Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Срби у Хрватској добили своју заставу  (Pročitano 4140 puta)
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2395
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ma vi srbi ste super kad ste većina ali ste zajebani tamo gdje ste manjina
a zastave u hrvatskoj slobodno viju sve srpske stranke pa i nacionalna manjina  (bio u nedjelju u vukovaru i vidio)
IP sačuvana
social share
...snaga udarca mi varira...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ми ништа не обећавамо - и то испуњавамо!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4672
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Ма супер је то што се вије Српска застава у Хрватској, али где је ту права трпељивост према мањинама и Србима уопште, лако је сада Хрватима да нам дају и заставу и химну и грб када су нас сатерали на мање од 5 %... и ја би да сам власт, дао шиптарима и заставу и грб и химну у Србији да их имамо 3% или Мађарима
IP sačuvana
social share
И данас кад дође до последњег боја, неозарен старог ореола сјајем, Ја ћу дати живот,  отаџбино моја, знајући шта дајем и зашто га дајем.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2395
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
to do kud su vas saterali ste si sami krivi i znaš sam što se događalo i što je uzrok tome
ne treba ponavljati 100 puta
IP sačuvana
social share
...snaga udarca mi varira...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ми ништа не обећавамо - и то испуњавамо!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4672
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Поента није у томе "Ко је крив а ко прав", поента је да ја та застава које дозвољена Србима за употребу не одражава право стање понашања према Србима, напомињем да за време свих сукоба у Србији је забележен минималан број инцидената (скоро да их није било) над Хрватском мањином у Србији док је у Хрватској само у задњих годину дана забележено више инцидената над Србима него над Хрватима у Србији за 15 година.Та застава у Хрватској је само "глума" Хрватских власти да су они као тобож "толерантни", па они нису толерантни ни према Словенцима са којима никад нису ратовали а камоли према Србима, зато ја одох у Турску на море...
За љубав је потребно двоје а камоли за рат...нису само Срби криви СВИ смо криви што нисмо спречили и што се и дан данас млатимо око тога,замисли само да још увек причамо о усташким злочинима из другог светског рата и НДХ или да се бијемо са Немцима због другог светског рата...то је било пре само 50 година, медаља увек има 2 стране...
IP sačuvana
social share
И данас кад дође до последњег боја, неозарен старог ореола сјајем, Ја ћу дати живот,  отаџбино моја, знајући шта дајем и зашто га дајем.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2395
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ko će tebi to objasniti da kad se dogodi ono sve što se u hrvatskoj događalo pod tom zastavom ljudima treba dosta vremena da se priviknu da ona sada znači nešto drugo
IP sačuvana
social share
...snaga udarca mi varira...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ми ништа не обећавамо - и то испуњавамо!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4672
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Па када смо смо се ми привикли од НДХ и другог светског рата  у року од 5 година, не видм зашто су Хрвати толико истраумирани...па није Србија била до Загреба,већ је Хрватска била до Земуна...и шта ћемо сад...овде се нико не траумира од шаховнице па не видим што би се неко траумирао   
од нашег грба на застави. У Београду је чак на фасади Физичког факултета урађен грб Хрватске поред осталих грбова регија из краљевине СХС па је нико није ни прекречио, скинуо и гађао јајима. То је толеранција мој бато. Ко не верује нека провери, факултет се налази на Дорћолу у улици Цара Душана бр. 13.
IP sačuvana
social share
И данас кад дође до последњег боја, неозарен старог ореола сјајем, Ја ћу дати живот,  отаџбино моја, знајући шта дајем и зашто га дајем.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2395
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
kada je bio posljednji rat na teritoriju srbije a kada na teritoriju hrvatske?
taj grb na fakultetu koji je među grbovima ostalih država u sastavu bivše kraljevine simbolizira nešto drugo a ne toleranciju prema hrvatima
IP sačuvana
social share
...snaga udarca mi varira...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
Al covjek ti je lijepo nagalsio da smo za 5 godina privikli na vas zaboravljajuci vase ne zlocine vec genocide nad Srbima...elem sto ne bi mogli i Vi. Doduse hvala Bogu pa ima ljudi i sa te strane koji su ucestvovali u ratu al danas znaju da pruze ruku pomirenja al je vecina i dalje zatucana i zagrizena mrznjom Srba. Mozda je i tako bolje a inace rat je svi znamo sta rat donosi jedina mana je sto se odigravao na vasoj teritoriji a ginuili su sa obje strane tako da se sve svodi skoro na isto.
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ми ништа не обећавамо - и то испуњавамо!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4672
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Ма чињеница је да том грбу ништа не фали нико га није скниуо нити прекречио а ни оштетио нити је неко тукао раднике који су га цртали, сви знамо шта би се десило неком Србину у Загребу да уради нешто слично у истом контексту, понављам: Хрвате нико није тукао ни вређао ни убијао у Србији за време рата зато што су Хрвати и католици и опет ћу поновити да су усташки злочини у другом св. рату били много већи и гори...чак су се и нацистички Немци згражавали над злочинима њихових савезника усташа...па су то сви овде заборавили, сваког Београђана баш боли уво да ли си Хрват,Кинез,Монголац или Лилипутанац,ништа ти неће бити ако дођеш у БГ и причаш да си Хрват (осим што ћемо да Вас увек прозивамо за ватерполо  Smile) и опет ћу поновити територијалне претензије НДХ ,Хрватска до земуна, ова крилатица је настала пре 60 година док је Вировитица -Карлобаг-Огулин настала пре 15 година,и нису Срби 1/3 Хрвата побили,1/3 поправославили и 1/3 протерали  и нису Срби имали Јасеновац, то су мој бато ипак неке историјске чињенице од којих не можеш побећи и које сви знамо па смо опет толерантни према свима па шак и према Хрватима, ми се не фолирамо давањем на коришћење неких "застава" мањинама, овде мањине имају право на своју ТВ, двојезичне личне карте, образовање на матерњем језику и још много тога што је било и за време Слободана М. (ког нисам волео нити славио нити ћу икада).То је толеранција...шеташ слободно Кнез Михајловом без страха да ћеш добити батине ако причаш кајкавицу и возиш свој ауто са ХР таблицама ког нико неће уништити (док се српска кола у Дубровнику здушно уништавају ни због чега)
IP sačuvana
social share
И данас кад дође до последњег боја, неозарен старог ореола сјајем, Ја ћу дати живот,  отаџбино моја, знајући шта дајем и зашто га дајем.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
Mislim da presjudjuje u tom djelu mnogo nasa vjera....mi smo takoreci zagrizeni pravoslavci koji znaju oproste i zaborave....Mi smo rat odavno zaboravili al braca preko Drine i dalje ubijaju televizijskom propagandom Srbe i sve sto tezi ka Srpstvu. Ima pojedinih gradova na primorju gdje se covjek i moze izraziti kao Srbin al poslije mora drzati jezik za zube, u ostalim gradovima ne znam kako je al sigurno je sivo ako ne i crno. Sjedne strane razumijem takvo njihovo ponasanje al s druge ne razumijem nase, jer ako oni mrze nas i ja cu njih, sto kod nas nije slucaj i zao mi je zbog toga. Oni nama autobus, trebamo mi njima, oni nase ljude biju, mi njihove odvalimo i tako narednih 300 godina pa ko prezivi prezivi.... Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.