Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 01. Maj 2024, 12:37:17
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 21 22 24 25
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srpski pozdrav - Tri prsta  (Pročitano 60183 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 185
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
u logorima u BiH su sjekli preostala dva prsta,tako da uvijek ostanu tri..

eto sta znaci pozdrav prosjecnom bosancu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4858
Zastava negde u srpskim brdima
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
BlackBerry bold
u logorima u BiH su sjekli preostala dva prsta,tako da uvijek ostanu tri..

eto sta znaci pozdrav prosjecnom bosancu
ne seri prosecni bosancu!
vi se zentate tih tri prsta jos od karadjordja i ustanka protiv turaka, kao i svega drugog sto simbolizuje srpstvo i hriscanstvo!
IP sačuvana
social share
red zivot
nered smrt
nametnuti red, nered
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
ne vjerujem da bi ikome sada smetalo da nije imalo takvu simboliku u ratu  Smile i ne vjerujem da je ikada nekome smetalo prije rata (pojedincima moguce,ali neosnovano),ako se upce i pojavljivalo prije u ovom obliku
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4858
Zastava negde u srpskim brdima
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
BlackBerry bold
ne vjerujem da bi ikome sada smetalo da nije imalo takvu simboliku u ratu  Smile i ne vjerujem da je ikada nekome smetalo prije rata (pojedincima moguce,ali neosnovano),ako se upce i pojavljivalo prije u ovom obliku
da budem precizniji ja ne tvrdim da nekom logorasu nisu odsekli dva prsta, ali tvrdim da to nema nikakve veze sa reakcijom bosnjaka na tri prsta i ostale srpske simbole!
ako su nekog srpskog logorasa bosnjaci mucili tako sto su mu sekli ud (kao sunecenje "nevernika"), po tvom rezonu nama srbima bi smetalo sto se muslimani iz religijskih razloga obrezuju?

dakle, ne znam koliko sam ti bio jasan, ali vasa averzija prema tri prsta i ostalim srpskim simbolima nema nikakve veze sa dogadjajima iz samog rata (i to uglavnom sa kraja rata), vec sa vasim osecanjima i stavom prema srbima i njihovoj kulturi i postojanju!
a da sam u pravu, svedoci i vase ponasanje po kome generalizujete svaki zlocin i sve sto ne valja i kao glavnog krivca navodite srbe ili kako ste svojevremeno govorili srbocetnike!

patologija bato, to mora da se leci!
IP sačuvana
social share
red zivot
nered smrt
nametnuti red, nered
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
a ti hoces reci da bosanci tek onako osjecaju averziju,kao prirodno stanje mrznje medju narodima?

samo je stvar asocijacije ili prozivljenog iz rata,neko ko je dozivio lose od srba ili tri prsta shvatio ko simboliku cetnistva,tesko da ce mu biti prijatno u tom drustvu,neko je zamrzio tek poslije rata

i ti vrsis generalizaciju,pa ja ovdje zivim sa srbima,hrvatima i bosnjacima i mislim da je stupanj neptrpeljivosti medju narodima i najmanji u mjestovitim mjestima,ovdje niko i ne misli o tome i nikad nisam cuo uvredu na toj osnovi Smile

da te pitam,kad pokazivanje tri prsta dozivljava svoju ekspanziju,da li prije,tokom ili poslije rata?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4858
Zastava negde u srpskim brdima
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
BlackBerry bold
a ti hoces reci da bosanci tek onako osjecaju averziju,kao prirodno stanje mrznje medju narodima?

samo je stvar asocijacije ili prozivljenog iz rata,neko ko je dozivio lose od srba ili tri prsta shvatio ko simboliku cetnistva,tesko da ce mu biti prijatno u tom drustvu,neko je zamrzio tek poslije rata

i ti vrsis generalizaciju,pa ja ovdje zivim sa srbima,hrvatima i bosnjacima i mislim da je stupanj neptrpeljivosti medju narodima i najmanji u mjestovitim mjestima,ovdje niko i ne misli o tome i nikad nisam cuo uvredu na toj osnovi Smile

da te pitam,kad pokazivanje tri prsta dozivljava svoju ekspanziju,da li prije,tokom ili poslije rata?
prvi put, u prvom srpskom ustanku, koliko sam ja uspeo da saznam.
drugi put, pocetkom rata ili bolje receno sa padom komunizma i dolaskom milosevica na vlast. tri prsta vuk afirmise na demonstracijama protiv milosevica.
kod nas srba tri prsta simbolisu srpsko nacionalno osecanje i pripadnost koje je zabranjeno 1945. god.

meni npr. smeta da neko tri prsta dozivljava kao nesto sto je upereno protiv njega (npr. neki bosnjak), jer kada podignem tri prsta moja namera nije da uvredim bilo koga. a ako neko to tako dozivljava, politicki korektno je da ja to ne radim, drugim recima, ugrozena je moja sloboda da se nacionalno osecam a da pri tom realno ne nabijam nikome na nos. dakle, smeta mi sto to neko dozivljava kao nabijanje na nos a to je moje licno pravo!
kao sto ja ne bi smeo da imam nista protiv npr. vasih simbola, osim ako se ne radi o nekim koji su direktno vezani za zlocin, npr. ustaski simboli i pesme.
IP sačuvana
social share
red zivot
nered smrt
nametnuti red, nered
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
shvatam i vidim da u samom simbolu nema nista lose Smile opet shvati i ti negodovanja ta kod bosnja i ne moras ih bas sa mrznjom spajat,prije bih reko da je to nas strah i da je nekad vasa simbolika samo stvar inata Smile Smile

kod nas se ovdje sve radi skupa  Smile i izvini,ali narodi u bih su najblizi shvatanju ravnopravnosti jer cijeli sistem i pravni poredak je zasnovan na ravnopravnosti i suzivotu,jer drukcije covjek mora misliti kad ima medju prijateljima skoro sve narode bih, kad je u situaciji da poblize upozna drugog,kao sto smo mi u situaciji ovdje..  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4858
Zastava negde u srpskim brdima
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
BlackBerry bold
shvatam i vidim da u samom simbolu nema nista lose Smile opet shvati i ti negodovanja ta kod bosnja i ne moras ih bas sa mrznjom spajat,prije bih reko da je to nas strah i da je nekad vasa simbolika samo stvar inata Smile Smile

kod nas se ovdje sve radi skupa  Smile i izvini,ali narodi u bih su najblizi shvatanju ravnopravnosti jer cijeli sistem i pravni poredak je zasnovan na ravnopravnosti i suzivotu,jer drukcije covjek mora misliti kad ima medju prijateljima skoro sve narode bih, kad je u situaciji da poblize upozna drugog,kao sto smo mi u situaciji ovdje..  Smile
pa cak i da je inat, on mora  biti isprovociran necim. niko se ne inati bez razloga. a da ima straha sa svih strana to je istina. neznanje je velliki izvor straha. mi vekovima zivimo jedni  pored drugih i jedni sa drugim, ali se realno ne poznajemo! ili se bar tako ponasamo!
drugi deo posta mi nije jasan. dizete tri prsta skupa?
IP sačuvana
social share
red zivot
nered smrt
nametnuti red, nered
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
haha ne dizemo skupa,osim u zezi  Smile drugi dio nije bas na temu,samo htio reci da ce se najprije pomiriti srbi iz bih sa svima,jer je ovdje sve podredjeno tome,jer smo mjesoviti i tome vode i ustavna nacela i da mozda srbi iz srbije i nemaju uvid u stanje ovdje,a imate veliki uticaj na srbe iz bih

inat nastaje od provakacije,a provokacija od druge i tako i tako,idem dok da mi se ne ucini bezilazna situacija ova Smile jer nije,jer na svakoj strani ima normalnih i dobrih ljudi,eto pozz  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 21 22 24 25
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 01. Maj 2024, 12:37:17
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.