Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: SRAMOTA U "ĐERDAPU" Direktor trudnici ukida radno mesto  (Pročitano 931 puta)
15. Dec 2014, 09:04:07
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
Browser
Mozilla Firefox 33.0
mob
Sony xperia
SRAMOTA U "ĐERDAPU" Direktor trudnici ukida radno mesto

Novom sistematizacijom u Nacionalnom parku „Đerdap“ biće ukinuto radno mesto ženi koja je u petom mesecu trudnoće.



- Do juče sam zadovoljavala uslove za posao, o čemu svedoče i preporuke i rezultati rada. Direktor Srđan Stefanović planira da uvođenjem novog pravilnika o sistematizaciji radnih mesta moje radno mesto spusti na nivo referenta, a delove posla koje sam ja radila prebaci na saradnika za međunarodnu saradnju, gde se zahteva isključivo geografski fakultet, koji ja nisam završila. Tako ću bez posla ostati ne samo ja već još nekoliko kolega - priča potresena Marija Milenković Srbulović, napominjući da referent ne može da radi njen posao, i da bi to bilo kao da „vozaču autobusa date da upravlja avionom“.
 
Marija je na trudničkom bolovanju od 14. oktobra a, kako tvrdi, na nju je vršen gotovo svakodnevni pritisak preko rukovodioca Službe zaštite i razvoja. Bila je primorana da razduži računar i deo opreme iako se datum njenog povratka na posao nije znao. Radi u „Đerdapu“ već šest godina.
 
Tukao suprugu u kancelariji
Protiv Stefanovića je u oktobru podneta krivična prijava zbog nasilja u porodici jer je nakon mesec dana istrage utvrđeno da je 2. septembra, u svojoj kancelariji, išamarao suprugu Biljanu Ciger Stefanović.
U revizorskom izveštaju navodi se da je preduzeće tokom 2013. godine potrošilo najmanje 12,82 miliona dinara ne poštujući Zakon o javnim nabavkama.

- Sve ovo bi moglo da ima veze i sa tim što sam supruga predsednika ASNS sindikata Nacionalnog parka „Đerdap” Aleksandra Srbulovića, čiji članovi i brojčano i stručno čine većinu, a od kojih je 26 prijavilo direktora za zlostavljanje na radu. Direktor mi je poslao i preteću poruku: „Ja sam se probudio, a tebi će da se smrkne“. Da li će mi se smrknuti zavisi od Nadzornog odbora koji će 27. decembra doneti odluku da li će usvojiti novu sistematizaciju - priča Marija navodeći da svoju odluku direktor „pere“ novim Zakonom o radu iako on ne uslovljava ukidanje postojećih radnih mesta.

Direktor Stefanović se juče pravdao „da zbog pospanosti“ ne može da komentariše saznanja „Blica“.
 
- Nije istina da sam joj pretio. Za ostalo pišite šta hoćete - bio je kratak Stefanović.

Preuzeto sa ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 34.0
Citat
Protiv Stefanovića je u oktobru podneta krivična prijava zbog nasilja u porodici jer je nakon mesec dana istrage utvrđeno da je 2. septembra, u svojoj kancelariji, išamarao suprugu Biljanu Ciger Stefanović.

za utvrdjivanje tuce pardon samaranja

 Smile


a sto se ovakvih vesti tice, kojih ima u kolicini za neverovati - nekad sam mislila, ono kao, vrh drzave, sistem to treba da se uredi - a sad, drzava feat. 90% stanovnika iste uljuljkani u svoje muljaze i privilegije sve zajedno sa onima koji cekaju svoj red na iste, kopajuci svim mogucim sredstvima da dodju do njih, boli ih uvce za ista drugo, treba da se sahrane, nikakva steta  Smile

sorry svima  Smile, ali to mu dodje istina
« Poslednja izmena: 15. Dec 2014, 12:31:24 od krouli »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Chrome 39.0.2171.95
po faci mu se vidi da je voljom Svevišnjeg rođen za taj posao.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 34.0
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 3536
Zastava r djen tina hebote...
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.95
 Smile Smile Smile
kralj...

''tiiii ces biti direktoooooooooor''
''i neces imati drugih bogova sem mene...''
''i vucicaaaaaaa''
IP sačuvana
social share
Non nobis domine, non nobis, sed nomine tuo da gloriam.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Бранилац државе

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9228
OS
Windows
Browser
Chrome 39.0.2171.65
Citat
Direktor mi je poslao i preteću poruku: „Ja sam se probudio, a tebi će da se smrkne“.

Не бих да будем партибрејкер алиу где је та порука? Није да се таква порука обрише. Госпођа ју је требала доставити новинарима.
IP sačuvana
social share
"Једном су ми пустили Балашевића. Од тада сам у бесповрат изгубио пословну способност."


Неки лик са Твитера  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.1
Browser
Safari 600.1.25
mob
I-mate 30 Pro
Magijsko mesto na kome se susrecu tokovi novca i nestaju....
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 34.0
Госпођин муж је председник синдиката националног парка ''Ђердап'' она запослена у ''Ђердапу''...веза? Smile

Иначе у приватном сектору трудне жене стално добијају отказ па их нема по новинама...

« Poslednja izmena: 15. Dec 2014, 12:58:58 od YuWarez »
IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Chrome 39.0.2171.95
mada dečko je glup. kod mene na opštini predsednik je za najbliže saradnike izabrao nkv radnike i dao im platu od 120.000 dinara. oni rade sve palanačke stvari za njega.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Бранилац државе

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9228
OS
Windows
Browser
Chrome 39.0.2171.65
Citat
Госпођин муж је председник синдиката националног парка ''Ђердап'' она запослена у ''Ђердапу''...веза?

Ма откуд...све је ту поштено и транспарентно Smile
IP sačuvana
social share
"Једном су ми пустили Балашевића. Од тада сам у бесповрат изгубио пословну способност."


Неки лик са Твитера  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.