Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srbi predvode Evropu i po pesimizmu  (Pročitano 4662 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.16
mob
Qtek 小米
wtf iz sangejzing? Smile
Не знам, али звучи ми гејевски.  Smile
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.224
mob
Apple iPhone SE 2020
zar se nece od toga oslepeti? Smile

Pa ocigledno je da su neke budale oslepele...tako da im sada savetuju da gledaju u sunce ujutro i predvece...

Mislim... ok... fino je to.. sunceva energija utice na proizvodnju svega i svacega... i verovatno bi polipsali kada nas sunce tako lepo radioativno ne bi zracilo... ali... ljudi koji su spremni da rizikuju svoj vid da bi umesto 74 ziveli npr. 75 godina... su van granica mog poimanja...

Btw. imas temu na Priroda ~ Lepota ~ Zdravlje, a vidim da je taxtex postao novi pobornik toga (tema o Presnoj hrani)
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Crkva....
i pretpostavio sam da mislis na njih,ali sam se ponadao da jos nisi poceo toliko da bulaznis.

aj mi molim te objasni,kako to crkva ima veze sa pesimizmom?  Smile  (i,to,naravno,po pravilu-uvek pravoslavna.  Smile za sve je krivo pravoslavlje ili sami Srbi  Smile )

posto si vec bio odvalio da su popovi krivi sto su braca svojevoljno isla po badnjak,i sto nisu gledala levo-desno kad su prelazili prugu,pa aj da vidim sad i sta stoji iza ove mudrosti?  Smile


(vidim ja da ce @goa uskoro dobiti naslednika  Smile )
« Poslednja izmena: 10. Jan 2011, 00:29:12 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.628.0
mob
I-mate 30 Pro
Crkva....
i pretpostavio sam da mislis na njih,ali sam se ponadao da jos nisi poceo toliko da bulaznis.

aj mi molim te objasni,kako to crkva ima veze sa pesimizmom?  Smile  (i,to,naravno,po pravilu-uvek pravoslavna.  Smile za sve je krivo pravoslavlje ili sami Srbi  Smile )

posto si vec bio odvalio da su popovi krivi sto su braca svojevoljno isla po badnjak,i sto nisu gledala levo-desno kad su prelazili prugu,pa aj da vidim sad i sta stoji iza ove mudrosti?  Smile


(vidim ja da ce @goa uskoro dobiti naslednika  Smile )

Ovaj sto je sad patrijarh,zivi 500m od moje kuce... Smile Smile Smile

On je hriscanin isto koliko i ja Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
u to verujem.

al opet nisi objasnio kakve veze imaju crkva i pesimizam,i crkva i pogibija dvojce od udara voza.no,dobro,aj,nije bitno...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Samsung XYZ1004
Da,treba jos reci to da smo u Evropi(doduse rame uz rame sa Ukrajinom  Smile ) "lideri" po stopi inflacije,nezaposlenost je dostigla svoj maksimum u poslednje dve godine,broj "Narodnih kuhinja" se prosle godine povecao za 11.,oko 700.000. ljudi zivi samo na jednom obroku dnevno a velika vecina od tih ljudi taj jedan obrok dobija bas iz tih kuhinja,najniza nam je plata u regionu ali su nam cene zato kao u najrazvijenim zemljama(i vece) Evrope.... Smile  Zbog toga i ne treba da cudi sav ovaj pesimizam....

Ljudi su jednostavno zaboravni i zbog toga su tako pesmisitcni....samo ih treba podsetiti da Evropa nema alternativu, jer zivot ne moze da ceka i osmeh na lice ce im se vratiti, a optimizam postati dominantno raspolozenje  Smile

Pre nekoliko godina (zapravo pre mnogo godina  Smile ) se na TV-u emitovala emisija Trazili ste - gledajte!.....definitivno bi to trebalo vratiti na nase male ekrane.  Smile
« Poslednja izmena: 10. Jan 2011, 13:29:36 od I Posle Mene JAA »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.628.0
mob
I-mate 30 Pro
Eto covek je objasnio Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Боље да боли истина него да утеху пружа лаж

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4000
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
pa stvarno smo budale... odakle nama razlog da budemo pesimisti.

kao sto sam vec ranije, na nekoj drugoj temi rekla: za nas ce biti najveca sreca  da se zadrzimo ovde gde smo, da ne propadnemo jos nize. A da ce biti bolje-ne treba se lagati...   

i to nije pesimizam. to je realnost
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7270
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 
Ne znam,ja bih bas voleo da mi neko iz,recimo,Nemacke,Francuske ili Velike Britanije objasni (moze i neko sa foruma nije bitno  Smile ) na cemu se zasniva taj njihov pesimizam? Smile  Kapiram ja da i u tim zemljama nije sve idealno ali opet,sta bi tek radili da zive u Srbiji... Smile   Bio sam nekada optimista,ali to je sad proslo vreme,jednostavno ovde ne vidim nikakvu nadu da ce biti nesto bolje,prosto receno ovde "nema 'leba" vez zadnjih 20. i vise godina tako da ne vidim da ce se nesto u skorijoj buducnosti promeniti.Jbt,jedan zivot imas i osere te neko zajebano vreme,posle "Gde si bio,sta si radio???"........ Smile
« Poslednja izmena: 10. Jan 2011, 22:04:09 od Cane Mafija »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.224
mob
Sony 
pa stvarno smo budale... odakle nama razlog da budemo pesimisti.

kao sto sam vec ranije, na nekoj drugoj temi rekla: za nas ce biti najveca sreca  da se zadrzimo ovde gde smo, da ne propadnemo jos nize. A da ce biti bolje-ne treba se lagati...   

i to nije pesimizam. to je realnost
bogami i ja bi to tako pre nazvao..... To je više kod nas realizam nego pesizam...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.