Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 17:33:14
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 50 51 53 54
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srbija do "delte" -Miskovic kupuje Srbiju  (Pročitano 43398 puta)
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Što se tiče NELTa on nikad ne utiče na svoje cene već to je isključivo u nadležnosti principala koje distribuira.  KRAFT WRIGLY P&G SSL itd.  A principal u zavisnosti od tržišta diktira cenu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Nokia 2610
Da li ce se Miskovic odazvati pozivu tajkunima da prijave svoje bogatstvo i legalizuju pljacku koju su ucinili i powstanu "casni i posteni" jer ce dat lovu u sistem??????"
Miskovic   je plivao u svim sistemima pa ne vidim zasto najzad ne bi uradio nesto sto bi ga "opralo"  Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Најјачи се увек легализују.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 548
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
        Ljudi koji poznaju miskovica sa njegovog poslovnog pocetka kazu da je sa njim nelagodno biti poslovni partner jer taj vidi car tamo gde ga normalan nebi predpostavio.To je ukratko jedno od objasnjenja zasto je prehrana u Srbiji skuplja nego u regionu kao i odakle miskovicu da takvim tempom uvecava svoju imperiju.Brzina bogacenja karakteristicna za komunisticko-samoupravne mutivode i legalizovane uspesne biznismene bez kojih neki ne bi mogli da zamisle svoju srecu.Ostaje nada da se DSS i SRS nece zaduzivati kod njega kako bi se uspostavila jednaka pravila igre za sve kao i da bi ishrana bila jeftinija,a ne granicnik za one izabrane koji sebi mogu priustiti mnogo,mnogo vise.
« Poslednja izmena: 14. Apr 2008, 00:03:04 od vucko_m »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 318
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Nokia 
...
Ostaje nada da se DSS i SRS nece zaduzivati kod njega kako bi se uspostavila jednaka pravila igre za sve kao i da bi ishrana bila jeftinija,a ne granicnik za one izabrane koji sebi mogu priustiti mnogo,mnogo vise.
...

To mozda ostaje ostaje Vojinim i Tominim glasacima... Nama ostalima ostaju bandere da obesimo sva tri skota za par godina...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


ja sam musko-

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1673
Zastava nedodjija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
SonyEricsson f500i
 8)misko je nedodirljiv..

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

*
Document.doc (9.94 KB)
IP sačuvana
social share
volim i ja vas .... 90.1 fm
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Nokia 2610
Iz razgovora sa jednim prijateljem koji uvozi cipele na veliko ( za divno cudo Miskovic ga ne dira(     a kojji ima prodaju i u Miskovicevim prodajnim objektima saznao sam da mu cesto dodje da zatvori sve i ode u bestragiju - narocito kada je poslovanje sa Miskovicem.
naime on mora da plati ogromnu sumu za sam ulazak u |Miskoviceve maloprodajne objekte-da mu roba tamo stoji. Miskovic mu nista ne garantuje oko prodaje a nakon 6 meseci duzan je da povuce robu koja ne ide i onda jos 3 meseca ceka da mu Miskovixceve kompanije plate robu. Uslovljen je do daaske kao i svi u Srbiji.
I sta reci na sve ovo.
Miskovic radi sta hoce i maltene pisa po svim au Srbiji- od kupaca ( a ko po nama ne pisa) pa do politicara i .....
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Žena
Poruke 151
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
nije problem sto neko tezi da se obogati, ali da pri tom ne ucini bas nista za zemlju iz koje je sve iscrpeo, e to rade samo oni koji su*genetski gladni*
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
nije problem sto neko tezi da se obogati, ali da pri tom ne ucini bas nista za zemlju iz koje je sve iscrpeo, e to rade samo oni koji su*genetski gladni*
Miskovic je izgleda "genetski gladana" u svim rezimima u poslednjih 20-tak godina.
A malo,vrlo malo je daop ovoj zemlji koju je ogolio. I nkome nista i on je postao neformalni vlasnik Srbije - mozemo se zvati umesto Srbija Deltija i nikome nista ne bi zasmetalo-mislim na politicare u danasnje vreme.
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Futura plus je distributerska kuca za novine i casopise koja ima monopol u Srbiji i to koristi da radi sta hoce. A od njih, vecih lopova nema! Ne placaju izdavacima, kriju se od svojih klijenata, menjaju se direktori svaki cas i ni do jednog se ne moze doci. A na sajtu su sami sebi ispevali hvalospeve. Oni su sramota i bruka!
     
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 50 51 53 54
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 17:33:14
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.