Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 22:48:43
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 23
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: SPS-JUL-SRS  (Pročitano 42172 puta)
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 297
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Hehehe,

Da ja sad otvorim topic "izdajnici" i krenem da nabrajam sve izdajnike koji unistise ovu zemlju, tipa Ceda, Tadic, Svilana, Canak, Draskovic, itd (ne mogu sve, ima ih dosta), odmah bi digli hajku da sirim govor mrznje i pravim listu za odstrel, zar ne?

E, "demokrate" moje!

Čim sam video tvoj baner dole,sve mi je bilo jasno....

Slobo,slobodo...

Tvoj steg na svakom gradu je gde ti se neko raduje...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


***God - Warden Tombs***

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3789
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
Hehehe,

Da ja sad otvorim topic "izdajnici" i krenem da nabrajam sve izdajnike koji unistise ovu zemlju, tipa Ceda, Tadic, Svilana, Canak, Draskovic, itd (ne mogu sve, ima ih dosta), odmah bi digli hajku da sirim govor mrznje i pravim listu za odstrel, zar ne?

E, "demokrate" moje!

Pa zasto nisi otvorio topik: "izdajnici"???
 Bojis se da bi opet bilo isto i da bi dalje nabrajali clanove SPS-a i Radikala???
Pa nije svima mozak ubudzavio i ljudi se dobro secaju ko je od 1991-1999 sedeo u fotelji!!!
Koja (sada pokojna) svinja je iz podruma naredjivala koga da pretuku a koga da ubiju!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 297
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Hehehe,

Da ja sad otvorim topic "izdajnici" i krenem da nabrajam sve izdajnike koji unistise ovu zemlju, tipa Ceda, Tadic, Svilana, Canak, Draskovic, itd (ne mogu sve, ima ih dosta), odmah bi digli hajku da sirim govor mrznje i pravim listu za odstrel, zar ne?

E, "demokrate" moje!

Pa zasto nisi otvorio topik: "izdajnici"???
 Bojis se da bi opet bilo isto i da bi dalje nabrajali clanove SPS-a i Radikala???
Pa nije svima mozak ubudzavio i ljudi se dobro secaju ko je od 1991-1999 sedeo u fotelji!!!
Koja (sada pokojna) svinja je iz podruma naredjivala koga da pretuku a koga da ubiju!!!

Agreed 100%!!!


 Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia ispo iz modu
Hehehe,

Da ja sad otvorim topic "izdajnici" i krenem da nabrajam sve izdajnike koji unistise ovu zemlju, tipa Ceda, Tadic, Svilana, Canak, Draskovic, itd (ne mogu sve, ima ih dosta), odmah bi digli hajku da sirim govor mrznje i pravim listu za odstrel, zar ne?

E, "demokrate" moje!

Pa zasto nisi otvorio topik: "izdajnici"???
 Bojis se da bi opet bilo isto i da bi dalje nabrajali clanove SPS-a i Radikala???
Pa nije svima mozak ubudzavio i ljudi se dobro secaju ko je od 1991-1999 sedeo u fotelji!!!
Koja (sada pokojna) svinja je iz podruma naredjivala koga da pretuku a koga da ubiju!!!

Shto svakako nema veze sa Cecom Slavkovic i zvezdama granda  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ухапсите Младића!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4971
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Motorola V3i
Toni Montano-branio mostove za vreme NATO bombardovanja i pevao na političkim promocijama JUL-a

daleko od toga da gotivim Toni Montana ali znam sigurno da je bio na balon protestu kad je Sloba odapnuo.
IP sačuvana
social share
Vreme je za demonstracije.
- Sreda 20. Februar u 15h studentski protest na Platou kod Filozofskog fakulteta -
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


***God - Warden Tombs***

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3789
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
Ja ne mogu da razumem ljude koji i dalje podrzavaju SPS I SRS...
Pa te stranke koje su dovele Srbiju do samog dna crnila je trebalo saseci 2000-te da se vise nikad i nigde ne pojave.
Ja koji sam bio svedok svega toga i ucesnik u sva tri rata mogu samo da kazem da mi je zao sto ce se mnogi izvuci...
Sramota... i jadno je sto tako mladi ljudi kao taj RAsha brane taj olos........  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 20974
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Netscape 7.2
mob
Nokia N95
Ja ne mogu da razumem ljude koji i dalje podrzavaju SPS I SRS...
Pa te stranke koje su dovele Srbiju do samog dna crnila je trebalo saseci 2000-te da se vise nikad i nigde ne pojave.
Ja koji sam bio svedok svega toga i ucesnik u sva tri rata mogu samo da kazem da mi je zao sto ce se mnogi izvuci...
Sramota... i jadno je sto tako mladi ljudi kao taj RAsha brane taj olos........  Smile Smile

 Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


***God - Warden Tombs***

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3789
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
Toni Montano-branio mostove za vreme NATO bombardovanja i pevao na političkim promocijama JUL-a

daleko od toga da gotivim Toni Montana ali znam sigurno da je bio na balon protestu kad je Sloba odapnuo.
Ti si bio mali kada je Toni Montana bio teska komunjara!!! Secam se da je redovno bio na
TV-u i pljuvao sve koji nisu za Slobu Svinjara...
To sto je bio na onom balon veselju, to je samo znak kakav je to covek... uvlakac koji nije vredan spomena...........
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia ispo iz modu
Ja ne mogu da razumem ljude koji i dalje podrzavaju SPS I SRS...
Pa te stranke koje su dovele Srbiju do samog dna crnila je trebalo saseci 2000-te da se vise nikad i nigde ne pojave.
Ja koji sam bio svedok svega toga i ucesnik u sva tri rata mogu samo da kazem da mi je zao sto ce se mnogi izvuci...
Sramota... i jadno je sto tako mladi ljudi kao taj RAsha brane taj olos........  Smile Smile

A vidish meni je takodje jadno da neko mozhe da se nada da mu premijer bude jedan narkoman Ceda, jadno mi je da neko podrzava jednog parazita neradnika i narkomana Nenada Canka koga je stvorila bivsha DB. Jadno mi je da se neko u moje ime odriche Kosova jadno mi je mnogo toga a u globalu mi je jadna kompletna politichka scena Srbije.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


***God - Warden Tombs***

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3789
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
Ma ko ovde prica o Cedi ??? @Twice,sta je sa tobom???

Pricam ko je nas doveo do dna. I sada kada smo malo zivnuli treba ponovo da nas psihopate guraju u nove ratove.
Neka pobedi Radikalna stranka i vec za mesec dana videces rat na Kosovu u kome ces i ti ucestvovati, pa ce nas ponovo bombardovati... da ne pricam za sankcije i to da bi i rat u Vojvodini bio moguc...
Hoces li ti da se svi zlikovci kazne i da pocnemo da zivimo u miru sa celim svetom ili da se inatimo i ratujemo sve dok svi ne izginemo??????
Kakav Ceda...pa i ja ne mogu da ga smislim!!! ni njega ni Covica...
To ti je decko propaganda ako znas sta je to!?
Nece oni ni da prismrde kada budu prosli izbori......... da li ti shvatas sta ja govorim ili si se zalepio za SPS i ne vidis dalje od nosa?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 23
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 22:48:43
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.