Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 13 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Споменик Ратку Младићу у Београду  (Pročitano 6728 puta)
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava

I pogledaj de one tekstove. Vazi i za vas ostale. Narocito o upisivanju vojna vezba i dobrovoljac ljudima koji su bili u ratu i nisu bili dobrovoljci

Прочито и даље не пише ништа о томе да су војници Војске Југославије учестовали... Smile
IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Pise
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava
Не пише.

Jer od maja 1992. Jugoslavije više nema, pa vojnici iz Srbije i Crne Gore zvanično nemaju pravo da budu van teritorije Srbije. U 1993. ne možete više jasno da pratite podatke.
IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Ne mozete jasno da pratite podatke. Zar nije cak i mladic srpski vojni penzioner?
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava
Читаво руководство и Крајине и Републике Српске су се водили као пензионери ВЈ...ја не спорим да Југославија није новчано помагала Републику Српску и Крајину. Па и Хрватска плаћа пензије усташама из ДСР па шта. Smile

Не можете јасно да пратите податке значи да не пише а не да пише да су учестовали војници Војске Југославије.
IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Al ovo za poređenje sa Stepom ... ne znam baš koliko bi se Stepa snašao po bosanskim gudurama u onakvom ratu kakav je vođen devedesetih, sa vojskom teritorijalaca koji su prošli doduše obuku u JNA, al u poređenju sa Stepinin "zverkama" iz kojih je stajalo više od veka krljanja sa Turcima plus 2 balkanska rata ...Stepa je svakako imao bolji vojnički kadar, uigraniji za rat, bolje i iskusnije oficire itd, doduše Stepa se suočavao i sa jačim neprijateljem, ali svejedno sumnjam da je bilo lako komandovati vojskom u Bosni devedesetih. Jeben je taj rat bio poprilično, i nikako ne bih potcenjivao Mladićeve oficirske kvalitete. Ipak Srebrenica veliki minus i u humanom, ali i u kontekstu opšteg nacionalnog interesa, i zato po meni ne treba spomenik.

Daleko bolje. Njegovo mesto delovanja du upravo bile raznorazne bugarske, albanske, grcke i gudure stare Srbije.
A upravo si i objasnio zasto Mladic nije bio vojskovodja, a ni heroj.

To sto su bivsi losi oficiri JNA radili.. pre je bilo medjusobno klanje, nego stratesko ratovanje... I sve mi se vise cini da je poenta svega toga bilo opste klanje bez ikakvog cilja... Stradali su vojnici, stradali su nizi oficiri, gomila ih je ostala na ovaj ili onaj nacin ostecena, jer su im nadredjeni bili nesposobni govnari. Skacem s teme na temu, ali govorimo o vojnom kadru koji je naredio ukopavanje tenkova.


IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 13 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.