Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: СРС: Лидери ДОС-а били локатори  (Pročitano 8587 puta)
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2747
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Uopšte uzev, suludo je očekivati da SRS ima informacije o CIA ljudima u Srbiji. Ako su u politici, to CIA čuva ko oči u glavi, jer se tako ljudi mogu držati na kratak lanac i po potrebi  cimnuti. A tek koliko si ovakvih "otkrovenja" radikali mali do sad, i da ne pričamo. Lokatori je moguće neko bacao, al taj se posao daje onima na koje se ne sumnja, čitaj SPS i SRS Smile
Što bi recimo dali Đinđiću da to radi kad na njega motre i policija i DB Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Pa placenik CIA-e je bio na vrhu Srbije. Raskanto za deset godina vojsku i na kraju je uvuko u sukob koji sigurno se nije mogao dobiti i na kraju potpisao kapitulaciju
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Qtek 小米
Лупате глупости. Smile
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia E
Pa placenik CIA-e je bio na vrhu Srbije. Raskanto za deset godina vojsku i na kraju je uvuko u sukob koji sigurno se nije mogao dobiti i na kraju potpisao kapitulaciju
Slazem se to je jednom bila i moja teorija koju sam vremenom u borbi protic DOSmalnlijskog rezima potisnuo!

Definitivno je tacna stvar da Cobi nije radio u interesu Srba i Srpskog naroda!

Ako neko sumnja u to neka samo pogleda po kojoj je bagatelnoj ceni prodao on sve sto je prodao i izdao onako kao sto je izadao! Veoma mi je bilo zao sto je djubre onako skoncalo trebalo je mi da mu sudimo pa da ga posteno obesimo o prvu sljivu!
Postoji mnogo repera iz proslosti koji pokazuju koliko puta je on mogao biti zavrbovan od strane ciJe i ko zna kojih sve drugih elemenata, sto je najverovatnije i bio ali kao sto biva sa marionetama u rukama SAD-a on je tako i zavrsio ali nije jedini setimo se samo sadama i bin ladena ne moramo dalje opste da trazimo samo ta tema zahteva dublju i temeljniju analizu a i predstavlja debeli off ovde pa cu da stanem!
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
mob
Nokia 6230
Stvarno Maradic logicno kaze; daj neku sliku, neke podatke, nesto bilo sta. nesto konkretno.
jebote, nema gluplje stvari da kazes: pripadnici neke tamo sekte svi bili lokatori.
ja jesam video onu malu kamericu, sto imaju na tomahvk, kad snimi da je ciljani objekat, skljocne i eksplodira.
Ako nije, nema aktiviranja. Dakle tomahavci su tacno bili naciljani bez greske na dobro znane objekte unapred.
Ali nije se bombardovalo samo tomahavcima.
Daj bre, sirenje lazi oko rekla kazala.
« Poslednja izmena: 17. Okt 2009, 19:56:45 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Znam da je neki tip imao plasticnu imitaciju satelitske antene na VW kediju kao reklamu jer je montiro satelitsku i kablovsku televiziju pa su htele komsije da ga lincuju jer je neko provalio da time privlaci bombe na zgradu, dobro da mu nisu spalili auto  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
mob
Nokia 6230
Znam da je neki tip imao plasticnu imitaciju satelitske antene na VW kediju kao reklamu jer je montiro satelitsku i kablovsku televiziju pa su htele komsije da ga lincuju jer je neko provalio da time privlaci bombe na zgradu, dobro da mu nisu spalili auto  Smile
Pecina bato. Zato je motika iz raja izasla. U celoj zemlji se dzabalebari i to polupismene zivotinje koje traze samo sise i hrane se spoljnim neprijateljem.
Ako imas detetu da kupis twix, tata ti nosi lokator. Smile Smile Smile
To ja nazivam kupleraj iz partizasnkih jaja.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.