Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sportski turnir - 30-oktobar-2011  (Pročitano 8493 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


još uvek za tobom ludak

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 7938
Zastava Пало Алто
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.202
mob
LG g5
Onda će sledeći turnir biti opšti pa poslije njega muzika, pa opšti pa sport i tako će se vrtiti u nedogled.
IP sačuvana
social share
Facebook community manager

Burek filmski magazin No.1
Burek filmski magazin No.2

* - Remember Remember The 5th Of November, The Gunpowder, Treason and Plot.
* - I Know Of No Reason, Why The Gunpowder Treason, Should Ever Be Forgot.
* - Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.
* - Istorija dokazuje da istorija može da dokaže sve.
* - Sky is the limit.
* - Postoje ljudi kojima su potrebni ljudi da im budu potrebni.
* - Ono što volimo da mislimo o sebi i ono što zaista jesmo retko kada imaju išta zajedničkog.




Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Majkl J23

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6259
Zastava Pancevo
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.187
mob
Nokia 
pa tek ce sport malo ljudi igrati, zar ne vidite da vam se svi stalni igraci bune.. vama je ocigledno bitnije sta botovi kazu
IP sačuvana
social share
Zivanov Branislav - MJ²³
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 11.51
mob
Apple iPhone 6s
Onda će sledeći turnir biti opšti pa poslije njega muzika, pa opšti pa sport i tako će se vrtiti u nedogled.
Zivot je reka. To je isto kao kad bi rekao, hajde da onda najvece stranke ne ucestvuju na izborima da se igraju i ovi ostali malo...
Statisticki, sport je ubedljivo najpopulariniji i kada gledamo oblasti koje igraci sami biraju za igre sa prijateljima... Ne ovoliko ubedljivo doduse, ali svejedno.

pa tek ce sport malo ljudi igrati, zar ne vidite da vam se svi stalni igraci bune.. vama je ocigledno bitnije sta botovi kazu
Stalni igraci se uvek bune. Bilo sta da uradimo, neko od vas bi se pobunio. A cinjenica je, da jedino kada je sportski turnir, imamo novih lica u finalu i medju prvih 10...
Sport jeste najpopularnija oblast...
Pomirite se sa tim. Ni ja tu ne mogu nista da promenim.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3231
Zastava Šabac
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
mob
Nokia Asha 302
Otkud znas da ce sport malo ljudi igrati?To sto druge slabije igrace nazivate botovima ne pije vodu...i vi ste nekad bili botovi,dok niste sve nabiflali napamet i izvezbali brzo kucanje usled igranja cq-a 24 casa 7 dana u nedelji.Neka i drugi igraci imaju sansu za bolji plasman,zar ne bi to bilo zanimljivije?A ne samo da 7-8 istih igraca dodju do samog vrha...Inace se i ja slazem sa bookijem,da sve ide ravnomerno rasporedjeno...uostalom,sta dzabe da kuckam ovoliko,ljudi su ionako postali isuvise ''pametni''.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Majkl J23

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6259
Zastava Pancevo
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.187
mob
Nokia 
kako da nazovem slabe igrace koji se nadaju da ce uraditi nesto na turniru jer je tema sport a mnogi ce odustati pre 5. partije
IP sačuvana
social share
Zivanov Branislav - MJ²³
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3231
Zastava Šabac
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
mob
Nokia Asha 302
A vidim na proslim turnirima je kao bila bolja situacija,od skoro 3000 prijavljenih igraca,ostane celih 500,zaista zapanjujuce.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2959
Zastava Pancevo
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.50
mob
HTC Wildfire S
Stalni igraci su i slabi igraci, kojih je 500 puta vise od jakih.
Sta mislite koji je prosek ljudi, kako odgovaraju? Ako se jaki pitaju reci ce 80%. Ne, prosek je 40%, tolika je tacnost, pa sad vi vidite koliko ima onih koji odgovaraju ispod tih 40%. Smiley

S druge strane fino bi bilo da to ide nekim redom. Slabima se isto 'vata, zavrsava se turnir za njih veoma brzo. I sam znam mnoge dobre igrace iz mnogih oblasti, pa bi bilo lepo da i oni dobiju neku sansu. I, naravno, opsti turnir je ipak najbolja stvar. Izdrzite ovaj sport pa ce se videti sta dalje. Mozda da predlozite da se sprovede anketa i ovde i na fb, da li zelite da tematski turniri idu redom, Da ili Ne, pa neka se to sabere...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija

Ja sam zvezde.

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 5594
Zastava ...
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 14.0.835.202
mob
Qtek 666
jedva sam ceko ovaj tur bre
Pero sigurno ga osvajaš Smile
jebes ga vise ... dokle god botovi budu glasali igrace se sport i mjuza..naravno cast izuzetcima koji stvarno kidaju sport ali oni su imali sanse da se dokazu Smiley i mislim da bi mnogo jaci turnir bio npr iz knjizevnosti gde ima bar 50-60 veoma dobrih igraca i jedno 10tak njih koji bi mogli da se krljaju za 1 mesto ...
Upravo tako, ovi igrači koje je King naveo misle da znaju sport, pa netremice glasaju za to.To što znaju da se fudbaler Žigić zove Nikola, ili ako znaju za koji klub igra neki Senegalac ne znači da poznaju  sport kako treba.
Realno ovde je samo nekolicina ljudi koji zaista ZNAJU sport. MrTorrture666,Galois031, Djubre014( e sad nzm koji nalog tačno), Disturbed 90 (ko god da je), Michelangelo i još par njih koji napreduju poput Dubica. Svakako poznavanje sporta od strane crvenih, i nekih plavih je takođe na visokom nivou .Dakle  van ove grupe pomenutih nema realno pravih znalaca sporta. Uglavnom je to plod mašte, fikcije, zablude.

Iskreno, teška glupost, ne znam kako se ne provali da je ovaj način glasanja besmislen...ovako će samo sport i eventualno muzika biti, a za ostale oblasti, to ako se Bog smiluje...
Jedan je Uki, Tehnicar Uki.
pa pazi anea , da je turnir iz knjiz npr to bi bila extra zanimljiva borba ... trenutno mislim da iz knjiz nema nekog preteranog favorita...ima jedno 10-15 ljudi koji lagano mogu da se krljaju za 1 mesto .. ali naravno posto smo ovoliko pismena nacija,turnir iz knjiz nece nikada biti .. i ne razumem zasto se ne glasa na forumu npr,a ne na fb gde glasaju ljudi koji ne znaju ni sta je cq a kamoli da igraju turnir....
Respect za te znalce, ali, sta ako tih 10-15 nisu znalci, nego su nabubali knj. koja je uvek imala najmanje pitanja?
Podrzavam sport, gotovi ste, normalno, ako Debeli ne ucestvuje.
IP sačuvana
social share
Ako ništa ne tražiš, ono što ne tražiš, naći će tebe.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


better run,faster than my bullet

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 91
Zastava Moskva
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.187
i opet dax ima najpametniji odgovor na svako pitanje ... zaista bi on trebao da se pita za vise stvari koje se desavaju na cq,i on je bio igrac nekada , poznaje situaciju .... i ne histerisemo mi , samo mozda zelimo sansu da se oprobamo u oblastima  koje nikada nisu bile..naravno,glasanje je glasanje, ali ja ne shvatam zasto bi neko ko uopste ne igra cq glasao .. eto npr moj drug koji nema veze sa ovom igrom , covek glasa sa muziku da bude na turniru...stvarno mi to nije jasno.. al opet jbg , neka bude kako bude..bice svakako dobra borba,big brain,galois, mr torture,uki,014...srecno svima..
IP sačuvana
social share
How did I meet you ? I don't know
A messenger sent me in a tropical storm
You were there in the winter, moonlight on the snow
And on Lily Pond Lane when the weather was warm.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Pragmatičan.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 83
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
Ja sam za to da izadjemo na ulice i da sprecimo odrzavanje ovog turnira!  Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.