Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srbija bez regruta tek 2010.  (Pročitano 3698 puta)
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2395
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
"pobunice" šta će ti vojska kad ionako izgubi svaki rat?
IP sačuvana
social share
...snaga udarca mi varira...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S500
Sad će ti reć sliejdeće:

1. da šta ti kao Hrvati provociraš ovde na srpskom forumu, da on kao Srbin dođe na hrvatski forum odmah bi dobio bann

2.da Srbi nisu izgubili niti jedan rat, nego da su ih političari zajebali, jer "Srbi su uvijek dobijali u ratu a gubili u miru"

Pročitaj moj post u temi o spomeniku Draži Maihailoviću, odn. definiciju dobijene bitke, i sve će ti bit jasno
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2395
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ma može on laprdat šta hoće nije moderator, uostalom šta su onda njegovi komentari da su hrvati gnjide i bubašvabe (3. str. u temi prebijene ustaše)?
IP sačuvana
social share
...snaga udarca mi varira...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S500
Ma ko ga šiša...

Otišli smo malo u offtopic, ljutit će se službene osobe  Smile  Smile
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2395
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
dobro nećemo više ali tema je ionako zamrla Smile
IP sačuvana
social share
...snaga udarca mi varira...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 376
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Tema sigurno nije zamrla. I stvarno su maliciozna zadnja dva komentara.

Mislim i verujem da je glupost sto se 2010. srpska vojska do kraja profesionalizuje, ali opet sa druge strane, protivnici vojske zaboravljaju da je ipak mora da postoji neki vid obuke, pa makar bio prekopiran i schvajcarski model koji se zasniva na obaveznoj dovnedeljnoj vezbi ( mislim da toliko traje, izvinjavam se ako gresim) . Znamo da stajaca vojska mnogo kosta, ali ona ipak uliva sigurnost kod ljudi pa cak to bila i JNA. Ko je i sta gubio, u kojim okolnostima,  ko se sve zaklinjao toj istoj omrazenoj Armiji, a vec sutra pucao u ledja dojucerasnjim drugovima, uveliko se zna i ne treba trositi suvishne reci. Bolja je i ta i takva Armija nego bataljon placenika koji ce "svojom mobilnoscu" da stignu i "gde ti okom...".
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 51
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
ova dva kretena pricaju o pobedama narod im je nastao od kukavica i izdajnika koji nisi postovali ni svog boga a kamoli sebe ili bilo koga drugog , o vojsci da nepricamo i nemcima ste bili smesni koristili su vas za ubijanje civila niste bili ni vredni davanja oruzija niza tretirali vas kao nizu rasu pasa a vi ih dalje gledali ko pogove ..kao sto rekoh bedan izgovor za narod ako se moze tako zvati
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S500
E javio se pravi poznavatelj povijesti i etnogeneze modernih naroda-nacija!!

Ne razlikuje pobjedu od poraza, bježanje od napredovanja, zločinca od junaka, ali ipak je dovoljno samouvjeren da karakterizira druge kao "kukavice" i "izdajnike"

Svašta...
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC One
st faca, ne pravi se lud, cinjenica je da bi Srbija pobedila i to ubedljivo u ratovima, da ostali nisu imali stranu pomoc. Nije bilo fer, jedan na jedan. Ali to je sve proslo, samo mozemo da se zalimo da je nepravda sto su druge strane imale pomagace. Nije bilo fer ali je tako. Ne precenjuj svoje pobede, i ne preuvelicavaj tudje poraze. Ono sto nam svima fali za bolji dijalog jeste doza realnosti i nepristrasnosti (boze, to sam ponovio milioniti put). Smile

Pobuna, ma ti ne sve vise iznenadjujes iz dana u dan. Kako mozes da sve ljude gledas kao celinu? Ta teorija da su svi Hrvati ustase i zlocinci, kao i teorija nekih hrvata da su svi Srbi zlocinci i cetnici, to je stvarno za hospitalizaciju. Ne vredi tebi pricati, mrznja te je pojela. Ja ljude gledam bas prema tome kakvi su ljudi, a ne koje su nacionalnosti ili veroispovesti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S500
A čuj, ne znam ko se tu pravi lud... Izgleda da je ona stara propagandna tvrdnja da laž ponovljena tisuću puta postaje istina zaista pali kad se govori o srpskim pobjedama.

Meni samo nije jasno zašto je problem priznat da poraz u ratu ili izgubljenu bitku - nije bitno koji rat i koja bitka, jer iz onoga što vidim na forumu za Srbe i Srbiju ne postoji niti izgubljeni rat niti izgubljena bitka. Ispada da je Srbija jedina zemlja u povijesti ljudskog društva koja nikad nije izgubila niti jednu bitku i niti jedan rat. Osim što je statistički nemoguće, to je smješno do bola.
« Poslednja izmena: 06. Sep 2006, 00:20:50 od st_faca »
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: regruta tek

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.