Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 06:38:16
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srbija pod hipotekom  (Pročitano 2987 puta)
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Građani Srbije osuđeni na inflaciju
V. Spasić - B. Krivokapić | 28. 02. 2010. - 00:02h

Građani Srbije jedini u ovom delu Evrope svakog dana strepe koliko će im vredeti nacionalna valuta. Dinar je od kraja 2008. do 26. februara 2010. oslabio 23 odsto i nastavlja da gubi na vrednosti. Slične probleme s kursom nemaju zemlje u okruženju, nacionalne valute stabilne su u Makedoniji, Hrvatskoj, Bosni i Hercegovini, Sloveniji, a u Crnoj Gori je već odavno evro. Građanima ovih država je život jednostavniji, a žitelji Srbije kao da su doživotno osuđeni na inflaciju.

http://www.blic.rs/Vesti/Ekonomija/178649/Gradani-Srbije-osudeni-na-inflaciju
e i od tebe da čujemo nešto relativno normalno.... Svaki dan novac koji imamo nam sve manje vredi , jer su pšlate zamrznute , a valuta sve slabija.... Zna se naravno ko je za to kriv , krivi su oni koji su pričali 30% veće penzije , 20% veće plate , 200 hiljada radnih mesta i slične gluposti i neki buzdovani im poverovali i sada kako nam je tako nam je.....

Pa obecavaju ono sto je nemoguce. Jedino da uvedu opet komunizam i presipanje iz supljeg u prazno pa da naprave ta radna mesta. Ima vise ljudi neg posla, tako je bilo a bolje nece biti osim ako naidje neka kuga pa odnese onaj procenat nezaposlenih
У Берлину пљуц,пљуц,пљуц. Smile


Ma kakvi, u nekoj bosanskoj guduri gde nisu culi za gradski saobracaj a "cenifa" iza bukve. Jos ti nisi izaso iz sume  Smile
Моје пљуц је било упућено за горе карикирано и немој да нападаш букве то ти је као да си напао
властиту мајку Мандарићу. Smile
Да те тата медо чује наљутио би се на тебе. Smile
И још ћенифу спомињеш. Smiley 1
Пу јеси первертит медо,буква,ћенифа па то је садо-мазо Мандарићу Берлинче. Smile

Kad ne svatas ironiju kad sam naveo za taj "visak nezaposlenih". Kako vidis i sam, odredjen procenat ljudi koji nisu "integrisani" tj. bez posla je suvisan. Nijedan politicar nema resenje za takve ljude osim da im nesto laze pa da pokupi glasove. Globalizam je nastupio a niko nece da radi jeftino ko Kinez a svi hoce da kupuju jeftino a Kinezi sto se tice radne snage nemaju konkurenciju, za te uslove barem u Evropi nece niko raditi.
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Nokia 6230
Bre Turchine, ono sto je Srbija duzna, moze samo izvozom struje za desetak godina da otplati.
Ceo zapad je pod hipotekom, tako se tamo zivi.To je lihvarski nacin zivljenja. Kad se rodis a bulje prodata lihvarima.
To su oni sto nisu prosli kroz odzak Aushvitza. Oni za koje se za cas rasplacete pa pljujete majku nacisticku.
Zeleli ste, kusajte.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1104
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
Bre Turchine, ono sto je Srbija duzna, moze samo izvozom struje za desetak godina da otplati.
Ceo zapad je pod hipotekom, tako se tamo zivi.To je lihvarski nacin zivljenja. Kad se rodis a bulje prodata lihvarima.
To su oni sto nisu prosli kroz odzak Aushvitza. Oni za koje se za cas rasplacete pa pljujete majku nacisticku.
Zeleli ste, kusajte.


jel ti zao sto srbi nisu izmislili kamatu iliti interest  Smile
« Poslednja izmena: 03. Mar 2010, 16:57:06 od rendzer82 »
IP sačuvana
social share
Ah, kad se Bosnom sevdah zaori...Pa procvijeta behar i sve podijeli...kahva zamirise po mahali.
Sve bi ti srce stalo od radosti...Ja ljepote Boze dragi!
Ko da Bosnu Bog sam za sebe stvori.
Pa u tren , vidis svaki sokak i carsiju, sviju volis ko da su ti rodjeni.
I nedas je. Jer te tu mati rodi,jer s...e za nju rijeke krvi proli!
Branise Bosnu ,ljepoticu,junaci brane je i danas dani.
Zatvoris oci i zahvali Bogu sto si Bosanac i sto te takvom ljepotom nadari!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Krediti su osnova privrede. U bivsoj Jugi su firme isto uzimale kredite od banaka. A na zapadu ko recimo kupi zgradu, taj je ne kupuje iz svog dzepa vec dize za to kredit uz nesto ucesca. Inace ko ima milionce, dva taj pare oroci pa od toga zivi jer mu je manji rizik i manje truda i glavobolje nego zgrada sa deset stanova.
Bez kredita isto ne bi niko napredovao. Imas ideju, zalozi kucu il stan i otvori auto servis, ako uspes vratis kredit i oces jos jedan auto servis podignes opet kredit. Mislim, mozes i da stedis deset godina al te prodje volja za auto radionicom. Ako prodpadnes, ode kuca il stan al te niko ne tera da otvaras auto radionicu, ako neces da rizikujes, sedi kuci il radi negde u tudjem auto radionici.
A naravno da se trazi hipoteka, niko ne daje pare na lepe oci pa ni u Srbiji
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.18
Bre Turchine, ono sto je Srbija duzna, moze samo izvozom struje za desetak godina da otplati.
Ceo zapad je pod hipotekom, tako se tamo zivi.To je lihvarski nacin zivljenja. Kad se rodis a bulje prodata lihvarima.
To su oni sto nisu prosli kroz odzak Aushvitza. Oni za koje se za cas rasplacete pa pljujete majku nacisticku.
Zeleli ste, kusajte.


jel ti zao sto srbi nisu izmislili kamatu iliti interest  Smile

Pa meni je drago sto dajemo pare zapadu i sto unistavaju ceo bliski istko... Smiley
Dace bog pa ce i vas iz bosne sravniti kao Avganista, Irak i Palestinu...
« Poslednja izmena: 03. Mar 2010, 19:17:31 od thug_life »
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1104
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
Bre Turchine, ono sto je Srbija duzna, moze samo izvozom struje za desetak godina da otplati.
Ceo zapad je pod hipotekom, tako se tamo zivi.To je lihvarski nacin zivljenja. Kad se rodis a bulje prodata lihvarima.
To su oni sto nisu prosli kroz odzak Aushvitza. Oni za koje se za cas rasplacete pa pljujete majku nacisticku.
Zeleli ste, kusajte.


jel ti zao sto srbi nisu izmislili kamatu iliti interest  Smile

Pa meni je drago sto dajemo pare zapadu i sto unistavaju ceo bliski istko... Smiley
Dace bog pa ce i vas iz bosne sravniti kao Avganista, Irak i Palestinu...

samo sam ceko da pokazes svoje malo genocidno lice  Smile
IP sačuvana
social share
Ah, kad se Bosnom sevdah zaori...Pa procvijeta behar i sve podijeli...kahva zamirise po mahali.
Sve bi ti srce stalo od radosti...Ja ljepote Boze dragi!
Ko da Bosnu Bog sam za sebe stvori.
Pa u tren , vidis svaki sokak i carsiju, sviju volis ko da su ti rodjeni.
I nedas je. Jer te tu mati rodi,jer s...e za nju rijeke krvi proli!
Branise Bosnu ,ljepoticu,junaci brane je i danas dani.
Zatvoris oci i zahvali Bogu sto si Bosanac i sto te takvom ljepotom nadari!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Bre Turchine, ono sto je Srbija duzna, moze samo izvozom struje za desetak godina da otplati.
Ceo zapad je pod hipotekom, tako se tamo zivi.To je lihvarski nacin zivljenja. Kad se rodis a bulje prodata lihvarima.
To su oni sto nisu prosli kroz odzak Aushvitza. Oni za koje se za cas rasplacete pa pljujete majku nacisticku.
Zeleli ste, kusajte.


jel ti zao sto srbi nisu izmislili kamatu iliti interest  Smile

Pa meni je drago sto dajemo pare zapadu i sto unistavaju ceo bliski istko... Smiley
Dace bog pa ce i vas iz bosne sravniti kao Avganista, Irak i Palestinu...

samo sam ceko da pokazes svoje malo genocidno lice  Smile

Шта ти је ромбоиду један.Геноцидан ти је бабо истресајући ти се у мама хануму па створи
ретардиња бр.1. на дресу клуба "Бурек".
Ти чекао.Дефекту од ембрија кога боли шта си ти искомплексирани хрватски пупољак чекао. Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

793835_1260048763_thumb.jpeg
(4.79 KB, 193x146)
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1104
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
Bre Turchine, ono sto je Srbija duzna, moze samo izvozom struje za desetak godina da otplati.
Ceo zapad je pod hipotekom, tako se tamo zivi.To je lihvarski nacin zivljenja. Kad se rodis a bulje prodata lihvarima.
To su oni sto nisu prosli kroz odzak Aushvitza. Oni za koje se za cas rasplacete pa pljujete majku nacisticku.
Zeleli ste, kusajte.


jel ti zao sto srbi nisu izmislili kamatu iliti interest  Smile

Pa meni je drago sto dajemo pare zapadu i sto unistavaju ceo bliski istko... Smiley
Dace bog pa ce i vas iz bosne sravniti kao Avganista, Irak i Palestinu...

samo sam ceko da pokazes svoje malo genocidno lice  Smile

Шта ти је ромбоиду један.Геноцидан ти је бабо истресајући ти се у мама хануму па створи
ретардиња бр.1. на дресу клуба "Бурек".
Ти чекао.Дефекту од ембрија кога боли шта си ти искомплексирани хрватски пупољак чекао. Smile


ti koji si najvatreniji branilac tekovina  malog ausvica (rs)  si jos gori od ovog  Smile
IP sačuvana
social share
Ah, kad se Bosnom sevdah zaori...Pa procvijeta behar i sve podijeli...kahva zamirise po mahali.
Sve bi ti srce stalo od radosti...Ja ljepote Boze dragi!
Ko da Bosnu Bog sam za sebe stvori.
Pa u tren , vidis svaki sokak i carsiju, sviju volis ko da su ti rodjeni.
I nedas je. Jer te tu mati rodi,jer s...e za nju rijeke krvi proli!
Branise Bosnu ,ljepoticu,junaci brane je i danas dani.
Zatvoris oci i zahvali Bogu sto si Bosanac i sto te takvom ljepotom nadari!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Bre Turchine, ono sto je Srbija duzna, moze samo izvozom struje za desetak godina da otplati.
Ceo zapad je pod hipotekom, tako se tamo zivi.To je lihvarski nacin zivljenja. Kad se rodis a bulje prodata lihvarima.
To su oni sto nisu prosli kroz odzak Aushvitza. Oni za koje se za cas rasplacete pa pljujete majku nacisticku.
Zeleli ste, kusajte.


jel ti zao sto srbi nisu izmislili kamatu iliti interest  Smile

Pa meni je drago sto dajemo pare zapadu i sto unistavaju ceo bliski istko... Smiley
Dace bog pa ce i vas iz bosne sravniti kao Avganista, Irak i Palestinu...

samo sam ceko da pokazes svoje malo genocidno lice  Smile

Шта ти је ромбоиду један.Геноцидан ти је бабо истресајући ти се у мама хануму па створи
ретардиња бр.1. на дресу клуба "Бурек".
Ти чекао.Дефекту од ембрија кога боли шта си ти искомплексирани хрватски пупољак чекао. Smile


ti koji si najvatreniji branilac tekovina  malog ausvica (rs)  si jos gori od ovog  Smile
Ајде џафере кењај па прст у уста. Smile
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.18
Nisam ja genocidan, nego si ti poturica... ili ti wanabe turcin...
« Poslednja izmena: 03. Mar 2010, 20:20:37 od thug_life »
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 06:38:16
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.108 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.