Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 15:15:51
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 27 28 30 31
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srpsko makedonski odnosi  (Pročitano 51289 puta)
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 109
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.52
Izbrisana mi je poruka,ne znam zasto,ti decko sto gotivis Moldavke koje imaju 5 polnih bolesti i sto si luzer je tvoja stvar,Moldavci cak nisu ni cisti Belci,mi Makedonci jesmo,to je dovoljno,nebiitno je da li smo Latini ili Sloveni.Gambino za Grcku i Srbiju se slazem i za Hrvatsku ali Bugari nisu Hriscani i Belcii,Bugari vode poreklom od Tatara a zna se odakle su  i ko su Tatari.Gambino hvala tebra,vidi se da si pravi BELAC-SRBENDA I HRSICANIN I EVROPLJANIN,svaki danom sve nas je vise,pobedicmo  nase neprijatelje Amere i krive noseve iz Bliskog istoka,ja sam za da se sprsko-makedonski odnosi poboljsaju sto pre i ne samo sprsko-makedonski vec svi odnosi belih -evropskih-hiriscanskih naroda.Verujem u Boga,Hrista i pravdu.Da Gambino zbog takvih levicara kao sto su Feanor,Panini,Ornafelin i itd. Srbija,Makedonija i cela evropska-Bela-hriiscanska rasa i civilizacija je skoro na kolenima pred nasim neprijateljima ali ja verujem da cemo uspostaviiti ravnotezu u nasu korist.WHITE POWER,WHITE EUROPE,HRIST FOREVER.
« Poslednja izmena: 22. Jan 2013, 03:28:10 od Ace Makedonski »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Flock 2.6.2
malo neobično da ti se izlaganje završava sa storm front rečima uz pominjanje isusa. to nekako ne ide jedno s drugim.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 109
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.52
Devojko cinjenice su ciinjenice,sta je lose u tome sto volim svoju,rasu,veru i kulturu i sto brinem za nju,jer cinjenica je da je Bela-hriscanska-evropska rasa i civilizacija okosnica covecanstva i jesam desnicar i ponosim se time a sta su desnicari: ekstremni Belci-Hriscani-Evroljani koji hoce da ocuvaju nasu jedinu pravu veru i covecanstvo a vi Anarhisti(Pankeri,EMO) ste samo poltroni nasih neprijatelja u ostvarenju njihhovih ciljeva ali mi smo Bozja rasa i necete uspeti sa onim sto ste naumili a to je NOVI SVETSKI POREDAK , devojko zapitaj se da li si slobodna licnost,ja jesam ali zato placam cenu a to su besparica ,bol,patnja i nepravda ali doci ce nase vreme polako i ovog puta necemo pogresiti,dace Bog,ZIVELA EVROPA,ZIVEO HRIST.
« Poslednja izmena: 22. Jan 2013, 04:17:25 od Ace Makedonski »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Flock 2.6.2
a kako ostali latinosi tipa španci, mexikanci i ostatak južne amerike gleda na vas pravoslavne latinose ?
i zašto se po američkim zatvorima držite kao posebna rasa ? ne mešate se ni sa belcima ni sa crncima ?
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.0
Izbrisana mi je poruka,ne znam zasto,ti decko sto gotivis Moldavke koje imaju 5 polnih bolesti i sto si luzer je tvoja stvar,Moldavci cak nisu ni cisti Belci,mi Makedonci jesmo,to je dovoljno,nebiitno je da li smo Latini ili Sloveni.Gambino za Grcku i Srbiju se slazem i za Hrvatsku ali Bugari nisu Hriscani i Belcii,Bugari vode poreklom od Tatara a zna se odakle su  i ko su Tatari.Gambino hvala tebra,vidi se da si pravi BELAC-SRBENDA I HRSICANIN I EVROPLJANIN,svaki danom sve nas je vise,pobedicmo  nase neprijatelje Amere i krive noseve iz Bliskog istoka,ja sam za da se sprsko-makedonski odnosi poboljsaju sto pre i ne samo sprsko-makedonski vec svi odnosi belih -evropskih-hiriscanskih naroda.Verujem u Boga,Hrista i pravdu.Da Gambino zbog takvih levicara kao sto su Feanor,Panini,Ornafelin i itd. Srbija,Makedonija i cela evropska-Bela-hriiscanska rasa i civilizacija je skoro na kolenima pred nasim neprijateljima ali ja verujem da cemo uspostaviiti ravnotezu u nasu korist.WHITE POWER,WHITE EUROPE,HRIST FOREVER.
Хајде иди реци неком Бугарину да није белац и хришћанин...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.52
mob
Samsung SGH-E590
 Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Kakav indijanac! Smile
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Adapt or die!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5620
Zastava Beograd, Voždovac
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
mob
SonyEricsson K610i
upis  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
mob
LG Nexus 5
Tema kida. Smile

Studiranje vo Belgrad, sveca mu latinka ko spanjolka, moldavke, indijanci, vajt pauer, Hrist, ludilo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 25.0.1349.2
mob
Nokia krntija
Ти не знаш ко си, ја не знам где сам...
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 109
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.52
Roki ti si polutan i  Cionisticki poltron a jesi luzer cim se lozis na  Moldavke,pazi Moldavke ajde da se loziis na Francuskinje,Nemice,Spanjolke,Ruskinje ali na Moldavke decko ti si mnogo zagoreo haha.Gottago Latini su grupacija naroda koji je deo Bele Rase kao i Slovei ili Germani ima jos par manjih grupacija ali nebitno,ja sam i rekao jednoj Bugarki u srednjoj ko je i sta je,jos me ta devojka startovala a nije znala da sam Makedonac i postavio sam je na pravom mestu da i Meksikanci,Kolumbijci su  polutani nemaju veze sa nama pravim Latinima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 27 28 30 31
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 15:15:51
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.