Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srbija vojno zaostaje za državama u regionu  (Pročitano 16841 puta)
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Nokia 6300
Ali koja je svrha nabavke 200 oklopnih transportera? mislim BTR-90 jeste odličan, ali mi imamo 320 BVP M80, + još oko 200 u rezervi, a pritom i zna se zašta sek oriste oklopni transporteri osmotočkaši, za mirovne misije.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Citat
Srbija vojno zaostaje za državama u regionu
jes, al oni nemaju ministre odbrana iz partija tipa DS-a. I ovo sto imamo s njima je super, moglo je i gore...
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


крв југа - душа истока

Zodijak
Pol
Poruke 1224
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
kgb, možda zaboravljaš važnost mobilnosti pješadije i podrške istoj, pogotovo malobrojnoj kakva je naša sada.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
naša pešadija ima milion vojno sposobnih u slučaju napada,tako da tu nema svrhe pričati...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Samsung Galaxy IIs
Citat
Srbija vojno zaostaje za državama u regionu
jes, al oni nemaju ministre odbrana iz partija tipa DS-a. I ovo sto imamo s njima je super, moglo je i gore...

bome što jes' jes' ali oni imaju i prihode kao ičudnu stvar koja se zove
privreda

Ako ne mislite da globite narod do gladi u stilu Severne Koreje, zaboravite na
vojsku i modernizaciju iste.

Citat
naša pešadija ima milion vojno sposobnih u slučaju napada,tako da tu nema svrhe pričati...

koliko ima trenutno 18-togodišnjaka po školama ?
« Poslednja izmena: 14. Apr 2008, 23:10:15 od system_V_r4 »
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 665
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Dulisha,

Nisi u pravu. Vojska je korišćena na Kosovu i 1998. godine. Pročitaj rezoluciju SB UN 1199
http://www.un.org/peace/kosovo/98sc1199.htm

Zemunac,

Slažem se da bi transporteri mogli da se sklapaju kod nas. Nadam se da će napraviti pametan aranžman.

Nenadjebivi,

Niko ko je bio u UCPBM nije mogao da uđe u multietničku policiju. Amnestija ne važi za one koji su ubijali. Ljirim Jakupi, Besim Tahiri i slični njima su na poternicama.

Да, од онолике војске само су њих троје или четворо убице. Smile А прескочио си да искоментришш остало, тако да је јасно да немаш шта да кажеш.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Nokia 6300
kgb, možda zaboravljaš važnost mobilnosti pješadije i podrške istoj, pogotovo malobrojnoj kakva je naša sada.

Pa ja vam govorim kako imamo 200 BVP-a (borbeno vozilo pešadije) u rezervi a u aktivnim jedinicama oko 320, tako da je nabavka oklopnih transportera samo gubljenej para, jeftinije je modernizovati postojeće, a tako i ulažemo u domaću namensku indurstiju . Nego ja odavno govorim da su u Bosni i na Kosovu samohodni protivavionski topovi imali veliki značaj u podršci pešadiji.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1074
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
S 300 je samo san malih zemalja ( i siromašnih ). Međutim pvo sistem BuK je sasvim prihvatljiv kako cijenom tako i kvalitetom. A koliko znam kod nas postoje neki projekti modernizacije KuB-a. Za nevu ne znam. Dislokacija jedinica iz kasarni u baze je dug proces a nama hitno treba novih sistema u OS. Mislim da je 2010. krajnji rok da se nešto poduzme.

Gresis. Upravo za male i siromasnije zemlje PVO i jeste najbitnija stavka u armiji. U savremenom ratu ako nemas vlast nad nebom gubis rat, a PVO predstavlja najbolji odnos izmedju cene i efikasnosti da imas kontrolu nad svojim nebom. Dugorocnim i planskim radom moze se napraviti veoma jaka PVO koja bi nama bila dodatan adut u diplomatskoj borbi za KiM.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Samsung Galaxy IIs
S 300 je samo san malih zemalja ( i siromašnih ). Međutim pvo sistem BuK je sasvim prihvatljiv kako cijenom tako i kvalitetom. A koliko znam kod nas postoje neki projekti modernizacije KuB-a. Za nevu ne znam. Dislokacija jedinica iz kasarni u baze je dug proces a nama hitno treba novih sistema u OS. Mislim da je 2010. krajnji rok da se nešto poduzme.

Gresis. Upravo za male i siromasnije zemlje PVO i jeste najbitnija stavka u armiji. U savremenom ratu ako nemas vlast nad nebom gubis rat, a PVO predstavlja najbolji odnos izmedju cene i efikasnosti da imas kontrolu nad svojim nebom. Dugorocnim i planskim radom moze se napraviti veoma jaka PVO koja bi nama bila dodatan adut u diplomatskoj borbi za KiM.

Aha, opet bi nas olešili. Kada neko pročita ovakve stvari mogao bi da pomisli da Srbija
ima snagu polovine NATO-a
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 665
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
S 300 je samo san malih zemalja ( i siromašnih ). Međutim pvo sistem BuK je sasvim prihvatljiv kako cijenom tako i kvalitetom. A koliko znam kod nas postoje neki projekti modernizacije KuB-a. Za nevu ne znam. Dislokacija jedinica iz kasarni u baze je dug proces a nama hitno treba novih sistema u OS. Mislim da je 2010. krajnji rok da se nešto poduzme.

Gresis. Upravo za male i siromasnije zemlje PVO i jeste najbitnija stavka u armiji. U savremenom ratu ako nemas vlast nad nebom gubis rat, a PVO predstavlja najbolji odnos izmedju cene i efikasnosti da imas kontrolu nad svojim nebom. Dugorocnim i planskim radom moze se napraviti veoma jaka PVO koja bi nama bila dodatan adut u diplomatskoj borbi za KiM.

Aha, opet bi nas olešili. Kada neko pročita ovakve stvari mogao bi da pomisli da Srbija
ima snagu polovine NATO-a

Човек није рекао да Србија има снагу половине НАТО-а, већ да би се могао направити један озбиљан ПВО систем који би могао да одврати и НАТО од неких интервенција попут оне из 99' јер би био у стању (тај ПВО систем) да нанесе велике губитке, те да евентуално не пружи ваздушну предност НАТО-у који је основа њихоове ''снаге''. Иначе тај НАТО је сила, све само војне суперсиле је скршио и то оне које су 20 година биле под санкцијама, које су имале застерело оружије итд...
« Poslednja izmena: 14. Apr 2008, 23:59:43 od nenadjebivi »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.104 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.