 od Harmon26 »
IP sačuvana
social share
Have no fear, Harmon is here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Motorola 
Eh,prijatelju,koliko para-toliko i muzike (umesto simfonije,imam kintu tek za jednu pesmu sa džu-boksa...zato se trudim da kupujem "otvorene" core-komponente,koje mi omogućavaju kakvo-takvo nadograđivanje).Npr,sada već znam koju ću ploču juriti za 2 godine...
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.