2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 10 11 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srpski kosarkasi sirom evrope i sveta  (Pročitano 32446 puta)
Legenda foruma

Zodijak Gemini
Pol
Poruke 32463
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.89
IP sačuvana
social share
АКО ХОЋЕШ СА МНОМ МОРАШ ДА ЗНАШ СИМВОЛ ВЕРЕ И ОЧЕ НАШ !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 272
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Video sam da je bilo neke diskusije ovde oko neigranja Velickovica za Real u poslednje vreme. Na jednom stranom sportskom forumu nas lik je objavio info a par spanaca ga potvrdilo: Na treningu Reala Mesina nesto odbrusio Velickovicu a ovaj ga opsovao na srpskom, ne direktno u facu nego vise sebi u bradu, ali Jaric to preveo Mesini. Velickovic napao Jarica fizicki pa je zato kaznjen od strane Mesine.
Danas je igrao par min kad je Real vec obezbedio pobedu, postigao 6 poena.
« Poslednja izmena: 03. Apr 2010, 22:40:08 od zezamkrizu »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6s
Sto se tice price sa poslednje strane ... Stojakovic i reprezentacija...

Neka ideja je bila da Pedja i Rakocevic budu jedini od starijih igraca, uz eventualno Gurovica i Pavlovica koji bi se prikljucili ovim klincima na jos jednom ili dva takmicenja.

Medjutim...
Pedjina povreda i problemi sa ledjima su ozbiljni toliko da je u vise navrata bio jako blizu okoncanja karijere.
Kada je to palo u vodu kao mogucnost, onda je i sve ostalo otpalo..
Pavlovic je odigrao ok dok se borio za ugovor, posle toga nista, a nikako da zaigra za Srbiju, jer, koliko mi je poznato otac ne zeli da mu dozvoli.

U svakom slucaju, zao mi je sto su neki ok momci otisli da igraju za Crnu Goru, i koliko god cesto bila prica za sprdnju, ja ih sa Vujosevicem vidim kao vrlo neprijatnog protivnika.

Proslo je vreme kada su nasi igraci bili uvek najbolji u svim najboljim timovima, ove godine, cini mi se, samo Teo ima zaista znacajnu ulogu... a to, nikako nije dobro. Cak i ovaj ogromni uspeh Partizana, pored Vujosevica, nosili su pre svega stranci - Roberts, Mekaleb i Veseli, uz podrsku vec veterana Bozica i Kecmana.

Maric ostaje kao nada, ali svi su izgledi da nece dobiti priliku da igra za Srbiju, jer ne verujem u takvu dobru volju Australije, a bez njihovog amina od toga nista.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


SD-Crvena Zvezda!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 7417
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia N95
Citat
U svakom slucaju, zao mi je sto su neki ok momci otisli da igraju za Crnu Goru, i koliko god cesto bila prica za sprdnju, ja ih sa Vujosevicem vidim kao vrlo neprijatnog protivnika.

Pekovic,Rakocevic,Kuk,Dasic,Golubovic,Jeretin..uz isksnjake poput Scepanovica i Drobnjaka,to je sasvim dobra reprez. Smile
IP sačuvana
social share
Ovo je jedan od najtežih dana u mojoj karijeri, životu... Teško mi je iz jednog, jedinog razloga: Ja Crvenu zvezdu vodim sa emocijama. To je moj klub - rekao je Robert Prosinečki.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6s
Pod kosem mozda i medju najjacima u Evropi, van toga onako, nije to toliko jako, koliko je steta sto nama bas to nedostaje.

Najveci kvalitet tog tima je, voleo ga ja ili ne, Vujosevic.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


SD-Crvena Zvezda!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 7417
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia N95
Pa to da.
Ali izvlace sut Jeretin,Scepo,Kuk i Dasi,mada je to veoma solidno.Dok pod kosem razbijaju Pekovic,Golubovic i Vranjes.. Smile
IP sačuvana
social share
Ovo je jedan od najtežih dana u mojoj karijeri, životu... Teško mi je iz jednog, jedinog razloga: Ja Crvenu zvezdu vodim sa emocijama. To je moj klub - rekao je Robert Prosinečki.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 3660
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Ima Crna Gora jako lepu ekipicu..jos ako svi budu zdravi...bog da ih vidi..
IP sačuvana
social share


http://forum.burek.com/grupa-smak-t514261.20.html
http://forum.burek.com/mangulica-t503738.80.html

Jedan jedini Ronaldo, jedna jedina neponovljiva karijera, igrac koji  je uvek odusevljavao, covek koji je vecito bio uporan ali stavio je tacku na nesto fenomenalno. Neka mu je sa srecom u penziji. =D>
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1045
mob
Nokia 
Срби ''разбијају'' баскет у Шведској
SUBOTA, 10 APRIL 2010 07:12    МОНДО   

Српска колонија кошаркаша из Стокхолма, популарни "Бели орлови", победили су у баражу Србију из Малмеа и пласирали се на Фајнал-фор првенства Шведске.

"White eagles" су сезону завршили на другом месту са скором од 21 победе и три пораза, па су се у доигравању први пут у историји нашла два српска клуба. У два меча, "орлови" су били бољи (83:77, 97:77).

"Био је то прави српски дерби. Играли смо против екипе која постоји већ 20 година. Захваљујући овом, али и претходним успесима, покренули смо праву баскет еуфорију међу Србима у Скандинавији. Никад до сада ниједан наш тим у дијаспори није достигао толику популарност и успехе. Наша домаћа хала има посећеност од скоро 1.000 гледалаца по утакмици, што је право чудо за Шведску", изјавио је за "Глас Српске" председник "орлова" Горан Попов.

Први човек клуба, иначе пореклом из Вршца, поносан је што је његова екипа помогла да се промени генерално мишљење о Србима.

"Медији су почели да пишу позитивно о нама. Нема више написа о српској мафији, него о српској кошарци. Сви смо поносни због тога, јер смо успели да променимо став јавности према Србима, што није ни наша амбасада. Цела Шведска сада се хвали својим 'иглсима'" - додао је Попов.

Он је подвукао да је циљ његовог тима пласман у Балтичку лигу.

"То би био врхунац српске кошарке у целој дијаспори", закључио је Попов.
Завршни турнир четири најбоља тима одржаће се предстојећег викенда у граду Насјо. Први полуфинални пар чине Акропол и Блакеберг, а "орлови" за противника имају домаћи тим Насјо.

http://in4s.net/x/sport/43-sport/17623-2010-04-10-06-25-14
« Poslednja izmena: 10. Apr 2010, 13:38:16 od Nksamsj »
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6s
Svaka cast Smiley
Jako lepe vesti...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 3660
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Hehe....steta sto pored toliko talentovanih igraca kod nas u ligi igraju stranci...
IP sačuvana
social share


http://forum.burek.com/grupa-smak-t514261.20.html
http://forum.burek.com/mangulica-t503738.80.html

Jedan jedini Ronaldo, jedna jedina neponovljiva karijera, igrac koji  je uvek odusevljavao, covek koji je vecito bio uporan ali stavio je tacku na nesto fenomenalno. Neka mu je sa srecom u penziji. =D>
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 10 11 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.