Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 30. Apr 2024, 18:13:49
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srbovanje  (Pročitano 13516 puta)
08. Feb 2005, 16:30:01
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2143
Zastava Subotica
mob
Ericsson T65
Kakvi su vam komentari na site www.srbovanje.com? Ako izuzmemo stare ljude koji su kod nas malo pismeni onda sve ostalo je stvarno pogubno.  Termini poput "the kiosk" ili promasena bela linija na kolovozu u centru mladenovca, gde se dve linije koje se iz suprotnih smerova trebaju poklopiti razilaze cak za 1 metar, ili u osnovnoj skoli u banjaluci na zidu na upustvu za kodove na racunaru pise "cerilica"...itd. Mislim da ako bi smo hteli napredovati i poboljsati kvalitet nasih zivota treba na ovakve stavri obratiti paznju i truditi se da se ne ponavljaju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Srbovanje je kao pojava A-OK, jedino sto povremeno malo preteraju ljudi koji salju slike, ali ok... takvi smo.. preterani Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Blago kuci koju zaobidjem :D

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5996
Zastava Tako blizu a tako daleko
mob
Nokia 6130
](*,)  :chainsaw:  :srbija: ....Pa nisam nacionalista, ali ja volim srpski narod, moj narod.Hej pa necemo valjda da se prekrstavamo kao Bosnjaci u vreme turaka. [smilie=sde.gif]
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

neobra se bostan dok šljive nepopadaju

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 3
OS
Nepoznat
Browser
SonyEricssonK510i R4CH
mob
Nokia n70
Mir braco srbi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
SonyEricsson k800i i D820
Smile  :chainsaw:  :srbija: ....Pa nisam nacionalista, ali ja volim srpski narod, moj narod.Hej pa necemo valjda da se prekrstavamo kao Bosnjaci u vreme turaka. [smilie=sde.gif]

Srdjane...pa nisu ni Srbi od pocetka svog postojanja bili pravoslavne vjeroispovijesti...pa tako da se nemora uvijek blatiti te jadne Bosnjace..
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1804
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Smile  :chainsaw:  :srbija: ....Pa nisam nacionalista, ali ja volim srpski narod, moj narod.Hej pa necemo valjda da se prekrstavamo kao Bosnjaci u vreme turaka. [smilie=sde.gif]

Srdjane...pa nisu ni Srbi od pocetka svog postojanja bili pravoslavne vjeroispovijesti...pa tako da se nemora uvijek blatiti te jadne Bosnjace..

Tako je. Na primer, dobar deo Srba je bio katoličkre veroispovesti, pogotovo u južnom primorju (od ušća Neretve prema CG), koji su pod uticajem katoličkog klera postepeno asimilovani u hrvatski nacionalni korpus. U Dubrovniku je pojam "hrvat" bio nepoznat, strani termin, sve do početka XIX veka. Sve srednjevekovne povelje i ugovori koje su sklapali Dubrovčani sa bosanskim i srpskim vladarima ne poznaju termin hrvat, kao odrednicu nacionalne pripadnosti dubrovačkih građana.
IP sačuvana
social share


Dok je budala, biće i radikala
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
SonyEricsson k800i i D820
Smile  :chainsaw:  :srbija: ....Pa nisam nacionalista, ali ja volim srpski narod, moj narod.Hej pa necemo valjda da se prekrstavamo kao Bosnjaci u vreme turaka. [smilie=sde.gif]

Srdjane...pa nisu ni Srbi od pocetka svog postojanja bili pravoslavne vjeroispovijesti...pa tako da se nemora uvijek blatiti te jadne Bosnjace..

Tako je. Na primer, dobar deo Srba je bio katoličkre veroispovesti, pogotovo u južnom primorju (od ušća Neretve prema CG), koji su pod uticajem katoličkog klera postepeno asimilovani u hrvatski nacionalni korpus. U Dubrovniku je pojam "hrvat" bio nepoznat, strani termin, sve do početka XIX veka. Sve srednjevekovne povelje i ugovori koje su sklapali Dubrovčani sa bosanskim i srpskim vladarima ne poznaju termin hrvat, kao odrednicu nacionalne pripadnosti dubrovačkih građana.

Jeste i dodje u 13.. stoljecu Zadraski sporazum i Dubrovcani se pripojise vladaru Hrvata i madjara ali su opet bili autonomija...slazem se sa tobom Zemunac...samo nerazumijem ove koji uvijek pricaju o nekim Srbima koji su presli na Islam,pa sta i neka su mogli su se opet vratiti na pravoslavlje ili nesto peto...glupost je o tome pricati!
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Punk's njet mrtav..,Kosovo je Srbija...

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 610
Zastava Serbia-na granici snova i stvarnosti !
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson Z600
Nije bitno to sto neko uzme neku drugu veru , bilo dobrovoljno bilo nasilno ili ti pod prisilom.
Nego je lose to sto se ti ljudi a pogotovo ovde bna balkanu asimiluju, i tako postaju drugi narod .
u poslednjoj deceniji ovde se svakog dana stvaraju nove drzave , izmisljene drzave.

Na primer jedna izmisljena drzava koja ce se recimo zvati Bosna u kojoj ajde da zive ljudi koji se zovu , recimo bosnjaci , nek im zastava bude neka ...pa recimo zuto sa plavim ...pitaj boga sta to oznacava ...a himna ...pa ajde nek bude 9 Betovenova simfonija.
A istorija , tradicija sta stim?
Ma sta ce njima i istorija i tradicija kad ce oni posliziti svrsi Globalizacije i nestace kroz par godina.

Sve mi se cini da je na vidiku jos jedna takva drzava koja se zove .....Kosovo ...a...narod koji u njoj zivi ..zvace se Kosovari.

E zbog toga smo mi najnestabilnije podrucije u Evropi.
IP sačuvana
social share
Kosovo je srce Srbije, ... Vojvodina je njen mozak, ...a reka Drina je njena kicma koja protice kroz njenu samu sredinu!

Edit by Belgrade: Regulisana velicina slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
SonyEricsson k800i i D820
Nije bitno to sto neko uzme neku drugu veru , bilo dobrovoljno bilo nasilno ili ti pod prisilom.
Nego je lose to sto se ti ljudi a pogotovo ovde bna balkanu asimiluju, i tako postaju drugi narod .
u poslednjoj deceniji ovde se svakog dana stvaraju nove drzave , izmisljene drzave.

Na primer jedna izmisljena drzava koja ce se recimo zvati Bosna u kojoj ajde da zive ljudi koji se zovu , recimo bosnjaci , nek im zastava bude neka ...pa recimo zuto sa plavim ...pitaj boga sta to oznacava ...a himna ...pa ajde nek bude 9 Betovenova simfonija.
A istorija , tradicija sta stim?
Ma sta ce njima i istorija i tradicija kad ce oni posliziti svrsi Globalizacije i nestace kroz par godina.

Sve mi se cini da je na vidiku jos jedna takva drzava koja se zove .....Kosovo ...a...narod koji u njoj zivi ..zvace se Kosovari.

E zbog toga smo mi najnestabilnije podrucije u Evropi.

Eh zorbose...pogledaj ti ameriku narod bez povijesti ikakve sve imigranti i gledaj sta su stovrili mozda bude i Bosna takva Smile...sto se tice Bosne pa naravno da ima povijest, i pojam Bosnjak jeste tu ali tu je sta je,hocemo li cijeli zivot da negiramo njihovo postojanje i sta nam to donosi...

Kosovo takodje ima svoju povijest,Albanci ce pricati o turcima i tome ..
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Punk's njet mrtav..,Kosovo je Srbija...

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 610
Zastava Serbia-na granici snova i stvarnosti !
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson Z600
Pa Bosna i jeste sad takva ona je jedna Amerika u malom, ona je samo tlo na kome je zakoracila Americka cizma, ostvarivajuci svoje imperijalisticke teznje.
Pa tek sad si mi otvorio oci ... ma vec se sad ne zna ko jebe , a ko placa a kako ce biti tek za deset , dvajes godina!
IP sačuvana
social share
Kosovo je srce Srbije, ... Vojvodina je njen mozak, ...a reka Drina je njena kicma koja protice kroz njenu samu sredinu!

Edit by Belgrade: Regulisana velicina slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 30. Apr 2024, 18:13:49
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.