Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 21:48:05
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 213
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srpska napredna stranka i Aleksandar Vucic  (Pročitano 265401 puta)
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Flock 2.6.2
prostačine   
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
Samsung XYZ1004
Nikolić: Biramo Kosovo pre Evrope


Beograd -- Srpska napredna stranka prekinula bi evropski put, ako konačan uslov za prijem Srbije u EU bude priznanje nezavisnosti Kosova, poručuje Tomislav Nikolić.



On je u intervjuu za Novosti rekao da strajhuje od ishoda pregovora koje u belgijskoj prestonici Beograd vodi sa Prištinom.

"Vlast igra opasnu igru u koju nije uključena Srbija. Da smo stvarno pobedili, otišao bi Tadić u Brisel da se bije u grudi, a ne neki Borko" kaže Nikolić.

Lider SNS-a smatra da bi odmah trebalo voditi pregovore o statusu, te ističe da n epostoji nacionalni plan za najvažnije pitanje.

"Je li, možda, plan to što Dačić kukuriče  Smile o podeli, pa da sačekamo hoće li završiti u loncu? Ili, kad lupi glupost ravnu veleizdaji da treba da budemo susedi sa velikom Albanijom" , upitao je Nikolić.

Ipak, Nikolić ne može da zamisli da je EU toliko neozbiljan partner da odmah nije pomenula priznanje nezavisnosti Kosova kao glavni uslov za ulazak u tu zajednicu.

Kada su u pitanju izbori u aprilu, Nikolić je rekao da će izbori biti održani u nepovoljno vreme za građane Srbije i SNS, ali nema sumnje da će njegova stranka pobediti.

Nikolić kaže da je u velikoj dilemi da li da SNS organizuje još jedan miting u septembru.

"Strah me je da ne bih mogao da organizujem još jedan tako miran i veličanstven skup. Pred očima su mi sto hiljada onih koji ne bi pristali da ih opet pozovem i da se uveče vrate, a da se ništa ne promeni. Takvi bi sigurno ugrozili mir, bezbednost i ugled SNS" , kaže lider te partije.

Izvor: Beeee92
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2977
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
Nokia 300
Džabe sve to oko Kosova,na žalost više se mi tu ništa ne pitamo  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Flock 2.6.2
Džabe sve to oko Kosova,na žalost više se mi tu ništa ne pitamo  Smile

polako. uranijum radi za nas.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 177
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0


Истраживање „Ифимес“-а: Најпопуларнији СНС и Николић
3. јул 2011. | 14:28

БЕОГРАД – За Српску напредну странку гласало би 43 одсто грађана Србије, а за Демократску странку 23,3 одсто бирача уколико би у овом тренутку били одржани ванредни парламентарни избори, показује истраживање јавног мњења спроведено у јуну.

Истраживање које је обавио међународни институт „Ифимес“ из Љубљане спроведено је на случајном узорку од 1.614 грађана, у периоду између 1. и 25 јуна 2011. године. Резултати истраживања показују да чак 72,6 одсто грађана Србије сматра да су Србији неопходни парламентарни избори. Уколико би избори били одржани сада, највише грађана гласало би за напредњаке – 42,9 одсто, за ДС би гласало 23,3 одсто. По популарности затим следи ЛДП, за коју би гласало 7,1 одсто бирача, док последње место заузима Г17 плус, односно Уједињени региони Србије Млађана Динкића, за које би гласало свега 1,8 одсто.

Анектиранима су у испитивању постављана и питања из спољне политике. На питање „Да ли подржавате улазак Србије у Европску унију?“ позитивно се изјаснило 41,1 одсто испитаника, против чланства Србије у ЕУ је 32,8 одсто док 26,6 одсто је рекло да нема став о том питању. Што се тиче уласка Србије у НАТО, 82,5 одсто грађана противи се уласку у Северноатлантски савез, за чланство изјаснило се 7,7 одсто а 9,8 одсто рекло је да о томе нема став. Друго питање од односу Србије и НАТО гласило је: „Да ли верујете да режим Бориса Тадића покушава да уведе Србију у НАТО“, иако је званична политика војна неутралност?“

Чак 63,8 одсто грађана на ово питање одговорило је са „да“, „не“ је рекло 28,6 одсто, а 7,6 одсто нема став.  Истраживање је показало да грађани не подржава регионалну политику коју води Влада. Тадићеву политику према суседима позитивно је оценило 44 одсто испитаника, чак 37,9 је дало негативну оцену, а 17,9 одсто је неопредељено. Интересантно је да идеја о подели Косова, коју је промовисао вицепремијер Ивица Дачић, није наишла на добар одзив ког грађана. Чак 74,7 одсто  је рекло да не подржава Дачићеву политику, 11,2 одсто се изјаснило позитивно а 14,1 одсто је неопредељено.
IP sačuvana
social share
Маштам о Србији без Г17.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 177
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0
   

Томислав Николић: СНС ће формирати будућу владу
8. јул 2011. | 19:00

БЕ­О­ГРАД – Ле­то ни­је вре­ме ка­да се љу­ди ин­тен­зив­но ба­ве по­ли­ти­ком, или раз­ми­шља­ју о по­ли­ти­ци. У прин­ци­пу, то је фа­за при­пре­ма за по­ли­тич­ку офан­зи­ву, ко­ја по­чи­ње на је­сен. Та­ко ће­мо и ми у СНС-у до сеп­тем­бра да „за­тег­не­мо“ по­је­ди­не од­бо­ре, да до­вр­ши­мо њи­хо­во кон­сти­ту­и­са­ње, као и да спре­ми­мо за штам­пу ве­ли­ки про­грам СНС-а, и он­да у сеп­тем­бру кре­ће­мо у пот­пу­ну офан­зи­ву, ре­као је То­ми­слав Ни­ко­лић, пред­сед­ник Срп­ске на­пред­не стран­ке, на по­чет­ку раз­го­во­ра за „Прав­ду“.

– Ићи ће­мо од гра­да до гра­да, од се­ла до се­ла. Ући ће­мо у сва­ку ку­ћу да про­ве­ри­мо да ли су љу­ди рас­по­ло­же­ни за из­бо­ре, да ли же­ле про­ме­не, шта им тре­ба, о че­му тре­ба да во­ди­мо ра­чу­на, на шта да обра­ти­мо па­жњу.

Да ли су на­пред­ња­ци од­у­ста­ли од пре­вре­ме­них из­бо­ра?

– Ни­смо. Ми би смо мо­гли да из­бо­ри бу­ду су­тра, али смо од­у­ста­ли од кон­стант­не бор­бе за рас­пи­си­ва­ње из­бо­ра по­што смо учи­ни­ли све што јед­на де­мо­крат­ска стран­ка мо­же да учи­ни да би до­шло до из­бо­ра. Ми смо чак два ве­ли­чан­стве­на ми­тин­га одр­жа­ли на ко­ји­ма смо до­ка­за­ли да су гра­ђа­ни спрем­ни за про­ме­не. Да из­бо­ри у Ср­би­ји за­ви­се од во­ље гра­ђа­на одав­но би би­ли одр­жа­ни. Из­бо­ри за­ви­се ис­кљу­чи­во од во­ље ДС и њи­хо­вог пред­сед­ни­ка Бо­ри­са Та­ди­ћа. Он про­це­њу­је чи­ме би мо­гао да на­док­на­ди ка­та­стро­фал­не ре­зул­та­те сво­је вла­да­ви­не, ко­јим мар­ке­тин­шким по­те­зи­ма, или ко­јим ве­ли­ким ин­ве­сти­ци­ја­ма ко­је би до­вр­ши­ли или до кра­ја го­ди­не, или бар сла­га­ли да смо их до­вр­ши­ли. Та­ко, ми смо та­о­ци про­це­не ДС-а и ка­да њој од­го­ва­ра­ју из­бо­ри.

Пла­ши­те ли се да тре­ћи ми­тинг не би мо­гао да се кон­тро­ли­ше због на­род­ног не­за­до­вољ­ства?

– Не бих смео тре­ћи пут да ор­га­ни­зу­јем ми­тинг, а да га­ран­ту­јем да ће све про­ћи мир­но по­што су љу­ди су на иви­ци не­ра­ва. Ми смо учи­ни­ли све и ја сам лич­но учи­нио све што је у мо­јој мо­ћи да до из­бо­ра до­ђе. Оп­ту­же­ни смо да же­ли­мо спр­чи­ти да Ср­би­ја до­би­је ста­тус кан­ди­да­та з члан­ство у ЕУ. Ево не­ка са­ми би­ра­ју из­бо­ре, а ушли смо у из­бор­ну го­ди­ну. Го­то­во је, и ка­да их год рас­пи­шу ми смо спрем­ни. На њи­ма је грех што из­бо­ри ни­су одр­жа­ни, на њи­ма је грех што о нај­ва­жни­јим пи­та­њи­ма у Ср­би­ји о члан­ству ЕУ, ста­ту­су КиМ не раз­го­ва­ра вла­да ко­ју же­ли на­род, већ Вла­да ко­ја је иза­бра­на пре три го­ди­не. Она је скр­пље­на од раз­ли­чи­тих по­ли­тич­ких иде­о­ло­ги­ја и чак раз­ли­чи­тих од­но­са пре­ма КиМ.

Ка­да оче­ку­је­те да ће из­бо­ри би­ти рас­пи­са­ни?

– Не оче­ку­јем да ће пре но­ве го­ди­не би­ти рас­пи­са­ни.

У по­след­њих не­ко­ли­ко да­на об­ја­вље­на су два ис­тра­жи­ва­ња пре­ма ко­јим во­ди СНС, сем што је у јед­ној ан­ке­ти раз­ли­ка из­ме­ђу СНС и ДС-а за не­ких че­ти­ри од­сто…

– Ка­да ви­де ко­ли­ко је ве­ли­ка раз­ли­ка из­ме­ђу нас он­да из­ми­сле ан­ке­ту по ко­јој смо јед­на­ка. А ка­да ви­де да им се на­род сме­је он­да по­но­во об­ја­ве не­ку ан­ке­ту по ко­јој смо че­ти­ри до пет од­сто ја­чи од њих. Али са­да вам ка­жем да ће­мо по­сле из­бо­ра има­ти ви­ше од 10 од­сто гла­со­ва ви­ше од ДС-а. На жа­лост ме­диј­ска сли­ка Ср­би­је је ка­та­стро­фал­на, а на то су упо­зо­ри­ли пред­став­ни­ци ОЕБС-а. Не­ко­ли­ко љу­ди из ДС-а ап­со­лут­но вла­да ме­диј­ским про­сто­ром. Је­дан од њих, гра­до­на­чел­ник Бе­о­гра­да, има упра­вљач­ка пра­ва бар у две но­ви­не у Ср­би­ји и има за­ку­пље­не све тер­ми­не на др­жав­ној те­ле­ви­зи­ји. Ка­би­нет пред­сед­ни­ка Ср­би­је се по­на­ша као глав­ни цен­зор и уво­ди стра­хо­вла­ду у ме­ди­је. Ре­зул­та­ти њи­хо­ве вла­сти су на ули­ци, пи­ја­ци, фа­бри­ци, ре­зул­та­ти су у то­ме ка­ко гра­ђа­ни жи­ве, ка­ко би же­ле­ли да жи­ве и да ли то мо­же ова власт без про­ме­не да им до­не­се. Ми је­ди­ни мо­же­мо да по­бе­ди­мо де­мо­кра­те и до­не­се­мо про­ме­не, а све оста­ло су са­мо при­че.

Ве­ру­је­те да ће СНС ус­пе­ти да фор­ми­ра вла­ду?

– Да, си­гур­но ће­мо ус­пе­ти да фор­ми­ра­мо вла­ду ста­бил­ну и ја­ку ко­ја не­ће би­ти пред­мет уце­на ко­а­ли­ци­о­них парт­не­ра. Ми, евен­ту­ал­но уз по­др­шку стра­на­ка на­ци­о­нал­них ма­њи­на, ко­је не би тре­ба­ло да се опре­де­љу­ју из­ме­ђу СНС-а и ДС-а, већ из­ме­ђу оног ко по­бе­ди на из­бо­ри­ма и оно­га ко из­гу­би.

Да ли ће се ко­а­ли­ци­ја оку­пље­на око СНС-а про­ши­ри­ти не­ким дру­гим стран­ка­ма?

– Ми смо пот­пу­но отво­ре­ни за по­је­дин­це, по­ли­тич­ке стран­ке, ма­ње – ве­ће стран­ке. Оне ко­је ра­чу­на­ју да мо­гу да осво­је до­вољ­но гла­со­ва да уђу у пар­ла­мент са њи­ма ће­мо раз­го­ва­ра­ти по­сле из­бо­ра. Оне ко­је ми­сле да не мо­гу оне нам се и обра­ћа­ју. Вла­да ко­ју ми фор­ми­ра­мо спро­во­ди­ће про­грам СНС-а и не­ће си­гур­но од­у­ста­ја­ти од про­гра­ма са­мо за­то што је мо­ра­ла да бу­де фор­ми­ра­на вла­да па ма­кар и по це­ну да ла­же­мо би­ра­че у кам­па­њи, а по­сле да ра­ди­мо не­што дру­го.

Да ли сте раз­го­ва­ра­ли са ДСС и њи­хо­вим пред­сед­ни­ком Во­ји­сла­вом Ко­шту­ни­цом?

– Ни­смо раз­го­ва­ра­ли. Ми смо се до­го­во­ри­ли да се не на­па­да­мо и то та­ко сто­ји. Ми­слим да су и они схва­ти­ли да су бе­сми­сле­но оп­ту­жи­ва­ли СНС и са­да оста­је да се са­че­ка­ју из­бо­ри па да ви­ди­мо ко са ким мо­же.

Оче­ку­је­те ли да би Ко­шту­ни­ца при­хва­тио ваш по­зив за фор­ми­ра­ње вла­де?

– Ви­де­ће­мо. За­и­ста не знам шта вре­ме но­си. Ни­ка­да ло­ше ни­сам го­во­рио о њи­ма, са­мо сам не­ка­да од­го­ва­рао на њи­хо­ве на­па­де. Не­ка­да је то би­ло ма­ло дрч­но, а са­да не­ма раз­ло­га за то.

А да ли је би­ло до­го­во­ра са ПУПС-ом или СВМ-ом?

– Не раз­го­ва­рам са пред­став­ни­ци­ма вла­сти за­то што не же­лим да не­ко има оправ­да­ње за лош рад Вла­де или за пад вла­де да сам ја на то ути­цао. Јед­но­став­но ми­слим да ко оста­је у овој Вла­ди до кра­ја да обез­бе­ђу­је пут и се­бе пот­пу­но ве­зу­је за ДС.

Опширније у штампаном издању…
IP sačuvana
social share
Маштам о Србији без Г17.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 177
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0
 

СНС од септембра у офанзиви
| 7. јул 2011. | 19:12

БЕ­О­ГРАД – Срп­ска на­пред­на стран­ка кре­ће у по­ли­тич­ку офан­зи­ву од сеп­тем­бра, ко­ја ће се за­вр­ши­ти по­бе­дом на из­бо­ри­ма, по­ру­чио је То­ми­слав Ни­ко­лић, пред­сед­ник на­пред­ња­ка, на осве­шта­њу но­вих стра­нач­ких про­сто­ри­ја.

– Ср­би­ја је у те­шкој си­ту­а­ци­ји. Брод то­не, спа­са му има, али ка­пе­тан од­би­ја да од­сту­пи. Од је­се­ни вре­ме­на за гу­бље­ње ви­ше не­ма. За­вр­ша­ва­мо ор­га­ни­зо­ва­ње стран­ке, а пар­тиј­ски са­ве­ти до­те­ру­ју по­след­ње де­та­ље на­шег по­ли­тич­ког про­гра­ма – ре­као је Ни­ко­лић.

Ни­ко­лић је ис­та­као да СНС пре­ла­ском у но­ве про­сто­ри­је ујед­но окон­ча­ва фа­зу де­ло­ва­ња као нај­ја­ча опо­зи­ци­о­на пар­ти­ја и да се при­пре­ма да уђе у, ка­ко је ис­та­као, озбиљ­ни­ји и од­го­вор­ни­ји пе­ри­од пре­у­зи­ма­ња бри­ге за на­род и др­жа­ву.

– Власт по сва­ку це­ну же­ли да са­чу­ва ман­дат и упор­но твр­ди ка­ко је­ди­но они мо­гу да ре­ше на­го­ми­ла­не про­бле­ме. Као да ни­су све­сни да у Ср­би­ји има и оних ко­ји мо­гу бо­ље да ре­шавају про­бле­ме од њих. СНС је из­ло­же­на на­па­ди­ма вла­да­ју­ће ко­а­ли­ци­је са­мо за­то што се др­зну­ла да је на­род ви­ше во­ли и по­шту­је – ис­та­као је Ни­ко­лић.

Ни­ко­лић је на­вео и да су но­ви­на­ри у Ср­би­ји из­ло­же­ни ве­ли­ком при­ти­ску др­жа­ве, ко­ји ни­је свој­ствен мо­дер­ним де­мо­крат­ским др­жа­ва­ма.

– Власт чвр­сто кон­тро­ли­ше но­ви­на­ре. За­бра­њу­је им да пи­шу сло­бод­но, али не­ка се сед­ма си­ла не бри­не. До­ла­зи вре­ме ка­да ви­ше не­ће мо­ра­ти да пи­ше по дик­та­ту – по­ру­чио Ни­ко­лић.

Он је до­дао и да СНС ни­је за­до­вољ­на за­сту­пље­но­шћу у ме­ди­ји­ма, као и ути­ца­јем Де­мо­крат­ске стран­ке на њих. Ипак, ка­ко је за­кљу­чио, на­пред­ња­ци су увек спрем­ни на са­рад­њу са но­ви­на­ри­ма, ко­ји су до­бро­до­шли у но­ве про­сто­ри­је стран­ке.
IP sačuvana
social share
Маштам о Србији без Г17.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 177
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0
Veliki novinar i antinato aktivista, Milovan Drecun pristupio SNS.

http://www.kurir-info.rs/vesti/politika/vucic-trazi-izbore-milovan-drecun-u-sns-100824.php
IP sačuvana
social share
Маштам о Србији без Г17.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Qtek 小米
СНС је као на клацкалици, час побегне од своје радикалске прошлости, час се врати њој.
Са Дрецуном се не иде у Европу ( а да не спомињемо тек нато) јер он је већи радикал и од покојног Бране Црнчевића.

После доброг потеза увек следи лош, сада ће вероватно морати да ураде неку свињарију као што је била сарадња са жутима приликом хапшења генерала Младића и издаја КиМ, јер Тома каже ''са Тачијем се мора преговарати''.
« Poslednja izmena: 10. Jul 2011, 18:07:53 od Гамбино »
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2977
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
Nokia 300
Decun je stvarno pojačanje,izuzetn čovek.  Sećam se da je 6 meseci pred bombardovanje tvrdio da će do toga i doći mada tada niko nije u to verovao.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 213
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 21:48:05
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.117 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.