Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 03:32:25
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srbi slave oluju?  (Pročitano 12719 puta)
24. Jul 2006, 22:26:16
Clan u razvoju


Srbija do Tokija

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 37
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6500s
Po nalogu predsednika Tadica Srbi u Hrvatskoj ucestvovace u ovogodisnjoj proslavi Oluje u kojoj je kako je receno oslobodjena hrvatska teritorija. Vi ste drzavljani Hrvatske i morate postovati hrvatske zakone, porucio je Tadic . Tadic je propustio da Srbima naredi da moraju slaviti i rodjenje Pavelica , Stepinca i Tudjmana, kao utemeljivaca ustastva i ustaske drzave Hrvatske
IP sačuvana
social share
"Ja ne odlucujem da li cu u bitku po tome kolika je sila koja mi preti,nego po tome koliku svetinju branim"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2395
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
znam ti ja jednog doktora skroz je dobar pun razumijevanja
IP sačuvana
social share
...snaga udarca mi varira...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
a gdje to pise chedo ? izvor informacije mi daj
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


----- Whiro -----

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1848
Zastava Šabac, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Citat
Vi ste drzavljani Hrvatske i morate postovati hrvatske zakone, porucio je Tadic
Pa nego čije da poštuju? Poštuješ zakone zemlje u kojoj živiš. To važi i za tebe, i za mene, i za Srbe u Hrvatskoj, i za Hrvate u Srbiji i ne vidim u čemu je tu problem. A ovo u delu sa Pavelićem i Stepincem, stvarno sereš.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Srbija do Tokija

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 37
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Nokia 6500s
Citat
Vi ste drzavljani Hrvatske i morate postovati hrvatske zakone, porucio je Tadic
Pa nego čije da poštuju? Poštuješ zakone zemlje u kojoj živiš. To važi i za tebe, i za mene, i za Srbe u Hrvatskoj, i za Hrvate u Srbiji i ne vidim u čemu je tu problem. A ovo u delu sa Pavelićem i Stepincem, stvarno sereš.
Ne serem covek stvarno zaboravio
a gdje to pise chedo ? izvor informacije mi daj
Nemam tacan izvor ali cu se potruditi,poslao mi je drugar preko e-mail-a,ali u svakom slucaju cu se raspitati
Citat
Vi ste drzavljani Hrvatske i morate postovati hrvatske zakone, porucio je Tadic
Pa nego čije da poštuju? Poštuješ zakone zemlje u kojoj živiš. To važi i za tebe, i za mene, i za Srbe u Hrvatskoj, i za Hrvate u Srbiji i ne vidim u čemu je tu problem. A ovo u delu sa Pavelićem i Stepincem, stvarno sereš.
A po zakonu hrvatske je praznik oslobodjenje od nas tj oluja u kojoj je ubijeno i proterano mnogo srba(ne znam tacan broj)
IP sačuvana
social share
"Ja ne odlucujem da li cu u bitku po tome kolika je sila koja mi preti,nego po tome koliku svetinju branim"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2395
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
nemam tačan izvor ali mi je naređeno da ti kažem da si kreten
IP sačuvana
social share
...snaga udarca mi varira...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


----- Whiro -----

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1848
Zastava Šabac, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Citat
A po zakonu hrvatske je praznik oslobodjenje od nas tj oluja u kojoj je ubijeno i proterano mnogo srba(ne znam tacan broj)
Meni je majka iz Korenice i za vreme ojuje je izbegao i moj ujak i još dosta rodbine. Sviđalo se to nama ili ne Hrvatska je nazavisna država, međunarodno priznata, sa kojom Srbija ima uspostavljene diplomatske i ekonomske odnose. To nije urađeno zato što su Tadić ili Koštunica izdajnici, nego je prihvaćeno činjenično stanje na koje mi više ne možemo da utičemo. Dobri odnosi Srbije i Hrvatske i osiguravanje poštovanja prava Srba putem dogovora, su najviše što možemo da uradimo za ljude koji tamo žive. A ako je oluja praznik Srbi tamo moraju to da o poštuju koliko je neophodno, a da ga proslavljaju nema šanse.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2395
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
eto i to je pametno i realno mišljenje koje još uvijek mnogima fali pa da bi se uspostavili normalni odnosi
IP sačuvana
social share
...snaga udarca mi varira...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
I Srbi na proslavi Oluje
Knin -- Obeležavanju godišnjice akcije Oluja ove godine prisustvovaće i Srbi.


Godišnjica Oluje u Hrvatskoj obeležava se kao Dan domovinske zahvalnosti, a u Kninu će se u organizaciju obeležavanja tog datuma prvi put uključiti i predstavnici srpske nacionalne manjine, piše Večernji list.

Pomoćnik gradonačelnika iz redova Srba Dragan Jerković kaže da je reč o novoj stranici u odnosima kninskih Hrvata i Srba. "Verujem da će naše učestvovanje u pripremi proslave Dana domovinske zahvalnosti pridoneti razvijanju poverenja i tome da Srbi više neće biti poistovećeni s pobunom i agresijom", izjavio je Jerković.

"Tog dana, 5. avgusta 1995, u mom selu Golubiću ubijena su 32 srpska civila. To je tragičan dan za selo, ali i dan kad je oslobođena Hrvatska, država u kojoj svi živimo. Zato svi treba da ga poštujemo i slavimo, a posebno državni službenici i predstavnici lokalne vlasti" rekao je Jerković, funkcioner Samostalne demokratske srpske stranke.

Obeležavanje Oluje u Kninu trajaće devet dana. Manifestacija počinje 28. jula kulturnim, sportskim i zabavnim programom "Vikend u Kninu", a završava se 5. avgusta, koncertom Marka Perkovića Tompsona, na čijem su repertoaru uglavnom ustaške i antisrpske pesme.

Mesić osudio napade na Srbe povratnike

Hrvatski predsednik Stjepan Mesić je najoštrije osudio sinoćnje napade na kuće Srba povratnika u Biljanima Donjim, selu kod Benkovca, saopšteno je iz kabineta predsednika. Mesić će večeras telefonom razgovarati sa predsednikom Srbije Borisom Tadićem o kamenovanju četiri srpske kuće i podmetanju požara u dvorištu jedne od njih, prenela je Hina.

"Ono što je učinila nekolicina izgrednika kamenujući kuće hrvatskih građana srpske nacionalnosti i podmećući požar direktan je napad na proklamiranu politiku suživota i stvaranja uslova za povratak u sigurnosti svih koji su u vreme rata napustili Hrvatsku", piše u saopštenju.

Mesić je zadovoljan pravovremenom reakcijom policije, koja je tokom noći i jutros privela četvoro osumnjičenih da su bacali kamenje na porodične kuće u Biljanima Donjim, kod Benkovca.

Posle kamenovanja kuća, u blizini je izbio i požar u kome su izgoreli suva trava i nisko rastinje, saopštila je zadarska policija


Izvor: B92

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jeste li zadovoljni informacijom  Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Хрїстóсъ воскрéсе! Воистину воскресе!

Zodijak
Pol
Poruke 1619
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Citat
"Tog dana, 5. avgusta 1995, u mom selu Golubiću ubijena su 32 srpska civila. To je tragičan dan za selo, ali i dan kad je oslobođena Hrvatska, država u kojoj svi živimo. Zato svi treba da ga poštujemo i slavimo, a posebno državni službenici i predstavnici lokalne vlasti" rekao je Jerković, funkcioner Samostalne demokratske srpske stranke.

Obeležavanje Oluje u Kninu trajaće devet dana. Manifestacija počinje 28. jula kulturnim, sportskim i zabavnim programom "Vikend u Kninu", a završava se 5. avgusta, koncertom Marka Perkovića Tompsona, na čijem su repertoaru uglavnom ustaške i antisrpske pesme.

? ? ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 03:32:25
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.