Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 06:24:16
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 930
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srpsko-hrvatski i hrvatsko-srpski odnosi!  (Pročitano 1024993 puta)
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia 6230
@Maradic
Dobar ustasha je sto i dobar chetnik. Pre neko sto kolje, tesi te: ne boj se, imam laku ruku. Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


create...destroy...enjoy!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2941
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia ????
Razlika je u tome sto cetnik ne dize desnu ruku za razliku od i najboljeg ustase, pa ti vidi...
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia 6230
Razlika je u tome sto cetnik ne dize desnu ruku za razliku od i najboljeg ustase, pa ti vidi...
Uf jaka mi razlika. Koju ruku dize ili spusta. Rezultat je isti: pustanje krvi, smanjenje pritiska u telu, kao i smanjenje temperature.
Po pravilu, junacki, slabijem od dzelata. I jedni i drugi.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 7.0.517.44
mob
Samsung SGH-E590
Glupost  Smile
Pricas o Cetnicima kao da su svi bili razbojnici i koljaci, a u stvari je to bio samo mali broj ceta, dok su ustase bile gore i od SS-ovaca...

Do sad si valjda trebao da ukapiras da je bar 70% prica o cetnicima obicna komunjarska laz!
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia 6230
Glupost  Smile
Pricas o Cetnicima kao da su svi bili razbojnici i koljaci, a u stvari je to bio samo mali broj ceta, dok su ustase bile gore i od SS-ovaca...

Do sad si valjda trebao da ukapiras da je bar 70% prica o cetnicima obicna komunjarska laz!
Pa ja ti o ovim danasnjim pricam. O Titovim chetnicima.
Ustashe i Staljinovi Mongoli su pobedili 20-og Oktobra 44-e one nase Chetnike, napili se srpske krvi.
Sada su ovi na red. Narodna vlast, 90-e okace krstachu oko vrata, bokser i jednom dzepu, lanac u drugom, kama pozadi i pravac kod Amfilohija da ga krsti u Srbina.
O njima pricam.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Kada se dvoje voli sve je lakše,od kako su se poceli Tadic i Josipovic zabavljati odnosi su otoplili,dokle idu topla brace govori i pevanje Josipovicevo na dragog mu uvce"U te sam se zaljubija",a mi se cudimo odkud ona gej parada da uspe u BGD...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


create...destroy...enjoy!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2941
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia ????
Citat
Sada su ovi na red. Narodna vlast, 90-e okace krstachu oko vrata, bokser i jednom dzepu, lanac u drugom, kama pozadi i pravac kod Amfilohija da ga krsti u Srbina.
O njima pricam.

Немој њих да рачунаш у четнике, багра је багра... Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


alitur vitium vivitque tegendo

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17042
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia 3510
Петорица Хрвата пребила фудбалера Србина

У Карловцу је пре неколико дана пребијен 17-годишњи фудбалер ФК Карловца Милош Мусулин. Њега су пребила петорица хрватских тинејџера и то због националне нетрпељивости, јер је Србин.
Према изјави Мусулина за Радио Мрежницу, он је отишао на рођендан једног пријатеља, а кад је стигао прво је питање било да ли је он Србин. Одговорио је потврдно, а група која га је касније напала рекла му је да би отишли да су на његовом месту.   
Након што је изашао из кафића петорица младића су кренула за њим. Бацили су га на земљу и почели ударати по глави, ребрима и леђима. Све повреде које је задобио су лакше природе. 
Сукоб је био повезан с једном девојком, нападачи су Мусулину запретили да не сме прилазити цури која му је иначе пријатељица, а у коју је наводно заљубљен један од нападача.   
Мусулин је за сваки случај задржан на дечјем оделењу карловачке болнице, а директор болнице тврди да ће младић бити отпуштен сутра.   
Напад на играча који конкурише за прволигашке наступе коментарисао је и тренер Карловца Игор Памић, који каже да је такво понашање за сваку осуду и додаје да је то валика катастрофа ако се напад догодио због националне мржње.   
Карловачки градоначелник Дамир Јелић осудио је напад јер се ради о инциденту који је национално мотивисан.

IP sačuvana
social share
У пороку је слађе: сви порок грде, а сви у њему живе, само што сви крију...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Петорица Хрвата пребила фудбалера Србина

У Карловцу је пре неколико дана пребијен 17-годишњи фудбалер ФК Карловца Милош Мусулин. Њега су пребила петорица хрватских тинејџера и то због националне нетрпељивости, јер је Србин.
 ....
Сукоб је био повезан с једном девојком, нападачи су Мусулину запретили да не сме прилазити цури која му је иначе пријатељица, а у коју је наводно заљубљен један од нападача.
 ...
...e ovde stvarno ne vidim krivicu napadaca!
ljudi ne moze se protiv genetike!
tu je ovaj nas Srbin malac,kolateralac.
Hrvatice znaju,da nema nista od Hrvata,kao muskaraca.vekovima su zagledane u srpska medjunozja.
evo,to mogu da vam potvrde @Boraborass,@crokodile,@cmelka(mislim,da je greska u pisanju(@cmarka)ali neka bude)...,oni znaju iz pripovedanja,baki,teta,mama,dida i tata,da nema ku*ca do srpskog.
tako,da ja tu ne okrivljujem te mlade ustase,ne!to je bukvalno instikt za opstanak,cega su svesne i te mele ustase.pa bas iz ovog razloga,Vatikan je svoju misiju u Hercegovini uradio temeljno i dobro,od Srba stvorio Hrvate,da ima ko da im je*e te zene.
mlade ustase tu nisu nista krive,definitivno NE!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Nokia E
Kakvog su misljenja Hrvati izbeglice koji zive u Srbiji, da li imaju pravo skolovanja na hrvatskom jeziku?
Kakvo je misljenje Hrvata prema Srbima koji dolaze da letuju na njihovo primorije?
Kakvi su utisci Srba koji su letovali u Hrvatskoj?
Da li je se sta promenilo u odnosima Srbije i Hrvatske u proteklih par godina?

U pitanju je seminarski rad .

Hvala!
Brate interesuje me iz kog je predmeta taj seminarski rad?
 Cisto informativno da znamo sa kog aspekta da gledamo, ovde na forumu ces dobiti Srpsko i 'rvatCko misljenje, a ta misnjenja ce se razlikovati kao nebo i zemlja, sto je za nas stradaliste za njih je porodiliste sto su za nas jame za njih je sloboda, sto je za nas bila zajednicka drzava oni je dozivljavaju kao jaram i to nametnut od strane jednog zagorca a nama prebacuju, oni su 2 puta pobedili u jednom istom ratu na razlicitim stranama prvo sa okupatorom onda sa oslobodiocima(to niko ne znam da ti objasni kako je moguce)... govorim ti jer postoje vise aspekata tog problema, istorijski(sve je pod znakom pitanja), socioloski(fenomen), psiholoski(retardacija), religijski(katolicka crkva, zar treba obrazlagati???)...

----edit----
zbog brisanja mojih postova ja se odjavljujem sa ove teme!
« Poslednja izmena: 08. Dec 2010, 00:35:19 od Dominick »
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 930
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 06:24:16
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.