Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 17. Sep 2025, 21:30:54
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 539 540 542 543 ... 713
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srpska napredna stranka i Tomislav Nikolic  (Pročitano 721178 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 339
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Конференција за новинаре, 19.03.2010
Александар Вучић: Даме и господо новинари, Српска напредна странка обавештава јавност  да је ДС и комплетан режим, дакле све странке које иду уз ДС са својим сателитима из опозиције, пре свега СРС, кренула у општи напад на СНС и синоћ у Новом Београду, после годину и по дана од када је дошло до прве расправе о мандатима у скупштини те београдске општине, отети су мандати 17 одборника СНС и то су учинили заједно ДСС, СРС, Г-17, СПС. Лепо су се договарали, слепо су се сложили и договорили да им је највећа опасност СНС, урадили противзакониту ствар и нимало се не брину због тога. Одлука о томе је донета претходне недеље на седници ГО ДС, одлуку је донео Драган Ђилас лично и ми смо захвални представницима ДС што нам показују колико им смета СНС, па макар се служили и противзаконитим средствима.

Ми ћемо због овога што се догодило, али и због других ствари које се збивају у Београду сутра имати ванредну седницу Градског одбора СНС на којој ћемо донети одлуке како и на који начин да се боримо против политичког дивљаштва режима и обавестићемо јавност о томе. Очекујем да ће и због других ствари које се на нивоу целе Србије дешавају председник странке Томислав Николић  заказати ванредну седницу Председништва у току следеће недеље на којој ћемо донети и друге одлуке. Велики број општинских одбора колико имамо у виду данас из Београда, али и из целе Србије шаље предлоге како и на који начин да се демократским средствима, разуме се мирним путем,  супротставимо режиму, али и на друге начине, сем у парламенту и на конференцијама за новинаре. Дакле, ми ћемо и о томе разговарати и уверен сам да ћемо већ наредне недеље имати коначно одлуку.

Уједно, Председништво СНС позива све чланове и симпатизере СНС на потпуну хомогенизацију и јединство, позивам и све опозиционе странке, пре свега ДСС и НС на то да зајденички делујемо против режима и њихових сатрапа у опозицији и да покушамо да покажемо да у Србији има будућности, да у Србији има наде за промене и да можемо да их побеђујемо. Наше акције ће бити веома озбиљно осмишљене, врло озбиљно припремљене и у овом тренутку ни случајно не можемо да одбацимо ни једну врсту протеста и демонстрације против режима. А о томе шта ћемо и како чинити обавестићемо вас после ванредне седнице и Градског одбора и Председништва СНС.

Не желим да говорим о томе колико је то противправно учињено и шта су све направили, пошто се чекало решење и општинског суда и ништа није урађено по том питању. Урађено је на дивљи начин зато што је  то тако одлучио Драган Ђилас прошле недеље на седници ГО ДС. Само напред и да не мисле случајно да их нешто молимо, нека нам отму све што стигну, што више отму то ће више да уједине грађане Србије у борби против њих. Нека отимају шта год стигну, где год стигну заједно са радикалима, да не би било да их било шта питамо и било шта молимо за било шта и нека преко својих прљавих медија пишу што више прљавштина и што више гадости.

Узгред, СНС очекује да борба против криминала не буде прокламована на телевизији већ да се заиста спроведе до краја. Очекујем да нас власт обавести ко су били Шарићеви људи унутар режима, ко су били Шарићеви људи унутар власти који су помагали да се све ове акције годинама спроводе. Питамо такође ко се то од опозиционих функционера забављао са једним од браће Шарић, питамо и многе друге ствари, али чекамо и одговоре, чекамо одговоре државних органа, а не одговоре сатрапа ДС и њихових прљавих медија. Изволите ако имате неко питање:

Новинар: Како коментаришете наводе Војислава Шешеља да се Томислав Николић виђао са људима из Хашког тужилаштва?
Александар Вучић: Војислав Шешељ је обичан лажов и Тома Николић се није виђао ни са ким из тужилаштва. То је урадио такође по налогу ДС да би обрадовао и ваш лист ( „Курир“). Ето, шта бих рекао, једна у низу безбројних лажи као и обично. Што би рекао Томислав Николић, познавали смо тог човека.
Сутра ћемо имати седницу Градског одбора који ће изаћи са предлогом и за састанак председништва странке. Очекујем иницијативу и председника Николића због целокупне ситуације у Србији као и због медијске сцене која је направљена на овакав начин, али и због економске ситуације, социјалне политичке и сваке друге очекујемо озбиљне мере  да предузмемо за борбу против режима.

Новинар: Да ли ће неки део седнице Градског одбора бити отворен?
Александар Вучић: Седница ГО ће бити потпуно затворена за јавност. Присуствоваћу ја као заменик председника странке, а за седницу председништва још није донета одлука. Када је председник странке буде заказао онда ћемо одлучити да ли ће бити један део отворен за јавност, а седница ГО у договору са повереником ГО биће потпуно затворена, вероватно ћемо издати неко саопштење после тога.
Дакле они су мислили да ће некога да уплаше, да напакосте, они су мислили преко својих прљавих новина и медија и телевизија да ће неког да уплаше. Само једна ствар њих брине, а то је што их не молимо, зато што не молимо њихове прљаве медије да не  пишу против нас. Ми смо их упозорили да не предузимају мере супротне закону, предузели су их, а ми ћемо се борити у складу са законом.
Али ћете видети како ће почети да моле да се то не дешава у Србији, зато што знају колико су крали, колико су пљачкали, колико су отимали, колико су наружили ову земљу, а игре више неће бити после оваквог криминала. Они су кренули у покушај уништења СНС и то им нећемо дозволити.
Још једанпут вас молим да, колико је могуће, не вас из „Курира“ већ вас друге молим да пренесете поруку коју смо данас пренели, а  то је да људи који су симпатизери, чланови СНС остану потпуно јединствени на терену као и сви други представници опозиционих странака, јер нам предстоји тешко време у борби против корумпираног и криминализованог режима ДС.

Хвала вам најлепше што сте дошли на нашу конференцију!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 6230
Ovo treba cuvati, za kada budu pravili vladu sa DS. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 339
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Svi su tipovali na takvu vladu ali Djilas se osilio i misli da je najjaci. Evo na Novom Beogradu je zabranjeno Mesnim odborima da koriste mesne zajednice za odrzavanje sastanaka. Shvatio je da je SNS po rejtingu prestigao DS. Zaveo je totalni medijski mrak, nigde ne mozes procitati aktivnosti SNS-a osim u pravdi. Od kako je kupio 33% kurira, prestade i hajka na kurir. Zabranio je i izgradnju novih stanova dok Misko ne "rasproda Belvil".
Videcemo kako ce se ponasati kad pocnu ulicni protesti. Da li ce podmititi neke huligane da prave nerede i daju mu alibi za vanredno stanje... videcemo do leta.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2485
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
Djilas je upravo zaradio svoj jubilarni 300 milion - cestitamo !  Smile

A da .... Smatram da bi metro trebao da bude teski i da sa odlukom o gradnji ne treba otezati - zar ne Djido ...  Smile

Mrs u Moskvu  lencino , jebo te ,,Emosn produksn ,,  !

« Poslednja izmena: 25. Mar 2010, 11:57:47 od Lepi_Bora »
IP sačuvana
social share
Slaba Engleska - jaka Srbija !

Jaka Rusija - jaka Srbija !

Volimo Francusku , kao sto je ona volela nas !

Nemce moramo naterati da klece !

Najsladje se smije onaj koji prvi puca !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 6230
Djilas je u beogradu napravio vise nego svi gradonacelnici od 45-e naovamo.
Dva mandata, Beograd svetska metropola.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Citat
Beograd svetska metropola.

 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
Djilas je u beogradu napravio vise nego svi gradonacelnici od 45-e naovamo.
Dva mandata, Beograd svetska metropola.

Мојне се брукаш овако, има овде људи који поштују нека твоја писанија Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Citat
има овде људи који поштују нека твоја писанија

има,има Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
Па има јебига шта сад, ја се у доста ствари слажем са човеком, само се свим силама трудим да некако не реагујем на тај његов стил писања и тако то Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2485
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
Nema metropole bez metroa .  Smile

Djido , razumeli smo se - zar ne ?



Upss  Smile...   Hteo sam da postavim snimak kako Tadic salje u p.m . Solanu .....  Smile
« Poslednja izmena: 24. Mar 2010, 22:51:43 od Lepi_Bora »
IP sačuvana
social share
Slaba Engleska - jaka Srbija !

Jaka Rusija - jaka Srbija !

Volimo Francusku , kao sto je ona volela nas !

Nemce moramo naterati da klece !

Najsladje se smije onaj koji prvi puca !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 539 540 542 543 ... 713
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 17. Sep 2025, 21:30:54
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Nova godina Beograd :: nova godina restorani :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Sudski tumač Novi Beograd

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 14 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.