Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srbi u vreme Karađorđa nabijali veštice na kolac i pekli ih na vatri!  (Pročitano 10460 puta)
Svakodnevni prolaznik


mislim , dakle postojim !

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 360
Zastava Нови Сад
OS
Windows 7
Browser
Chrome 31.0.1650.63
mob
Nokia ????
To je dokaz da smo uvek pratili svetske trendove . Valjda ć e EU imati ovo u vidu kad nas bude ocenjivala , mi smo to radili kad i oni .mada .možda ne u tolikoj meri  jer kod nas i nije bilo baš puno veštica !
IP sačuvana
social share
Teorija je kad se sve zna, a nista ne funkcionise. Organizacija je kad nista ne funkcionise, a svi znaju zasto. Praksa je kad sve funkcionise, a niko ne zna zasto.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 31.0.1650.63
mob
Samsung 111111
@Anea

Iskreno ja sam tek sad procitao sta to znaci ustvari..Mada sam u govoru cuo za taj izraz.
Nisam upucen u verske razmatranja i teme..Mada iskreno nemam nista protiv ljudi koji to prate.
Samo sam hteo da skrenem paznju na medijsko pranje mozga koje je stalno prisutno i vrsi apsolutno pranje mozga svima.Na neki nacin..ustvari gotovo sigurno je sredstvo globalizacije.

Inace,ljudi misle da su ljuti tog perioda bili glupi ili sta ti ja znam..Ne shvataju da i dan danas imamo ljude koji su jako konzervativni slabog obrazovanja i samim tim podlozni su da veruju u ta mitska bica..
Da vam ispricam ja situaciju..
Za vreme bombardovanja 99te..moji su me sklonili na selo i posto oni nisu bili tu a niko nije mogao da me cuva..Cuvala me ne moja baba nego prababa bog dusu da joj prosti.Tako baba i deda izadju na njivu ili gde vec..a mene ostave sa njom.Ona je primer jedne zene koja je robovala tim verovanjima..pa ja misliim jednako kao sto ja verujem u nesto ocito  Smile
To kako je ona mene cuvala i dan danas nosi svoje posledice  Smile Do samog kraja svog zivota ona je verovala u vile , vestice i tako ko zna sta.Imao sam priliku da je gledam kako uverno vidi nesto sto ja ne vidim.
Imala je neke razne rituale..Obicaje.U jednom trenutku (mada pred kraj svog zivota) vidjala je i bele ljude neke ne znam ni ja sta vec.Cak mi jednom i rekla kako stoje oko mene  Smile Rekoh aman baba idi u pizdu materinu  Smile Jos kad vam kazem da je imala klinicku smrt u 12 godina..Tamo davne 1924te i ljudi verovali za nju da je vestica.Da kurac da palac..A ona je u stvari bila jedna bas onako dobra zena a ne kazem izmucena koja je bila samo rob vremena u kome je zivela.

Baj d vej,mrzela je Bugare do koske XD
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 26.0
Bez uvrede,ali to zvuci kao da je baba imala neki vid sizofrenije...
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 31.0.1650.63
mob
Samsung 111111
Pa i nije..mozda pre smrti neko vreme.
Ona je do tada bila normalna.Tj ona je zivela tako da veruje u te stvari.
Nije se konketno susretala sa tim.Ali je verovala.
A pred kraj zivota pocela da ih vidja..Mada je ona vec bila jako stara i imala 97 ili 98 godina.Ako je neka psihoza bila na redu a verujem da jeste..bila je godinu ili dve pre njene smmrti.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


mislim , dakle postojim !

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 360
Zastava Нови Сад
OS
Windows 7
Browser
Chrome 31.0.1650.63
mob
Nokia ????
Pa i nije..mozda pre smrti neko vreme.
Ona je do tada bila normalna.Tj ona je zivela tako da veruje u te stvari.
Nije se konketno susretala sa tim.Ali je verovala.
A pred kraj zivota pocela da ih vidja..Mada je ona vec bila jako stara i imala 97 ili 98 godina.Ako je neka psihoza bila na redu a verujem da jeste..bila je godinu ili dve pre njene smmrti.

 Nije baba luda sinko samo ti dobro ne vidiš !
IP sačuvana
social share
Teorija je kad se sve zna, a nista ne funkcionise. Organizacija je kad nista ne funkcionise, a svi znaju zasto. Praksa je kad sve funkcionise, a niko ne zna zasto.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 101
Zastava Moja soba
OS
Windows 7
Browser
Chrome 32.0.1700.102
Čitao sam o tome.  Mislim da je baš Karađorđe doneo zakon kojim se to zabranjuje.  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
treba to malo ponovo uvesti u kaznene mjere... Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows 7
Browser
Chrome 32.0.1700.102
Нема смисла пећи а не јести...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 32.0.1700.76
Нема смисла пећи а не јести...

 Smile
IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 26.0
Djindjic je za to kriv  Smile

A ti mozgu,kad si tako pametan...



Vas dvojca...  Smile Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.