Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srđan Đoković napadnut u Splitu  (Pročitano 6885 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
HTC One
Јесте а ова двојица су га напала баш због тога што је ђубре од човека Smile

Jok, narucio Seselj iz Haga preko Jadranke.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
mob
Nokia ispo iz modu
Класика, морали су се напити да би уопште скупили муда па 2 на 1 вређати. Усташе су вазда биле јајаре.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
tako ti je to kad se gubi u sred Jadrana i to jos kad priznaju Smiley
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19849
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.375.99
mob
Sony 
Па шта онда?

nista, samo me ne cudi da je izazvao incident, ne smatram da je to nesto cudno i iznenadjujuce
ne branim čoveka , ali majke ti otkud ti takva ideja da je on izazvao pijane budale ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.60
Citat
ja ga ne bih izdrzao 10 minuta pored mene na mecu vec bih ga tresnuo u onu telecu glavu.

интернет хулиган Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Citat
ja ga ne bih izdrzao 10 minuta pored mene na mecu vec bih ga tresnuo u onu telecu glavu.

интернет хулиган Smile
...100% si upravu.Upoznat sa profilom lika iz nekih slicnih tema. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
HTC Tattoo
srdjan djokovic je jedan nadmen tip, i to svi vi znate
Pa šta kao je nadmen tip,to je razlog da opravdaš napad na njega,jel ti čitaš svoje postove,ti u svakoj temu u kojoj se desilo nešto protiv Srba,iz sve duše podržavaš,a ako je nešto protiv ovih pacova iz komšiluka,tu ih iz sve snage braniš,u čemu je fora,ne kapiram. Smile


Ako je on zaslužio da ga napadnu jer je nadmen,šta li si ti zaslužio onda sa tvojim kvalifikacijama. Smile
« Poslednja izmena: 14. Jul 2010, 01:42:54 od diletant »
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3134
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.10
srdjan djokovic je jedan nadmen tip, i to svi vi znate
Pa šta kao je nadmen tip,to je razlog da opravdaš napad na njega,jel ti čitaš svoje postove,ti u svakoj temu u kojoj se desilo nešto protiv Srba,iz sve duše podržavaš,a ako je nešto protiv ovih pacova iz komšiluka,tu ih iz sve snage braniš,u čemu je fora,ne kapiram. Smile


Ako je on zaslužio da ga napadnu jer je nadmen,šta li si ti zaslužio onda sa tvojim kvalifikacijama. Smile

nego sta treba da rade kada se neko ponasa kao on? da mu se klanjaju kao i vecina ljudi ovde?
nisu svi bas poblesavili
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
HTC Tattoo
srdjan djokovic je jedan nadmen tip, i to svi vi znate
Pa šta kao je nadmen tip,to je razlog da opravdaš napad na njega,jel ti čitaš svoje postove,ti u svakoj temu u kojoj se desilo nešto protiv Srba,iz sve duše podržavaš,a ako je nešto protiv ovih pacova iz komšiluka,tu ih iz sve snage braniš,u čemu je fora,ne kapiram. Smile


Ako je on zaslužio da ga napadnu jer je nadmen,šta li si ti zaslužio onda sa tvojim kvalifikacijama. Smile

nego sta treba da rade kada se neko ponasa kao on? da mu se klanjaju kao i vecina ljudi ovde?
nisu svi bas poblesavili
Nisu svi baš poblesavili ,ali ti sigurno jesi. Smile

Ladno si pokušao da kao opravdaš to što su dve pijane ustaške džukele pokušale da napadnu čoveka. Smile

Idi počni da se drogiraš,biće ti bolje. Smile









IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
LG Nexus 5
srdjan djokovic je jedan nadmen tip, i to svi vi znate
Pa šta kao je nadmen tip,to je razlog da opravdaš napad na njega,jel ti čitaš svoje postove,ti u svakoj temu u kojoj se desilo nešto protiv Srba,iz sve duše podržavaš,a ako je nešto protiv ovih pacova iz komšiluka,tu ih iz sve snage braniš,u čemu je fora,ne kapiram. Smile


Ako je on zaslužio da ga napadnu jer je nadmen,šta li si ti zaslužio onda sa tvojim kvalifikacijama. Smile

nego sta treba da rade kada se neko ponasa kao on? da mu se klanjaju kao i vecina ljudi ovde?
nisu svi bas poblesavili

A secas li se, nesretnice, kad je Novak pre par godina digo tri prsta u vazduh, posle pobede, pa kad ga je tvoj Korac osudio u skupstini? Nadmen je samo tako, treba ga tuci, nema druge.

Verovatno je Srdjan njih vredjao, mozda ih je pljunuo u prolazu, nikako da se smire ovi srboćetnici.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.