Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 02:31:21
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srbija ipak osudila zločine u Libiji  (Pročitano 12217 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.14
Jedan od osnovnih postavki srpske spoljne politike:
"Zadušna baba koja milostivio drži za ruku umirućeg!"

Da se već jednom okanemo vezivanja za samrtničke i bivše režime u svetu i uhvatimo za deblje i zelenije grane. Ko god u svetu počne da propada odmah dobije nesebične simpatije Srba.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 299
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Bolji odgovor nisam mogao da dobijem.  Smile

Koliko si mene ispravno "analizirao" takve su ti i analize u vesi sa Libijom.  Smile Strucnjak, nema sta. Vendi Burek politike - plakativno, akusticno, ad hok... mora da se osecas pametnije kada koristis te izraze. Prvi znak manjka imanja pojma o onome o cemu se govori - gadjanje nepotrebnim izrazima onda kada se i najveca naucna tvrdnja moze izneti prostim, sto se kaze narodskim recima.

Da upotrebim sezovu omiljenu frazu - razumes se ti u sve ovo k'o Marica u...  Smile

Prakticno tvoj doprinos ovom forumu je potpuno beznacajan i pored toga sto si imao priliku da se bavis malo vise temom, a malo manje mnome. Ako nas ne spasu lofci na slovne greske niko nece Smile
Nemoj da se hvalis da radis za drzavu, cuce te neko, sramota...odbice ti topli obrok
« Poslednja izmena: 03. Mar 2011, 19:35:12 od paganin1 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
HTC One
@Runneru,evo upravo rekose,na nekoliko medija i sajtova,da je Ruski generalstab,putem satelita i sistema za daleko pracenje osmatrali situaciju,i potvrdio da nije bilo bombardovanja civila o kojima se sralo na sve strane.

Pentagon se jos necka-zna da nije bilo,ali nema dozvolu od Bele Kuce da kaze to bas tako,nego se koriste "nema dokaza za to" frazama.

Dakle-nista od Srpskih pilota,Sprkih aviona,bombardovanja civila,i slicnog.

i? sta cemo sad?  Smile


Ocemo mozda opet da osudjujemo,onako,za svaki slucaj...? ko veli-mozda,ako dovoljno puta osudimo,to postane smatrano istinom...
 ili cemo da zacepimo i pocnemo da gledamo malo svoja posla?

Cekaj, jesam li ja pominkao srpske pilote i slicno?

Ti hoces da nametnes tezu da zato sto je neko pokusao (losom) propagandom da ojaca poziciju pobunjenika cela pobuna naroda nema smisla, i konstruisana je spolja.

Znas li koliko me zanimaju srpski piloti u ovoj prici? Isto koliko i japanski piloti koji su navodno bombardovali civile. Pricam o borbi naroda protiv diktatorskog rezima. Jbt, uhvatite se jedne vesti i napravite je vaznijom od celog dogadjaja.

Nego, zasto ona dva pilota pobegose avionima na Maltu? Jel bese zato sto su odbili naredjenje da pucaju po narodu?

Bolji odgovor nisam mogao da dobijem.  Smile

Koliko si mene ispravno "analizirao" takve su ti i analize u vesi sa Libijom.  Smile Strucnjak, nema sta. Vendi Burek politike - plakativno, akusticno, ad hok... mora da se osecas pametnije kada koristis te izraze. Prvi znak manjka imanja pojma o onome o cemu se govori - gadjanje nepotrebnim izrazima onda kada se i najveca naucna tvrdnja moze izneti prostim, sto se kaze narodskim recima.

Da upotrebim sezovu omiljenu frazu - razumes se ti u sve ovo k'o Marica u...  Smile

Prakticno tvoj doprinos ovom forumu je potpuno beznacajan i pored toga sto si imao priliku da se bavis malo vise temom, a malo manje mnome. Ako nas ne spasu lofci na slovne greske niko nece Smile

Dobro je, uplasio sam se da mi je doprinos jednak tvoj - potpuno beznacajan u stvarnom zivotu, drzavi u kojoj zivim i ljudima oko mene. Dobro je sto sam se ja ogranicio na forum.  Smile

Znas kako - a bas me nesto ne zanima sto cu biti arogantan sa debelim pokricem - daleko si ti od mene po pitanju ove materije. Iako se u ovoj zemlji konstantno obezvredjuje obrazovanje zarad toga da bi se laici lakse proguravali, ipak je znanje jedno o susteraj nesto sasvim drugo.

Vecito je bilo tih sveznalica i raznih Vendija poput tebe. Forum je najogre moguce mesto da se takvima kao sto si ti pokaze koliko nemaju pojma. Za to sluze javne debate, gde nema pomoci gugla, upotrebe floskula, praznog hoda u odgovoru i slicno. I sada ja treba da se bakcem sa tobom?

Arogantno ili samo cinjenicno, nisi moj kalibar sto se ove tematike tice.

Zadji po komsiluku, sazovi skupstin stanara, mozda oni pomisle da se razumes.  Smile

Jedan od osnovnih postavki srpske spoljne politike:
"Zadušna baba koja milostivio drži za ruku umirućeg!"

Da se već jednom okanemo vezivanja za samrtničke i bivše režime u svetu i uhvatimo za deblje i zelenije grane. Ko god u svetu počne da propada odmah dobije nesebične simpatije Srba.

Kako da im ne milujemo rucicu prepostenu, napali ih zli ameri, uz podrsku krvolocnih jevreja, hoce sve da im uzmu. Gde ces jasniju politicku analizu. To mu se otprilike svodi na ovo:

  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.14
Pa,ko sto tebe nimalo ne zanimaju price o Srpskim pilotima,tako mozda ni mene ne zanimaju price o pucanju na narod.

Ja tebi ponavjam,vec 5ti put-mediji koji su u stanju da izmisle jedno bombardovanje,Srpske pilote i Srpsko ucesce u svemu tome,ocigledno nisu ni kredibilni,ni dostojni toga da se njima veruje.

Te pizdurine su zamalo OPET navukle mojoj zemlji nove sankcije,izsatanizovali su nas za sva vremena,mislim da nikada necemo moci skroz da se operemo od njihovih pljuvacina i epiteta koje su nam nalepili,i ja sad treba takvima da verujem sta se desava u zemlji u kojoj nisu ranije ni bili,dok svi nasi ljudi,koji su ziveli tamo,kobajagi nista ne znaju.  Smile

Sto se aviona koji su sleteli na Maltu tice-pa sta? pa sta ako su sleteli na Maltu?
To sto su prebegli,ne znaci da su pobegli jer ih je neko terao da pucaju na civile,nego zato sto su iskoristili priliku da pobegnu od sranja.  Smile

I Iranci su bezali sa tenkovima i avionima u Sovjetski Savez,a i Sovjeti su bezali kod njih,ili u Japan.U pravim,naoruzanim vojnim lovcima.  Smile  To uopste nema veze sa bezanjem od naredjenja da se ubija narod,nego sa bezanjem od gradjanskog rata ili prosto sa potragom za boljim zivotom.  Smile

I sta popujes sad da se vatamo za vest?  Smile Pa,covece,TI si taj koji se vata za vesti!
Ti si taj koji ne prestaje da vrti o losem Gasi,koji,eto,ugnjetava narod,i koji bombarduje civile,a Srbi koji su tamo ziveli godinama,i koji kazu prvo-da nije bilo tiranije,i drugo-da nije bilo bombardovanja civila,oni nemaju pojma.  Smile

A ko ima,majke ti? CNN?BBC? isti oni koji su i 99te rekli da smo uhvatili pilote i razapeli ih na mostove?(I mada je to i trebalo da uradimo,istina je ipak ta da nismo) Isti oni koji su rekli da smo napravili nuklearnu bombu i da cemo je baciti na njih?Isti oni koji serviraju price o "Irackoj slobodi","Oslobodjenju Afgana",i slicnome?

Poceo si da pricas ko da si s Marsa pao,i prvo sto si ugledao je bio CNN.  Smile
« Poslednja izmena: 03. Mar 2011, 19:37:24 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3134
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.597.107
Citat
Ja tebi ponavjam,vec 5ti put-mediji koji su u stanju da izmisle jedno bombardovanje,Srpske pilote i Srpsko ucesce u svemu tome,ocigledno nisu ni kredibilni,ni dostojni toga da se njima veruje.

Malo sutra, pa naši ministri su se javno decenijama do danas hvalili kako imamo sjajnu vojnu saradnju sa Libijom
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.14
Citat
Ja tebi ponavjam,vec 5ti put-mediji koji su u stanju da izmisle jedno bombardovanje,Srpske pilote i Srpsko ucesce u svemu tome,ocigledno nisu ni kredibilni,ni dostojni toga da se njima veruje.

Malo sutra, pa naši ministri su se javno decenijama do danas hvalili kako imamo sjajnu vojnu saradnju sa Libijom

Ovaj je nadmasio i Stanislava po imbecilnosti... 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.14
mob
LG Nexus 5
Citat
Ja tebi ponavjam,vec 5ti put-mediji koji su u stanju da izmisle jedno bombardovanje,Srpske pilote i Srpsko ucesce u svemu tome,ocigledno nisu ni kredibilni,ni dostojni toga da se njima veruje.

Malo sutra, pa naši ministri su se javno decenijama do danas hvalili kako imamo sjajnu vojnu saradnju sa Libijom


Ako nemas nista argumentovano nego prosipas neku foru iz serijice sex i grad, molio bih te da zaobidjes ovu temu. Pustio sam te u dve poruke da se islupetas. Nemoj to da zloupotrebljavas.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 299
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3

Dobro je, uplasio sam se da mi je doprinos jednak tvoj - potpuno beznacajan u stvarnom zivotu, drzavi u kojoj zivim i ljudima oko mene. Dobro je sto sam se ja ogranicio na forum.  Smile

Znas kako - a bas me nesto ne zanima sto cu biti arogantan sa debelim pokricem - daleko si ti od mene po pitanju ove materije. Iako se u ovoj zemlji konstantno obezvredjuje obrazovanje zarad toga da bi se laici lakse proguravali, ipak je znanje jedno o susteraj nesto sasvim drugo.

Vecito je bilo tih sveznalica i raznih Vendija poput tebe. Forum je najogre moguce mesto da se takvima kao sto si ti pokaze koliko nemaju pojma. Za to sluze javne debate, gde nema pomoci gugla, upotrebe floskula, praznog hoda u odgovoru i slicno. I sada ja treba da se bakcem sa tobom?

Arogantno ili samo cinjenicno, nisi moj kalibar sto se ove tematike tice.

Zadji po komsiluku, sazovi skupstin stanara, mozda oni pomisle da se razumes.  Smile


The official fossil news agency of the Libyan government, the Jamahiriya Arab News Agency (JANA), website went down while broadcasting the Leader of the Libyan Revolution's speech yesterday.

Colonel Gaddafi's speech was being broadcast in segments one after the other on the web site www.jananews.ly and then became unavailable at around the 10th short updated section of his speech.

Some minutes later the domain started diverting to www.webhost4life.com -- an aptly named company, for if this company is hosting the official fossil news agency JANA, it has not managed to do so for life.

Days earlier, the English language section of the site was wiped clean and no news reports were forthcoming since.

The Internet in Libya has now been cut off since one week.

The .ly domain is not even controlled by Libya, at least not most of it. One or two of the domain servers are in Libya, but the majority are in Libya's good friend, the United States of America.

Gaddafi has relied upon idiots to put out his propaganda for many decades, and we cannot help but think he deserves what he is getting now, his voice unable to be heard.

http://www.mathaba.net/news/?x=626085


Kada je rec o doprinusu slozices se vazno je da ga tebi uplacuju. Sto se tice struke moja je ukinuta u Srbiji pa sam silom prilika primoran da ucim razne zanate i nije mi namera da solim pamet nekome ko je skolovan za spoljnu politiku, ali gadno je kad ljudima udje voda u usi pa ne cuju sagovornika koji postavlja neka pitanja. Podseticu te, ti si mene izabrao za sagovornika nosen mislju da ces lako izmanipulisati po maniru iz nekih javnih debata. Sta cemo sad, izbegao si ceo korpus nezgodnih pitanja i jos se nadgornjavas kako imas bas taj obrazovni profil za koji te drzava placa. Primetio sam da ti ne lezim kao sagovornik i zato nema potrebe za niskim udarcima. Prihvati mogucnost da bi u nekoj javnoj debati novinar bio angazovan da ti pomaze. Za nekog ko je aktivan u spoljnoj, prilicno malo se moze cuti od tebe, pa niije iskljucena mogucnost da dobijas pare iz nekog fonda (centra za stare) da radis ovde gimnastiku. Sta ces kad ti je mrsko da bacas bisere pred svinje Smile
Pa mozda ti ovde i nije mesto kad vec ne mozes da pricas o temi.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1. Ispovesti nasih povratnika o prilikama u Libiji (zivotni standard i ostalo)
2. Uniformnost pojedinih svetskih medija o desavanjima u Libiji
3. Uticaj svetskih medija na domace
4. Uticaj MMF-a na zivotni standard gradjana republike Srbije
5. Cutanje srpskog izaslanika inostranih poslova o dogadjajima u Libiji
6. Prekid hostovanja zvanicnih Libijskih web stranica u SAD-u i Velikoj Britaniji
7. Fabrikovanje informacija o desavanjima u Libiji od strane zapadnih media
8. Ruski demanti
9. Dosadasnja iskustva o nacinu delovanja velikih sila na okruuzenje sa ciljem sticanja materijalne koristi ili  geopoliticke dominacije odredjenim podrucjem
10. Dosadasnja iskustava o ulozi medjunarodnih posmatraca u kriznim podrucjima
 
Ili su ovo teme na koje treba sklopiti okice
Ovde na forumu sigurno ne

Sto se tice stava i drzanja domace spoljne politike vezane za desavanja u Libiji mislim da je sasvim adekvatno. Srbija je potpuno nevazna i besmisleno mala zemlja. Za sada ovako, a kasnije kako bude...

« Poslednja izmena: 03. Mar 2011, 20:47:46 od paganin1 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3134
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.597.107
Citat
Ja tebi ponavjam,vec 5ti put-mediji koji su u stanju da izmisle jedno bombardovanje,Srpske pilote i Srpsko ucesce u svemu tome,ocigledno nisu ni kredibilni,ni dostojni toga da se njima veruje.

Malo sutra, pa naši ministri su se javno decenijama do danas hvalili kako imamo sjajnu vojnu saradnju sa Libijom
Ako nemas nista argumentovano nego prosipas neku foru iz serijice sex i grad, molio bih te da zaobidjes ovu temu. Pustio sam te u dve poruke da se islupetas. Nemoj to da zloupotrebljavas.

Ja znam da te je pogodilo što sam kritikovao Gadafija, ali...:

MINISTAR odbrane Srbije Dragan Šutanovac, koji boravi u poseti Libiji, potpisao je u sredu u Tripoliju sa ministrom odbrane ove zemlje general-majorom Abuom Bakrom Junisom Džaberom Sporazum o vojno-tehničkoj saradnji.

Ovaj dokument predviđa pomoć Srbije u uspostavljanje libijskog vojnog zdravstva, izgradnju bolnice po uzoru na Vojnomedicinsku akademiju, školovanje libijskih pilota i sanitetskih oficira, kao i niz poslova na remontu i modernizaciji libijske tehnike i prodaji naoružanja i vojne opreme.

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/aktuelno.69.html:289673-Vojna-saradnja-sa-Libijom
 Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.14
i sta s tim?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 02:31:21
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.