2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Како ће се Партизан појачати у зимском прелазном року?
Задржаће најбоље и довешће права појачања
14.3%  (2)
Продаће најбоље и довешће лоша појачања
50%  (7)
Продаће најбоље и довешће права појачања
28.6%  (4)
Задржаће најбоље и довешће лоша појачања
7.1%  (1)
Ukupno glasova: 14
Idi dole
Stranice:
1 ... 796 797 799 800 ... 804
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Спортско Друштво Партизан  (Pročitano 441407 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7279
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
"NE ZNAM,DAJ PARTIZANU" !





Реч две о изборима.
Ђурић.  Smile Актуелни председник није Бог зна шта донео Партизану, мада остаје убележено да смо забележили добре резултате на домаћој сцени (иако је Европа, која је мерило квалитета, још једном показала да је наш фудбал не на маргини, него далееееееко иза маргине). Спортски резултати су дакле, у неку руку испод очекивања (наглавашам у неку руку, јер онај ко прати фудбал зна да ово није ништа неочекивано, а у другу руку онда се морају узети у обзир неодмерене изјаве које је давао Ђурић и остатак управе, човек би рекао да смо МОРАЛИ најмање до четвртфинала ЛШ да дођемо, какве су изјаве давали, неозбиљно скроз  Smile ).

Значи врло неозбиљно све то изгледа. Маркетинг нам је смешан, трансферска политика у најмању руку дискутабилна (мада, опет, то није ништа ново, само ми није јасно, рецимо, на који нас је то, конкретно, начин појачао ЛОМИЋ ИЗ КОБЛЕНЦА??!) ал ајде. Значи, ови немају мој глас, у глобалу.

Са друге стране, ту је Саво Милошевић. Ко је гледао његов интервју синоћ на У92 могао је јасно да види да се ради о једном врхунском политичару и демагогу који је потенцијална змија. Каже човек, парафразирам, "Ја волим Партизан до неба, и помоћи ћу му ако постанем председник, довешћу 50 странаца, 20 тренера, 10 спонзора..... бла бла..... АЛИ ако не постанем предсеник, нећу урадити ништа од тога, иако исто волим Партизан и помогао бих му увек (али ћу му помоћи само ако постанем председник...)"

Знате, ја да добијем на јебеном лотоу 10 милиона евра па дао би бар једно 5 милиона КК Партизан, а да немам тамо никакав глас јеботе зато што волим клуб а не зато што .... немам појма! То је замена фраза, као ја волим клуб али ћу му помоћи САМО АКО постанем председник. Јака је то љубав јебало мајку. Да човек каже да ће да гледа да помогне клубу у сваком случају, али да верује да би ти странци (тренери, спонзори...) боље реаговали да ОН буде председник, то је онда друга ствар. Овако како је причао човек, звучи грозно. Плус, навијачи Сави Милошевићу НИКАДА неће опростити оно што је причао за време бојкота, и ако неким случајем дотични постане председник, одмах ће се заорити Хумском - Управа Напоље и Саво Одлази, готово гарантујем. Дакле, бојим се, да је ово класичан случај Сјаши Курта да узјаше Мурта (док Дорату не отпадну копита).


НАЈЕБАЛИ СМО.


Fino si ti to napisao Dias...

Vama je Zeka bese u skupstini?
Nemojte se iznenaditi ako ga neko predlozi kao kandidata za predsednika na samoj skupstini, mada mislim da njemu ova uloga u klubu iz senke vise odgovara...

« Poslednja izmena: 16. Dec 2009, 14:35:57 od jaksa »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


silov'o si zvezdu Mateja

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 3954
Zastava Banja Koviljaca
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6300
Hahahah optimisto. Aj u 200 kinte, tvoja opklada 1X a moja 2. Novac postnetom?
Ajde vazi samo cemo se posle tekme dogovoriti gde se salje kinta! Smile

Каже човек, парафразирам, "Ја волим Партизан до неба, и помоћи ћу му ако постанем председник, довешћу 50 странаца, 20 тренера, 10 спонзора..... бла бла..... АЛИ ако не постанем предсеник, нећу урадити ништа од тога, иако исто волим Партизан и помогао бих му увек (али ћу му помоћи само ако постанем председник...)"
Mislim da ovo nijednog trenutka nije ni pomislio a kamoli rekao, ja mislim da je on covek koji bi Partizanu pomogao uvek..
Ne kapiram samo kako si zamislio da on dovede te ljude i samim tim pomogne Partizanu na nacin koji je zamislio ako u upravi Partizana vec sede ljudi koje je postavio njegov protivkandidat u ovom slucaju Djuric, pa ne mislis valjda da ce Djuric svoje ljude da povuce da bi ih zamenio sa likovima za koje Savo misli da ce pomoci Partizanu!?

Плус, навијачи Сави Милошевићу НИКАДА неће опростити оно што је причао за време бојкота, и ако неким случајем дотични постане председник, одмах ће се заорити Хумском - Управа Напоље и Саво Одлази, готово гарантујем.

Nazalost, mada moje misljenje je da bi on mnogo toga boljeg doneo Partizanu od ove ljige sto nam je sada na mestu predsednika, znam da se neke stvari oprostiti ne mogu ali mislim da bi nama svima Partizan trebao biti prvi cilj pa onda sve ostalo...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 865
Zastava Republika Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
HTC K700i
"NE ZNAM,DAJ PARTIZANU" !


Са друге стране, ту је Саво Милошевић. Ко је гледао његов интервју синоћ на У92 могао је јасно да види да се ради о једном врхунском политичару и демагогу који је потенцијална змија. Каже човек, парафразирам, "Ја волим Партизан до неба, и помоћи ћу му ако постанем председник, довешћу 50 странаца, 20 тренера, 10 спонзора..... бла бла..... АЛИ ако не постанем предсеник, нећу урадити ништа од тога, иако исто волим Партизан и помогао бих му увек (али ћу му помоћи само ако постанем председник...)"

Знате, ја да добијем на јебеном лотоу 10 милиона евра па дао би бар једно 5 милиона КК Партизан, а да немам тамо никакав глас јеботе зато што волим клуб а не зато што .... немам појма! То је замена фраза, као ја волим клуб али ћу му помоћи САМО АКО постанем председник. Јака је то љубав јебало мајку. Да човек каже да ће да гледа да помогне клубу у сваком случају, али да верује да би ти странци (тренери, спонзори...) боље реаговали да ОН буде председник, то је онда друга ствар. Овако како је причао човек, звучи грозно. Плус, навијачи Сави Милошевићу НИКАДА неће опростити оно што је причао за време бојкота, и ако неким случајем дотични постане председник, одмах ће се заорити Хумском - Управа Напоље и Саво Одлази, готово гарантујем. Дакле, бојим се, да је ово класичан случај Сјаши Курта да узјаше Мурта (док Дорату не отпадну копита).


НАЈЕБАЛИ СМО.

Brate sta mislis da li bi ti ljudi (10 trenera, 50 igraca) zeleli da dodju u Partizan dok je Djuric predsednik+na nacin na koji je to (p)ostao? To su Savini prijatelji i verovatno zele da dodju u klub koji ce imati neke principe, standarde  koji Savo moze da im zagarantuje (opet jer su prijatelji), meni je ovo skroz logican potez.

Ja sam za Savu, ne toliko zbog njega koliko zbog Djurica koji mi je bio totalno nepoznat dok nije postao predsednik Partizana, i nekako mi je ljigav i tunjav...
A Sava obecava kule i gradove i to na veoma lep nacin, vidi se da se druzi sa politicarima.
« Poslednja izmena: 16. Dec 2009, 17:20:44 od Milos2ek »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 14494
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Hahahah....za Diasa je danas fudbal individualni sport Smile
Smile Smile заљубљени смајли  Smile Smile Smile

Fino si ti to napisao Dias...

Vama je Zeka bese u skupstini?
Nemojte se iznenaditi ako ga neko predlozi kao kandidata za predsednika na samoj skupstini, mada mislim da njemu ova uloga u klubu iz senke vise odgovara...

И он и Ћурковић и Бјековић и Толе и цела екипица. Ало јеботе човек председник ФСС да је у управном одбору неког клуба (да се разумемо, исто је и Пикси био у Звезди)
Па то није нормално! Ми смо бре једна индијанска држава.  Smile

jde vazi samo cemo se posle tekme dogovoriti gde se salje kinta! Smile

 Smile Видећемо чија мајка црну вуну преде  Smile

Mislim da ovo nijednog trenutka nije ni pomislio a kamoli rekao, ja mislim da je on covek koji bi Partizanu pomogao uvek..
Управо је то и рекао, само преформулисано, ниси пратио баш баш  Smile


Citat
Ne kapiram samo kako si zamislio da on dovede te ljude i samim tim pomogne Partizanu na nacin koji je zamislio ako u upravi Partizana vec sede ljudi koje je postavio njegov protivkandidat u ovom slucaju Djuric, pa ne mislis valjda da ce Djuric svoje ljude da povuce da bi ih zamenio sa likovima za koje Savo misli da ce pomoci Partizanu!?

Да, сагласан сам, само то није Савин проблем него од овог другог идиота, Ђурића. Уместо да раде да помогну клубу, макар и заједно (иако се очигледно не цене превише) стављају своје приватне интересе испред клубских и то их обојицу, у мојој књизи, чине идиотима.


Citat
Nazalost, mada moje misljenje je da bi on mnogo toga boljeg doneo Partizanu od ove ljige sto nam je sada na mestu predsednika, znam da se neke stvari oprostiti ne mogu ali mislim da bi nama svima Partizan trebao biti prvi cilj pa onda sve ostalo...

Да се разумемо, можда звучи контрадикторно али са једне стране воллео бих било ко да буде на челу ако би помогао клубу, али са друге стране само ако тај неко користи исправне методе. Не треба продавати душу ђаволу низашта. Не називам овиме Саву шејтаном, само уопштено.

Brate sta mislis da li bi ti ljudi (10 trenera, 50 igraca) zeleli da dodju u Partizan dok je Djuric predsednik+na nacin na koji je to (p)ostao? To su Savini prijatelji i verovatno zele da dodju u klub koji ce imati neke principe, standarde  koji Savo moze da im zagarantuje (opet jer su prijatelji), meni je ovo skroz logican potez.

Ja sam za Savu, ne toliko zbog njega koliko zbog Djurica koji mi je bio totalno nepoznat dok nije postao predsednik Partizana, i nekako mi je ljigav i tunjav...
A Sava obecava kule i gradove i to na veoma lep nacin, vidi se da se druzi sa politicarima.

Принципи, јебига, само је питање цене. Играо би и Анри из принципа за Партизан ако му понудимо 250 000 фунти недељно.  Smile Финансије су чудо. Нама не треба спортски резултат на основу талента, нама треба новац. Таленат имамо (телеоптик и млађе категорије) али немамо шта са њим да радимо. Тако да... јбг. Кажем, ко помогне, самном је добар. Нисам ја за Ђурића, нисам за Саву, ја сам за Партизан.
IP sačuvana
social share
Комплекс - Искуство за које је везана снажна емоција, спој овог когнитивног садржаја и емоције снажно утиче на понашање, нарочито када је из свесног потиснут у несвесни део психе.

Љубазно вас молим да, ако нисте схватили, без преке потребе не употребљавате термин.
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Dobro znaj da uvek tu sam ja...

Zodijak
Pol
Poruke 3997
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
Videcemo kolika ce poseta biti veceras na jna...  Smile

p.s. poslednjih nekoliko evro utakmica imate posetu kao na basketu,od 5 do 7 hiljda... Smiley 1

Pa zar se tako voli klub pre svega? zar se tako privlace sponzori?

Zar vredi da dalje piskarate o novom predsedniku kluba ako veceras bude ispod 10 soma,a bice ispod 5?
O kom to onda klubu pricate?
Da li nakon toga imate pravo da kazete da ste "brend","veliki klub" i magnet za sponzore i da u vas treba ulagati?
Nisu bitni rezultati,velicina kluba se vidi u tome kako se neki ljudi u klubu ponasaju,kako se ponasaju igraci na terenu i kolika je privrzenost publike i kada gubi i kad je hladno vreme i radni dan...I kakva je klutura navijanja i ljubavi...
Ako i veceras bude 5 soma kao protiv Briza,mislim da je ulaganje u vas profitabilno  kao i ulaganje u Javor ili Vojvodinu ,ustvari ne Vojvodinu,oni bi barem na evro tekmama napunili stadion...

kao "novi predsednik i kao nova uprava" prvo vi dodjite na stadion pa onda pricajte o temama na koje ne mozete da uticete...dodjite,pokazite ljubav,uradite ono sto je u vesoj moci,kupite kartu,i navijajte a onda pricajte "kako biste vi privatizovali klub...koga biste vi za predsednika,trenera" a sve to iz sobe... Smile
IP sačuvana
social share
Ceo zivot u svom srcu nosim boje te, grad Beograd, zemlju svoju, Zvezdo volim te !
                                                                         
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 14494
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Ево он опет.  Smile
IP sačuvana
social share
Комплекс - Искуство за које је везана снажна емоција, спој овог когнитивног садржаја и емоције снажно утиче на понашање, нарочито када је из свесног потиснут у несвесни део психе.

Љубазно вас молим да, ако нисте схватили, без преке потребе не употребљавате термин.
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1336
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia e71
moras da ga razumes,mora covek negde da istrese svoje frustracije  Smile
IP sačuvana
social share
The true terrorists of our world do not meet at the docks at midnight, or scream "Allahu Akbar" before some violent action. The true terrorists of our world wear 5000 dollar suits and work in the highest positions of finance, government and business.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6212
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Meni je dovoljno da budem za Savu to sto su uz njega Divac, Bata, Ciric... meni je dovoljno i to sto je druga strana prekrsila statut kluba, sto namesta izbore, sto smo sa njima osvojili 0 bodova za dve godine, sto su prelazni rokovi odradjeni ocajno, sto su godinu dana lagali navijace u vezi transfera Ljajica, sto su napravili onoliki dug i pored onolikih prodaja igraca, sto su obecali da ce sad da rasprodaju i sve ostalo sto valja...

... a dali ce Jug zvizdati Savi u slucaju pobede? http://partizan.net/cgi-bin/survey/survey.cgi?survey_name=survey
« Poslednja izmena: 16. Dec 2009, 17:53:36 od tribiani »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 14494
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Опет ти из новина које не читаш и телевизије коју не гледаш  Smile
Како сад знаш да су лагали годину дана за Љајића? Рецимо то. Ја не знам да су лагали, на основу чега знаш то? Али молим те, без оног: "рекао ми је извор у управи"; "рекао ми је комшија који се дружи са Батом Мирковићем".... Конкретно, документ - доказ?
Овако чиниш клевету. Smiley
IP sačuvana
social share
Комплекс - Искуство за које је везана снажна емоција, спој овог когнитивног садржаја и емоције снажно утиче на понашање, нарочито када је из свесног потиснут у несвесни део психе.

Љубазно вас молим да, ако нисте схватили, без преке потребе не употребљавате термин.
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6212
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Kako znam da su lagali za Ljajica? Jel se ti zajebavas ili...? Hajde nek mi neko nadje gde je to ikada spomenuto, napisano, bilo sta, da postoji mogucnost da MU odustane.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 796 797 799 800 ... 804
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.