Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 138
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srbija je dobila novog predsednika - Tomislava Nikolića  (Pročitano 172268 puta)
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7878
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.11
Честитке на свргавању диктатора Тадића!

Сад брже боље покренути харангу у вези 1 круга и регуларности истог.Не дозволити да ови направе Владу пре него што установимо ко је колико гласова покрао и које странке су биле оштећене.
Поновити изборе.
На поновљеним изборима Двери,Радикали ,Коштуница и СНС значајно увећавају своје гласачко тело.Онда можемо да правимо Владу јер ће Дачић да се приклони Томи-имамо комотну већину са Дверима и Коштуницом.

Ја бих почео са изградњом нових затвора за уважену нам жуту клијентелу-тренутни капацитети су попуњени  Smile
IP sačuvana
social share
Pokreni Se Srbine  Мој Србине                                                   Ramon Molinas Belza
Za Zivot Srbije                       нигде нећеш стићи                                        Vecna mu Slava!
Celo Srbstvo Diglo Se            главну ријеч воде бранковићи                          
Za Zivot Srbije                      устај Гавро,пуцај иза угла
                                            не можемо живјети од РУГЛА!
DVERI SRBSKE
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
A Tadic koma  Smile

 

 Smile Smile
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 12.0
mob
Alcatel 
Честитке на свргавању диктатора Тадића!

Сад брже боље покренути харангу у вези 1 круга и регуларности истог.Не дозволити да ови направе Владу пре него што установимо ко је колико гласова покрао и које странке су биле оштећене.
Поновити изборе.
На поновљеним изборима Двери,Радикали ,Коштуница и СНС значајно увећавају своје гласачко тело.Онда можемо да правимо Владу јер ће Дачић да се приклони Томи-имамо комотну већину са Дверима и Коштуницом.

Ја бих почео са изградњом нових затвора за уважену нам жуту клијентелу-тренутни капацитети су попуњени  Smile
Nemoj harangu, valjda treba pokrenuti istragu? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.64
Rekoh i juce, ne vidim nikakvu sustinsku promenu u tome da umesto jednog koji ce zastupati sebe i tajkune dodje drugi koji ce zastupati sebe i tajkune tako da mi dodje na isto...

Ali mu cestitam. Uspeo je poosle ko zna koliko godina da konacno uzdrma DS- ovce.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.46
mob
HTC One
EU je namerno ranije izdala saopstenje o pobedi Nikolica kako bi pokusali da animiraju birace i nateraju ih da izadju i glasaju (za Tadica).
Uvek se znalo da ce slabija izlaznost ici na ruku Nikolicu tako da nema nekih iznenadjenja.

Kad pre?  Smile Smile Smile

Malo spisanije od sinoc sa FB... samo nisam ocekivao da ce tako brzo da se obistini:

Samo me zanima da vidim kako cemo se sada ispetljati iz zacaranog kruga teorija zavere.

Prvo je bilo da Nikolic ne zeli da pobedi, da je namesteno a da se to ogleda u ociglednoj cinjenici da osoba koja je toliko dugo u politici i zna sta moze da se pita i iscacka dolazi pred kamere i mrtav 'ladan ne odgovara na pitanje koji je master zavrsio jer nema pojma.

No ne lezi vraze, sada je ocigledno namesteno da pobedi u sta nas moze uveriti preuranjena cestitka zvanicnika EU koja je objavljena greskom pa na brzinu povucena.

I ajd' sad majcin sine ti u zemljici Srbiji rastumaci da li je, ko i sta namestio, ko sta hoce a sta nece... teoreticari zavera demantuju sami sebe Smile

A ne iskljucujem i trecu opciju - nekako je Tadic znao da gubi pa okrenuo ove iz EU da izbace saopstenje i uplase narod da potrci na biralista.

I umesto da ljudi i dalje gledaju u svoj novcanik i brinu o svom radnom mestu i kako obavljaju posao koji rade, zavere i pakleni planovi su im mnogo realniji od svakodnevnog zivota.


 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Chrome 19.0.1084.46
Citat
Rekoh... za sebe se ja ne brinem... ali ja sam jedna od retkih koja za sebe i svoju porodicu ima mogucnosti da stvori bolju buducnost... na bilo kojoj tacki ove planete... Genetika i porodicna istorija  Svake dve-tri generacije krecemo od nule bez bilo cije pomoci i bez sopstvene krivice...

Prosecan gradjanin Srbije ne zeli i\ili ne moze. On je uvek - protiv.

Kako je lepo brinuti samo o svom ...
Da sam tako razmisljao celog zivota bi glasao za "demokratske snage"...

Ipak je civilizacijski napredak kada ne brines samo o svom ...

Naravno, ti ces sad svoj zivotni stav braniti borbom za opstanak najsposobnijih kao neki evoulucionista... Verovatno zato i pominjanje genetike... Smile
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


alitur vitium vivitque tegendo

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17042
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
Nokia 3510
Član LDP: Nato je trebalo da pobije trećinu Srba!

Politika,
06:00, 21.05.2012.

Autor: Ekipa Kurira

Član LDP Zlatko Crnogorac na Fejsbuku napisao da bi se narod opametio da je NATO pobio trećinu Srba za vreme bombardovanja

BEOGRAD - Žao mu što nas NATO nije više bombardovao!
Ovu skandaloznu poruku na svom Fejsbuk profilu napisao je Zlatko Crnogorac, izvršni producent „Parobroda“, ustanove kulture pri opštini Stari grad, i član LDP! Svoje mišljenje izložio je komentarišući rezultate majskih izbora u Srbiji, posebno onih u Beogradu, gde LDP nije prešao cenzus.

- Dakle ovako: realno, da nas je „Milosrdni anđeo“ više izbombardovao i pobio barem trećinu, možda bismo se opametili kao Japanci i Nemci, ovako smo tu gde jesmo. PS: S posebnim osvrtom, nabijem na k.... sve vas intelektualne budale koji ste beli listići. Ako su neki moji prijatelji glasali za Pantelu, Biljanu S. i Ivana Ivanovića, nek se slobodno sami unfrenduju - napisao je Crnogorac na svom profilu.

On je otišao korak dalje, pa je i na Tviteru nastavio da s neistomišljenicima polemiše i brani svoj stav.

- Pozdravio te Ivica Dačić, ali nemoj prerano da se raduješ. Vi ste licemeri - neki su od tvitova koje je Crnogorac ostavio na ovoj socijalnoj mreži.

U LDP nisu bili voljni da komentarišu ove ispade svog člana.

- Nemamo nameru da komentarišemo ičije pisanje na Fejsbuku. Niko nema pravo da nečije stavove iznesene na društvenim mrežama dovodi u vezu sa stavovima LDP. Zna se šta je politika LDP - izričiti su u ovoj stranci.

Crnogorac, koji je na Fejsbuku i Tviteru imao prilično ratoborne izjave, na pitanje novinara Kurira zašto ima tako radikalan stav, samo je odgovorio da ne želi ništa da komentariše.

- Nisam nikakav ni stranački, ni državni, ni opštinski funkcioner, već samo zaposlen u ustanovi kulture „Parobrod“ - odgovorio je.


И Чедомир је својевремено изјавио да ће утерати у Србији еуроатланске интеграције чак и под условом да у Србији не буде Срба. Од увек је расрбљени скот био гори од најљућих српских душмана. Јуче потурице и покатолице - данас другосрбице. Има ли шта умоболније од особа са изграђеним аутонацистичким ставовима.  Smile
IP sačuvana
social share
У пороку је слађе: сви порок грде, а сви у њему живе, само што сви крију...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 12.0
mob
Alcatel 
Beograd 20. 05. 2012

 Tanjug

Pešić: Građani kaznili arogantnu vlast

Jedna od nekadašnjih lidera DOS-a Vesna Pešić ocenila je večeras da je pobeda Tomislava Nikolića na predsedničkim izborima očekivana jer su građani kaznili njegovog protivkandidat Boris Tadića i Demokratsku stranka zbog arogantnog vršenja vlasti

Pešić je rekla Tanjugu i da su Tadić i DS "u poslednje vreme dosta arogantno vladali" i da su zaboravili na obične građane koji su i zbog loše privatizacije ostali "bez igde ičega".

"Ne može niko nikada prema običnom čoveku da bude arogantan jer običan čovek uvek zašlužuje pažnju ali za njih obični ljudi više nisu postojali", rekla je ona dodavši da neko ko je političar to nikada ne sme da zaboravi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.1025.168
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Rekoh... za sebe se ja ne brinem... ali ja sam jedna od retkih koja za sebe i svoju porodicu ima mogucnosti da stvori bolju buducnost... na bilo kojoj tacki ove planete... Genetika i porodicna istorija  Svake dve-tri generacije krecemo od nule bez bilo cije pomoci i bez sopstvene krivice...

Prosecan gradjanin Srbije ne zeli i\ili ne moze. On je uvek - protiv.

Kako je lepo brinuti samo o svom ...
Da sam tako razmisljao celog zivota bi glasao za "demokratske snage"...

Ipak je civilizacijski napredak kada ne brines samo o svom ...

Naravno, ti ces sad svoj zivotni stav braniti borbom za opstanak najsposobnijih kao neki evoulucionista... Verovatno zato i pominjanje genetike... Smile

Molim te da jos jednom pokusas da procitas sta sam napisala...

Samo toliko...

Citat
Rođen sam u Šumadiji i meni i mojoj porodici Hrvatska nikada nije nanijela zlo. Nisam genetski predodređen da mrzim Hrvatsku, rekao je Nikolić.

24sata.hr Smiley

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 19.0.1084.46
mob
Nokia 
Citat
Rođen sam u Šumadiji i meni i mojoj porodici Hrvatska nikada nije nanijela zlo. Nisam genetski predodređen da mrzim Hrvatsku, rekao je Nikolić.
Да је после свега почињеног нам СРБСКИ мрзети наше највеће душмане је ИСТИНА која не допире до мозгова напросечно интелигентних ''Срба''. А шта тек очекивати од обичних граЏана?
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 138
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.