Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 10:14:07
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srbija ipak osudila zločine u Libiji  (Pročitano 12219 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.597.98
mob
HTC One

Dobro je, uplasio sam se da mi je doprinos jednak tvoj - potpuno beznacajan u stvarnom zivotu, drzavi u kojoj zivim i ljudima oko mene. Dobro je sto sam se ja ogranicio na forum.  Smile

Znas kako - a bas me nesto ne zanima sto cu biti arogantan sa debelim pokricem - daleko si ti od mene po pitanju ove materije. Iako se u ovoj zemlji konstantno obezvredjuje obrazovanje zarad toga da bi se laici lakse proguravali, ipak je znanje jedno o susteraj nesto sasvim drugo.

Vecito je bilo tih sveznalica i raznih Vendija poput tebe. Forum je najogre moguce mesto da se takvima kao sto si ti pokaze koliko nemaju pojma. Za to sluze javne debate, gde nema pomoci gugla, upotrebe floskula, praznog hoda u odgovoru i slicno. I sada ja treba da se bakcem sa tobom?

Arogantno ili samo cinjenicno, nisi moj kalibar sto se ove tematike tice.

Zadji po komsiluku, sazovi skupstin stanara, mozda oni pomisle da se razumes.  Smile


The official fossil news agency of the Libyan government, the Jamahiriya Arab News Agency (JANA), website went down while broadcasting the Leader of the Libyan Revolution's speech yesterday.

Colonel Gaddafi's speech was being broadcast in segments one after the other on the web site www.jananews.ly and then became unavailable at around the 10th short updated section of his speech.

Some minutes later the domain started diverting to www.webhost4life.com -- an aptly named company, for if this company is hosting the official fossil news agency JANA, it has not managed to do so for life.

Days earlier, the English language section of the site was wiped clean and no news reports were forthcoming since.

The Internet in Libya has now been cut off since one week.

The .ly domain is not even controlled by Libya, at least not most of it. One or two of the domain servers are in Libya, but the majority are in Libya's good friend, the United States of America.

Gaddafi has relied upon idiots to put out his propaganda for many decades, and we cannot help but think he deserves what he is getting now, his voice unable to be heard.

http://www.mathaba.net/news/?x=626085


Kada je rec o doprinusu slozices se vazno je da ga tebi uplacuju. Sto se tice struke moja je ukinuta u Srbiji pa sam silom prilika primoran da ucim razne zanate i nije mi namera da solim pamet nekome ko je skolovan za spoljnu politiku, ali gadno je kad ljudima udje voda u usi pa ne cuju sagovornika koji postavlja neka pitanja. Podseticu te, ti si mene izabrao za sagovornika nosen mislju da ces lako izmanipulisati po maniru iz nekih javnih debata. Sta cemo sad, izbegao si ceo korpus nezgodnih pitanja i jos se nadgornjavas kako imas bas taj obrazovni profil za koji te drzava placa. Primetio sam da ti ne lezim kao sagovornik i zato nema potrebe za niskim udarcima. Prihvati mogucnost da bi u nekoj javnoj debati novinar bio angazovan da ti pomaze. Za nekog ko je aktivan u spoljnoj, prilicno malo se moze cuti od tebe, pa niije iskljucena mogucnost da dobijas pare iz nekog fonda (centra za stare) da radis ovde gimnastiku. Sta ces kad ti je mrsko da bacas bisere pred svinje Smile
Pa mozda ti ovde i nije mesto kad vec ne mozes da pricas o temi.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1. Ispovesti nasih povratnika o prilikama u Libiji (zivotni standard i ostalo)
2. Uniformnost pojedinih svetskih medija o desavanjima u Libiji
3. Uticaj svetskih medija na domace
4. Uticaj MMF-a na zivotni standard gradjana republike Srbije
5. Cutanje srpskog izaslanika inostranih poslova o dogadjajima u Libiji
6. Prekid hostovanja zvanicnih Libijskih web stranica u SAD-u i Velikoj Britaniji
7. Fabrikovanje informacija o desavanjima u Libiji od strane zapadnih media
8. Ruski demanti
9. Dosadasnja iskustva o nacinu delovanja velikih sila na okruuzenje sa ciljem sticanja materijalne koristi ili  geopoliticke dominacije odredjenim podrucjem
10. Dosadasnja iskustava o ulozi medjunarodnih posmatraca u kriznim podrucjima
 
Ili su ovo teme na koje treba sklopiti okice
Ovde na forumu sigurno ne

Sto se tice stava i drzanja domace spoljne politike vezane za desavanja u Libiji mislim da je sasvim adekvatno. Srbija je potpuno nevazna i besmisleno mala zemlja. Za sada ovako, a kasnije kako bude...



I opet - suster koji je sve omasio. Ne placa me niko, sam svoj gazda, najlepse zanimanje.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 299
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Gadafijev zločinački režim je doveo do teških zločina.



To je taj kalibar Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.16
Ma dobro, ne mora da zna za pet kad izgleda za pet  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.14
Gadafijev zločinački režim je doveo do teških zločina.



To je taj kalibar Smile


Riblja Čorba:
"....ajde sestro slatka, umukni i lezi... "



otprilike to, davno rečeno.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
U ovom momentu u praktično svakoj državi Afrike i velikom broju država Azije svakodnevno vlade vode oružane borbe protiv nezadovoljne sirotinje, odmetnika, pobunjenika i secesionista. Dnevno ginu ljudi u Gani, Keniji, Nigeriji, Somaliji, Obali Slonovače, Ruandi, Južnoafričkoj Uniji, Čadu, Kongu, Šri Lanki, Maleziji, Bangladešu, Pakistanu, Turskoj, Iraku, Avganistanu, .... Ok recimo da je Gadafi tiranin i da ga treba svrgnuti sa vlasti. Koji je to kriterium koji markira Gadafija a ne markira ostale režime država u kojima je žrtava više i borbe traju duže?

NAFTA!
« Poslednja izmena: 04. Mar 2011, 19:22:39 od simijon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.17
U ovom momentu u praktično svakoj državi Afrike i velikom broju država Azije svakodnevno vlade vode oružane borbe protiv nezadovoljne sirotinje, odmetnika, pobunjenika i secesionista. Dnevno ginu ljudi u Gani, Keniji, Nigeriji, Somaliji, Obali Slonovače, Ruandi, Južnoafričkoj Uniji, Čadu, Kongu, Šri Lanki, Maleziji, Bangladešu, Pakistanu, Turskoj, Iraku, Avganistanu, .... Ok recimo da je Gadafi tiranin i da ga treba svrgnuti sa vlasti. Koji je to kriterium koji markira Gadafija a ne markira ostale režime država u kojima je žrtava više i borbe traju duže?

NAFTA!

Para vrti di burgija nece, novcaniceeee!  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
Dear comrade ObaMao poziva ovih dana na intervenciju dok jeziva zapadna propaganda vrši demonizaciju protiv Gadafija.
 Što reče na prvoj strani Sirkan-ko zna šta se tamo uopšte i dešava Smile
 
 


Dakle, ovo je ista propaganda kao pred bombardovanje ovde.
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.17

 Što reče na prvoj strani Sirkan-ko zna šta se tamo uopšte i dešava Smile


Istina, stvarno ne znamo. Al cujem da proganjaju camuge, ipak bi ih trebalo spasiti. Mislim, sta ti Ameri cekaju vec jednom, nece valjda opet da salju one naduvane Olandjane da ih povataju, nek vataju bombice ako su face  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 299
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Igra pacova ili LIbijska Teror Revolucija



Natrcali na pragu


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.17
Ne vredjaj revoluciju, i Gasha je dosao revolucijom na vlast  Smile



Smile

« Poslednja izmena: 06. Mar 2011, 00:10:51 od Maradic »
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 10:14:07
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.