Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "Sportnet" oštro napao Milana Gurovića  (Pročitano 12305 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Akcija SportskeCentrale:

Opasne tetovaže
14.11.04. 12:50

Sportska centrala je pažljivim pregledom logova poseta našem sajtu došla do zaključka da mora da uvede restriktivne mere.

Naime, postoji osnovana sumnja da veliki broj korisnika koji dolazi iz Hrvatske na raznim delovima tela ima tetovaže koje bi mogle da ugroze osećanja naših ostalih posetilaca, kao i da izazovu netrpeljivost, nacionalnu ili rasnu mržnju.

Stoga je Sportska centrala bila prinuđena da blokira pristup svim posetiocima iz Hrvatske na period od 24 sata (do ponedeljka u podne), koliko bi trebalo da bude dovoljno da se uverimo da tetovaže naših vernih čitalaca iz Hrvatske neće ugroziti naš dalji rad.

Redakcija zahvaljuje svima na razumevanju, a netetoviranim posetiocima iz Hrvatske se izvinjava zbog neprijatnosti.



Legende, znaci legende Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ok... ovo je bio masakr... sad ajmo dalje... ovo je definitivno razvejalo sve iluzije kako nam i kosarka nije u kurcu... nije problem u porazu problem je u cinjenici da nije bilo ali ni najmanje sanse za pobedu...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Citat: Bad Habbit
Kazem, da sam ja neko ko odlucuje sta ce biti povodom ovoga, ja bi jasno postavio ultimatum, ili Gurovic ili niko od nasih klubova nece da igra tu glupu ligu, pa nek igraju sirokim brijegom. Ali nazalost ja nisam neko ko odlucuje o tome, grobari su pi*ke koje su vec otisle tamo i ako im nisu dali da dovedu Gurovica, a sto je najstrasnije sto ce verovatno na ih nabije cibona jos sa ko zna koliko i onda ce da se vrate kuci k'o popisani, a ovi ce tamo da likuju nad svojom pobedom i jos vise da se okuraze i sledeci put, mozda zabrane ulaz jos nekome ciji izraz lica ih mozda bude podsecao na Milosevica ili tako nekoga. E stvarno smo bezkicmenjaci najgore vrste. Smile Jedino sto je pozitivno u celoj prici, to je sto je Zvezda nabila one jadnike iz hrvatske juce sa 30 razlike, sto je verovatno trebalo da poruci nesto hrvatima povodom cele ove farse i svaka im cast, jos jednom je zvezda pokazala da je jedini klub na ovim nasim prostorima koji ima muda.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ne 30, 42 razlike Smiley ali Zagreb je jedan od najslabijih klubova u ligi.
Da mogu da postave ultimatum, postavili bi.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
Citat: Bad Habbit
Citat: Bad Habbit
Kazem, da sam ja neko ko odlucuje sta ce biti povodom ovoga, ja bi jasno postavio ultimatum, ili Gurovic ili niko od nasih klubova nece da igra tu glupu ligu, pa nek igraju sirokim brijegom. Ali nazalost ja nisam neko ko odlucuje o tome, grobari su pi*ke koje su vec otisle tamo i ako im nisu dali da dovedu Gurovica, a sto je najstrasnije sto ce verovatno na ih nabije cibona jos sa ko zna koliko i onda ce da se vrate kuci k'o popisani, a ovi ce tamo da likuju nad svojom pobedom i jos vise da se okuraze i sledeci put, mozda zabrane ulaz jos nekome ciji izraz lica ih mozda bude podsecao na Milosevica ili tako nekoga. E stvarno smo bezkicmenjaci najgore vrste. Smile Jedino sto je pozitivno u celoj prici, to je sto je Zvezda nabila one jadnike iz hrvatske juce sa 30 razlike, sto je verovatno trebalo da poruci nesto hrvatima povodom cele ove farse i svaka im cast, jos jednom je zvezda pokazala da je jedini klub na ovim nasim prostorima koji ima muda.


Nema sta i ja bi tako uradio, al problem je sto se tebe i mene nista nepita.
Nisam imao gde da gledam al sam procitao da su ih nabili. Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Problem je sto u ovakvoj situaciji covek ne zna da li da bude skot i odgovori istom merom kad oni budu dolazili, ili da se jednostavno uzdigne iznad situacije i ide dalje. Najelegantnije bi bilo izdati saopstenje pred dolazak ovih u bg da im se ne moze garantovati sigurnost, pa sad... oni nek dodju Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prvi Burek brak
Krajnje beznadezan


Nikad bolje

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14582
Zastava High
mob
Samsung S4
Gurovic legenda
IP sačuvana
social share


Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
Citat: SerbianFighter
Problem je sto u ovakvoj situaciji covek ne zna da li da bude skot i odgovori istom merom kad oni budu dolazili, ili da se jednostavno uzdigne iznad situacije i ide dalje. Najelegantnije bi bilo izdati saopstenje pred dolazak ovih u bg da im se ne moze garantovati sigurnost, pa sad... oni nek dodju Smiley


Pa bilo bi ok uraditi  im to.

Al sta mislis kako bi meiji reagovali na to i sta bi se sve po evropi pisalo o tome?

Neznam kako je kod nas reagovano na ovo al misli kada bi mi to uradili da bi nas kaznjavali na sve strane.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
A zasto mislis da ne bi mogli da im postavimo ultimatum? DObro sada vise ne mozemo kada su grobari otisli tamo i prosli kao sto uvek prolaze protiv Hrvata. Nije to ultimatum za rat ili ne znam sta. Jednostavno kaze se onako elegantno, Gurovic je nas kljucni igrac i mi ne mozemo da ga se odreknemo. Ako on dolazi, dolazimo i mi, ako ne, dovidjenja-prijatno. Ali ne, oni su otisli tamo k'o pi*ke i prosli isto tako, tako da je najgore to sto hrvati sada mogu dvostruko da slave, jer su nas DVA PUTA ponizili, a mi smo kao pi*cke, sve to prihvatili i cutimo k'o najgore amebe. Ovo za bezbednost mislim da je tesko jer oni sigurno nebi dosli, znas kakve su uvek pi*ke bili, a onda bi plakali svima redom, od fibe do uleba i ostalih i na kraju bi opet mi najebali, a oni bi dobili verovatno pobedu ili tako nesto. Kazem i ako sam bio za jadransku ligu i to ne zato sto volim hrvate i ostale nego bas naprotiv, sto sam hteo da im pokazemo ko smo i ko zna da igra kosarku, a ko ne. Medjutim sada posle svega ovoga, mislim da stvarrrno bi trebali da se svi mi povucemo odatle i da igramo opet nasu ligu, koja je uzgred i mnogo jaca i samim tim bolja za nasu kosarku od ove lige. Sto bi mi ucili zagreb, siroki brijeg i ostale levake kako se igra kosarka? Sto nebi igrali klubovi poput Refleksa, Hemofarma, Partizana, Crvene Zvezde, Vojvodine, pa i Buducnosti u nasoj ligi, a ako vec nekoga treba da ucimo da igra, onda valjda bolje da ucimo Lavove, Atlas i ostale, koji su po meni i sada bolji klubovi od zagreba, sirokog brijega, bosne i njima slicnih.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Da su mogli postaviti, postavili bi, pa nisu ni oni mutavi.
Zasto nisu mogli, pitaj njih.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.