2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 11 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srpski kosarkasi sirom evrope i sveta  (Pročitano 32623 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7279
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
Ma nismo mi toliko slabi ni pod kosem... Krle je sasvim pristojan centar, i vise od toga, a vratio se i ludi Darko u formu, u zadnje vreme poceo da igra super(mada mu ekipa gubi stalno, al nije valjda do njega, nadam se...), a verovatno ce to biti jos i bolje... Jos ako Bobi Marjanovic uznapreduje, bice to odlicna centarska linija...
Od crnogoraca, realno samo bi nam Pekovic nedostajao(ok mozda i jos neki, ali ovaj najvise), al sta da se radi...


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


SD-Crvena Zvezda!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 7417
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia N95
Pekovic je teska Srbenda.Ima raznih prica oko njegovog igranja za CG,sam on je rekao,da je najvise zbog Porodice.. Smile
IP sačuvana
social share
Ovo je jedan od najtežih dana u mojoj karijeri, životu... Teško mi je iz jednog, jedinog razloga: Ja Crvenu zvezdu vodim sa emocijama. To je moj klub - rekao je Robert Prosinečki.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1059
mob
Nokia 
Jovo Stanojević prešao u Al Kuvajt

Nekadašnji centar Partizana i Crvene zvezde Jovo Stanojević prešao je iz turskog Kepeza u Al Kuvajt.

Srpski košarkaš potpisao je ugovor sa kuvajtskim klubom do kraja sezone. Ove godine Stanojević igra u odličnoj formi, pošto je na 29 utakmica prosečno beležio 17,2 poena, 6,6 skokova i 1,8 skokova. Rekord sezone imao je protiv Darušafake i Antalije, kada je ubacio po 27 poena.
Jovo Stanojević ima 32 godine, visok je 208cm, a karijeru je počeo u novosadskoj Vojvodini.

Posle je nastupao za Crvenu zvezdu, Makabi Rananu, Partizan, Albu, Prokom, Bešiktaš, Kijev.

Izvor:B92
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Gemini
Pol
Poruke 32463
OS
Windows XP
Browser
Safari 5.0.375.70
Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile




Miličić spašava bolesnu decu kad država neće



Iako su svi nadležni u Srbiji "zalupili vrata" deci smrtno oboleloj od Batenove bolesti uz obrazloženje da je neizlečiva, Aleksa (6), Zoe (5,5), Zvezdana (6) i Luka (Smile putuju u Kinu na tretman matičnim ćelijama, koji će im produžiti život! I to zahvaljujući Darku Miličiću, košarkašu NBA kluba Minesota, koji je, pošto je u Kuriru pročitao tekst o mališanima, odmah odlučio da im pokloni 120.000 dolara neophodnih za lečenje!

- Uvek sam voleo da pomažem drugima. Posebno deci koja su mala i bespomoćna, uz to i bolesna. Ako je put u Kinu jedini način da im se produži život, spreman sam da im pomognem koliko god treba. Mogu da zamislim kroz koliki pakao prolaze njihovi roditelji jer i sam imam dete. Koliko god mogu, pomoći ću, dok lek za Batenovu bolest konačno ne prođe sva ispitivanja i stigne do dece - kaže za Kurir Darko Miličić.

U četiri srpske porodice, koje je zadesila ista nesreća da im deca umiru od teške bolesti, skakali su do plafona kad su čuli najpriželjkivaniju vest na svetu - njihova deca će otputovati u Kinu!
 
- Osećam milion emocija! To što je Darko Miličić rešio da svima nama pomogne za nas je toliko veliko čudo da još ne mogu da dođem sebi. Gledala sam do juče kako mi Zvezdana propada. Otkako sam saznala za taj najhumaniji gest našeg košarkaša, ne mogu da prestanu da mi liju suze. A opet se sve vreme smešim. Svi smo ostali bez teksta. Zovemo jedni druge i u neverici pitamo da li je tačno - u jednom dahu opisuje atmosferu Valerija Jurica iz Pančeva, majka male Zvezdane, i dodaje da „su sad sigurni da će njihova deca preživeti“.

U kući Maje Đurić iz Beograda, majke obolelog Luke, ista slika.

- Ne znam šta ću da uradim kad budem videla Darka - kaže ona kroz suze.

I Novi Sad je juče slavio. Bojana Mirosavljević, majka male Zoe, viče u slušalicu „da je van sebe od sreće“!

- Dođe mi da vrištim da me svi čuju. Nisam mogla da verujem! - kaže ta majka.

Stevan Čović, otac malog Alekse, kaže da će deca posle neophodnih priprema odmah na put u Kinu.

- Hvala Darku do neba - kazao je on.


http://www.sportal.rs/
IP sačuvana
social share
АКО ХОЋЕШ СА МНОМ МОРАШ ДА ЗНАШ СИМВОЛ ВЕРЕ И ОЧЕ НАШ !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 7943
OS
Windows XP
Browser
Safari 5.0.375.70
mob
Nokia 6700
 Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
                                           
IP sačuvana
social share
Звечан навија за звезду
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Jedan je Fidel

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4447
Zastava Nishville
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Samsung Galaxy S
Citat
svi nadležni u Srbiji "zalupili vrata" deci smrtno oboleloj od Batenove bolesti uz obrazloženje da je neizlečiva

 Smile Smile Smile Smile

Svaka cast Milicicu ... necije malo je nekom drugom odgomno  Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14114
OS
Windows XP
Browser
Mozilla AskTbUT2V5 3.8.0.
Teo Duletov general na terenu?
01. jul 2010. | 08:50 | Izvor: Sportske.net

Da li je Vujošević kada je rekao da će se bazirati na dva igrača koji mogu da budu treneri na terenu mislio na Miloša Teodosića?
Kako objavljuju ruski portali pregovori su već počeli. Igrač je zainteresovan za dolazak u Moskvu, ali se pita i Olimpijakos sa kojim Teodosić ima ugovor. Plejmejker srpske reprezentacije bi mogao da bude i najveće pojačanje CSKA ovog leta.

Umesto njega bi mogao u Olimpijakos  da stigne iskusni Terel Mekintajer, mada se dolazak Amerikanca ipak svodi na puko nagađanje.

Vujošević jasno traži alternativu za Holdena, koji ima 33 godine i praktično je na kraju karijere.

Dolazak Teodosića bi se uklopio u projekat podmlađivanja tima i stvaranje ekipe koja bi na duži period bila sposobna da se bori za najveće trofeje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 29017
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Uhh bilo bi lepo da Teo predje u CSKA,pod vodjstvom Duleta bi jos vise napredovao.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14114
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
Endesa liga: Srbi odlični, Bogdanović najbolji

Četvrto kolo španskog prvenstva bilo je više nego uspešno za srpske košarkaše koji su bili „oslabljeni" za Novicu Veličkovića, koga čeka dvomesečna pauza zbog povrede kolena. Njegov Real Madrid je bez većih poteškoća „upisao" treću pobedu, ovoga puta protiv ekipe Blusensa rezultatom 81:67, uz 17 poena i 7 skokova Mirotića, 14 poena Rudija Fernandeza, i po 11 Mirze Begića i Serhia Ljulja.

Ipak, vratimo se našim legionarima...

U jednom od derbija kola Barselona je u evroligaškom duelu savladala Bilbao rezultatom 91:72. Briljirao je fenomenalni Huan Karlos Navaro sa 27 poena, a pratio ga je Erazem Lorbek sa 20. Odličan je bio i srpski centar Kosta Perović koji je maksimalno iskoristio 13 minuta na parketu: ubacio je 12 poena, imao je pet skokova, od toga četiri u fazi napada, za indeks 19!  Smile Smile

Na drugoj strani, u redovima Baskijaca, koji su u prvom kolu Evrolige na svom terenu pobedili Olimpijakos, Oliver Stević je ubacio šest poena i „upisao" tri skoka.

Najbolji utisak od naših košarkaša ostavio je Luka Bogdanović, uz Milenka Tepića, najzapaženiji u redovima Kahasola. Ipak, njihov učinak nije bio dovoljan da gosti iz Sevilje izbegnu poraz od Mursije - 58:65. Nekadašnji šuter Zvezde i Partizana meč je završio sa 19 poena (5/5 za dva, 3/8 za tri), dok je Tepić na svom kontu imao 12 poena i 4 skoka.

Kaha Laboral je na svom parketu dočekala Valensiju, i izgubila rezultatom 72:82. Najbolji kod poražene ekipe bio je, po običaju, Mirza Teletović sa 23 poena, a zapaženu partiju pružio je i Milko Bjelica (9, 5sk, 4as). Njegov prezimenjak Nemanja, za samo šest minuta u igri bio je bez poena.

Na drugoj strani, jedan od najzaslužniji za trijumf gostiju bio je plej srpske reprezentacije Stefan Marković. Bivši košarkaš Hemofarma i Benetona, pored 13 poena, uz svoje ime dodao je pet skokova i četiri asistencije za indeks korisnosti 17.

sportal
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Windows 7
Browser
Chrome 14.0.835.202
Ја би Косту одма на допинг тест.  Smile Smile

Марковић, Богдановић и Тепић лепо одиграли, док Бјелица (Немања) из кола у коло је све више и више очајан.
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 11 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.