Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sporo otvara My computer i ne prepoznaje neke od priključaka  (Pročitano 8022 puta)
Zvezda u usponu

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1434
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung Galaxy A52s 5G
Jesam, skenirao sam sa antimalwareom i nod32 antivirusom i izbrisao svu gamad sto je bila... Dal ima veze sto sam neki dan dosta programa i igrica uninstalirao sa racunara uz pomoc revo uninstalera, a kad je skenirao leftover items bilo je mozda tu i nekih stvarcica koje nisam smio izbrisati, ali sam ih ipak izbrisao?

Pokerni CCleaner, pocisti temp fajlove i posle procesljaj registre, najverovatnije je nesto ostalo od svih tih programa.

Uradio sam to sto si rekao ali nije pomoglo, opet sporo otvara...
ja sam uvek pristalica svezih sistema ali ako vec neces da reinstaliras win poslusaj i borisa odlicne programe ti je nabrojaoi cvrleta posto Ccleaner meni uvek radi posao probaj i tune up utilities 2011 to ti je u sustini all in one program jeste da ne ide toliko duboko kao programi koji imaju jednu namenu ali radi posao

Najvjerovatnije cu i morati reinstalirati windows
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1662
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
HTC Desire
Posto vidim da si otvorio novu temu, sa problemom vezanim za drajverima, mislim da ce ti instalacija novih drajvera resiti problem. Probaj program DriverEasy, skeniraj sistem i poskidaj drajvere koje ti ponudi.
IP sačuvana
social share
Ko uci znace, ko se snadje imace.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1434
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung Galaxy A52s 5G
Skidao sam razne programe za pronalazenje drajvera, ali svaki kad pronadje koji drajveri fale se placa. Nisam mogao da nadjem ni jedan koji je free. Cvrle_bg jel ovaj sto si mi ti predlozio free?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1662
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
HTC Desire
Pa on se naplacuje, ali u free verziji je samo spor download, tako da ce ti najverovatnije naci drajver, ali ces sporo skidati.
IP sačuvana
social share
Ko uci znace, ko se snadje imace.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1434
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung Galaxy A52s 5G
Primijetio sam sad kad sam htio da sninim sve sto je potrebno tj. da sacuvam na dvd rw cd prije reinstalacije windowsa, nece da ocita cd, uopste ga ne prepoznaje...  Smile Nesto je bas zakocilo, nista ne radi

Sta sad da radim?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1662
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
HTC Desire
Pa moguce da je stalo zbog tih kontrolera. Aj ti njih skini na particiju koja ti funkcionise, instaliraj drajvere i onda odradi backup istih.
IP sačuvana
social share
Ko uci znace, ko se snadje imace.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1434
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung Galaxy A52s 5G
Cvrle imas li ti facebook nalog, da te dodam pa da tako pricamo? Nisam te sad nista razumio u vezi ove zadnje poruke, a rade mi obadvije particije...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1662
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
HTC Desire
Imam, ali ga ne koristim za resavanje problema, a i nije pravilo foruma, mozda neko bude imao slican problem, pa ako ga resimo mocice i on. Ono sto sam hteo da kazem, jeste, poskidaj drajvere koje ti je pronasao taj program, skini ih negde na komp odakle ces moci lako da ih pokrenes. Kad zavrsis sa skidanjem, pokreni instalaciju tih drajvera i odradi sve sto treba, ako treba restart, uradi resart.

Kad instaliras sve drajvere, idi u Control panel > System > Device manager i vidi da li su svi drajveri instalirani, ako neki ima zuti znak onda nije pronadjen odgovarajuci drajver.

IP sačuvana
social share
Ko uci znace, ko se snadje imace.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1434
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung Galaxy A52s 5G
DriverEasy kad sam skinuo, odmah cim sam ga pokrenuo izbacio mi je neki error i njega odma ignorisem... A i inace, skinuo sam u poslednja dva dana od kako se mucim sa ovim problemima, mnogo mnogo programa koji su kao za update drajvera, medjutim ni jedan nije free, tj. da bi instalirao drajvere koje ti taj program kaze da fale moras da platis, i ni jedan, ali bas ni jedan nema da se ne placa...

Tip cd/dvd roma je HL-DT-ST DVD-RAM GH22NS30 SCSI CdRom Device... Trazio sam i preko google, nisam mogao da nadjem nigdje drajvere za taj cd rom koji ja imam, tako da se samo vrtimo na istom mjestu, nista uradili nismo Cvrle, ali bar se trudimo, valjda uspijemo

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1662
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
HTC Desire
Pa to bi trebalo da bude u okviru drajvera za chipset ili bi trebalo da ih sam win instalira. Aj daj model maticne ploce koju imas. A koju gresku ti izbacuje ka da pokrenes DriverEasy?
IP sačuvana
social share
Ko uci znace, ko se snadje imace.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.