Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 06:32:38
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 23
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: SPS-JUL-SRS  (Pročitano 42339 puta)
Jet set burekdzija


Zemun nije Beograd!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7696
Zastava Zemun, Serbia
OS
Nepoznat
Browser
SonyEricssonK700i R2AY
mob
Nokia N8-00
Kao sto sam i rekao da ce biti.

Zemlju su unistile sankcije, zbog toga nije bilo privrede, a podrzavali su sve to sadasnje "demokrate", rat je izazvan spolja, takodje uz pomoc "demokrata", Kosovo je oteto zahvaljujuci NATO i SAD, a podrzano od strane Djindjica, Cede i ko zna koga ne, koji su navodili krstarece rakete, na vlast su dosle "demokrate", koje su unistile zemlju i rasprodali. Toliko, cisto da znas!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia ispo iz modu
Ma ko ovde prica o Cedi ??? @Twice,sta je sa tobom???

Pricam ko je nas doveo do dna. I sada kada smo malo zivnuli treba ponovo da nas psihopate guraju u nove ratove.
Neka pobedi Radikalna stranka i vec za mesec dana videces rat na Kosovu u kome ces i ti ucestvovati, pa ce nas ponovo bombardovati... da ne pricam za sankcije i to da bi i rat u Vojvodini bio moguc...
Hoces li ti da se svi zlikovci kazne i da pocnemo da zivimo u miru sa celim svetom ili da se inatimo i ratujemo sve dok svi ne izginemo??????
Kakav Ceda...pa i ja ne mogu da ga smislim!!! ni njega ni Covica...
To ti je decko propaganda ako znas sta je to!?
Nece oni ni da prismrde kada budu prosli izbori......... da li ti shvatas sta ja govorim ili si se zalepio za SPS i ne vidis dalje od nosa?


aj prochitaj ponovo shta sam napisao, sedi razmisli, pa mi onda odgovori a ovo sve obrishi da ti se ne smejem. ovde si jedino ti zaslepljen i to mrzhnjom prema sps-u.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


***God - Warden Tombs***

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3789
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
Kao sto sam i rekao da ce biti.

Zemlju su unistile sankcije, zbog toga nije bilo privrede, a podrzavali su sve to sadasnje "demokrate", rat je izazvan spolja, takodje uz pomoc "demokrata", Kosovo je oteto zahvaljujuci NATO i SAD, a podrzano od strane Djindjica, Cede i ko zna koga ne, koji su navodili krstarece rakete, na vlast su dosle "demokrate", koje su unistile zemlju i rasprodali. Toliko, cisto da znas!

Znam ja jer sam bio svedok dogadjaja a tebi su crne komunjarske vrane popile mozak i pricas kojesta.
Kako to da se sve to izdesavalo bas u vladavini Milosevica i Seslja??? Kako nisu bile sankcije pre ili posle njihovih terora. Ma kome ja pricam?? Suplja glava nezna da razmislja...

Evo setio sam se ja jednog teskog partizana!!!

- Desimir Stanojevic..... Vule iz Srecnih Ljudi (clan JUL-a)
 Koja je to komunjara, sacuvaj me Boze od ovakvih!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zemun nije Beograd!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7696
Zastava Zemun, Serbia
OS
Nepoznat
Browser
SonyEricssonK700i R2AY
mob
Nokia N8-00
Pa jel sankcije padaju sa neba??

Pa naravno da nisu bile sankcije, kada je nakon 5 oktobra dosla marionetska vlast, a za americki kapital se otvorilo trziste da pljackaju Srbiju. Ti stvarno mislis da je sve to slucajno?
E moj bato, sve su to oni planirali, samo im se Slobce usprotivio, ali su uz pomoc izdajnika uspeli da nas sjebu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


***God - Warden Tombs***

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3789
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
Otkako je osvojio apsolutnu vlast 1987. godine, Milosevic je unistio nekada ponosnu zemlju. Dok je Srbija ratovala i izgubila niz ratova u Sloveniji, Hrvatskoj i Bosni, dok su ove jedna za drugom napustale jugoslovensku federaciju, Srbija je postepeno bivala sve bolesnija. Vise od sedam godina ekonomskih sankcija, vise od deset godina medijske distorzije i cistki su ostavili trag. Veliki deo sprske elite je emigrirao, a vecina onih koji su ostali su izgubili smisao za realnost.

Jedini nacin da se Srbiji i obicnim Srbima pruzi buducnost je da se ukloni rak iz njihovog drustva sveobuhvatnom kampanjom slicnom procesu denacifikacije koji se odigrao u Nemackoj posle rata. Sudjenje Milosevicu i njegovim najblizim saradnicima predstavlja najbolji nacin da se zapocne temeljito restruktuiranje, kako Srbije, tako i citavog Balkana, koje je neophodno kako bi se stabilizovao region. Sudjenja bi imala dvostruku svrhu.

U poslednjih 12 godina svoje vladavine Milosevic se svojski trudio da zatre svaki trag svim pretpostavkama za razvoj demokratije u Srbiji. Osim Miloseviceve policije i drzavne televizije, ne postoji ustanova koju Milosevic nije, osakatio, degradirao, obezvredio, razmontirao ili unistio. Drzava, pravo i ustav, parlament, univerzitet, slobodno novinarstvo, trziste, privatno preduzetnistvo, narodno blagostanje, narodni moral, kultura, religija, ljudska prava, dobri odnosi sa susednim nacijama -- sve su to ustanove koje su kljucne za razvoj demokratije, a koje je Milosevic za poslednjih 12 godina doveo do besmisla. U ovoj akciji se na najslikovitiji moguci nacin Milosevicu odnedavno pridruzio i NATO pakt, unistavajuci po Srbiji mostove, fabrike, puteve, zgrade, prevozna sredstva, i ljudske zivote.
Da Bog da trunuo u paklu dok je sveta i veka!!!

Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 297
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ko nas je doveo na dno - to svi znamo. neki od tih su umrli, neki u zatvoru.
ostali su zivi i zdravi, jos uvek na vlasti i i dalje nas drze na dnu.
na zalost, u Srbiji nema normalnog politicara koji bi mogao da nas spase.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


***God - Warden Tombs***

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3789
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
U vise navrata sam imao prilike da cujem upozorenja dr Nebojse Popova da je Milosevic unistio sve institucije ove drzave i vratio nas u tzv. "prirodno stanje" gde svako moze da ubije svakog, te da je neophodno da ova vlast stvori "minimalnu drzavu" u kojoj ce biti zasticeno to najosnovnije od ljudskih prava, pravo na zivot. Kako sada, u retrospektivi, njegove reci prorocki zvuce.
   I zaista, posle serije skandaloznih i nerasvetljenih ubistava ljudi iz politickog i javnog zivota, stiglo se do kraja, odnosno do vrha - ubijen je i sam predsednik vlade, covek koji olicava samu tu drzavu. Mnoge drzave imaju svoje mafije - nasa mafija je ovim cinom pokusala drzavni udar, pokusala da sebi obezbedi sopstvenu drzavu. Kao sto je imala za vreme Milosevica. Gde ce da laze, pljacka i ubija do mile volje.
   Ko su ti ljudi, ti sto organizuju atentate, izmedju ostalog, ta "mafija"?. Ko stoji iza politickog ubistva Zorana Djindjica?
   To su cetiri grupe, koje se prozimaju i preklapaju: politicki i privredni mocnici iz vremena i okruzenja Milosevica; nacionalisti, odnosno "patriote"; ratni zlocinci i mafija. Neki vazni pojedinci sadrze u sebi sve ove epitete.
   Kad je ubijen premijer Djindjic, svi mi koji pratimo politicku scenu, znali smo cije je to delo. Da, krimosa, da mafijasa, ali ne onih par stotina "budala, prevara i pacova" vec mafijasa koji iza scene vuku konce u ovoj drzavi. Mafijasa koje je Milosevic ustrojio da bi deset godina plazio jezik medjunarodnoj izolaciji i sankcijama. Mafijasa "patriota", "ratnih heroja", koji su ubijali i pljackali po Hrvatskoj, Bosni, Kosovu, koji su probijali sankcije svercujuci naftu, duvan, oruzje, i sve ono sto je trebalo uvoziti i sto normalne zemlje rade zakonitim putevima. Ta mafija je cvetala zahvaljujuci povlasticama koje je dobijala od Milosevica, uvoznim dozvolama, nije placala porez ali je njemu placala reket, uzasno se obogatila, sve usput sludjujuci narod, puneci mu glavu laznim patriotizmom i mrznjom prema celom svetu!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


***God - Warden Tombs***

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3789
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
... nastavak... (mozda im sa ovim textom ipak dodje iz du...a u glavu)  Smile

Tu mafiju cine: bivsi Milosevicevi politicari, biznismeni i saradnici svih fela; odredjeni delovi vojske i policije koji su sacuvali svoja mesta do danas; "patriotske" grupe raznih provenijencija koje imaju koristi od ignorancije i izolacije (i koje imaju podrsku najvisih nacionalnih insititucija), i konacno, krimosi i psihopate koji su svoje "zanate" ispekli u raznim paravojnim formacijama koje su cinile nezamislive zlocine, i koji su, neki i dan- danas pod oruzjem, a drugi su opet, presli u "privatne biznismene" i "uspesne privrednike" pa se bave privatizacijom.
    Kako se prepoznaju takvi: pa jedan od nacina bio bi da se covek malo proseta senovitim ulicama Dedinja i Banjice, da pogleda ko zivi u monstruoznim zamkovima, sve sa kulama i bedemima, koji su kao pecurke posle kise iznikli medju oronulim vremesnim vilama starih i pravih bogatasa, na svakom slobodnom cosetu i svakoj zatravljenoj livadici, bespravno, naravno; takve se kucerine za kratko vreme ni u bogatom svetu ne mogu posteno zaraditi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zemun nije Beograd!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7696
Zastava Zemun, Serbia
OS
Nepoznat
Browser
SonyEricssonK700i R2AY
mob
Nokia N8-00
Au bre Anubis,

Dosta tih tekstova MKG, Stratfora, Fonda za humanitarno pravo i ostalih kretena.
Misli covece malo svojom glavom, a ne da slusas tudje price.

Kad ukljucis mozak, shvatices da nas je Sloba svetski izvukao za vreme sankcija, svojim mahinacijama i svercom i ostalim stvarima. Mozda nismo putovali, mozda je "elita" odlazila, al, shodno uslovima, nije se ni toliko uzasno zivelo. Mogao si da svercujes nesto, na cekove se izvlacis i ostalo. Pogledaj ostale zemlje gde su sankcije, kakva je tamo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zemun nije Beograd!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7696
Zastava Zemun, Serbia
OS
Nepoznat
Browser
SonyEricssonK700i R2AY
mob
Nokia N8-00
situacija, ljudi bukvalno gladuju na ulicama. Toliko bas ovde i nije bilo.
Naravno da su se ljudi na vlasti obogatili, pa toga ima svugde, ne, rade iz dobrote svoje duse i nikako za svoje interese.
Daj bre, dozovi se realnosti!
Pa ovi tvoji iz DS nakradose se besomucno, a ti pricas o vilama i mafijasima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 23
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 06:32:38
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.