Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Spomen-obeležje poginulima 1999. (relativizacija nato zlocina)  (Pročitano 10094 puta)
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Žena
Poruke 1223
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Apple iPhone 5
SR Jugoslavija formalno nije učestvovala ni u jednom od ratova prilkom raspada SFRJ.
Да али, исти који учествују у акцији "Булевар Ратка Младића" траже од нас да се згражавамо око погинулих у операцији "Здружена сила" 1999.

То доста одвратно делује: да се зајебаваш са убијенима на једној страни, а да правиш представу од мањег броја с друге.

Знаш онај фазон из 2000: "Шта раде Арбанаси у хладњачи? Фрикомбинују"


Ti bi mogao da branis malo ove tvoje u Iraku.

Sta tek njima ameri rade...

Oni trebaju da naprave mnogo veci spomenik od nas. Sta znaju ameri sta je 5000 poginulih srba...
У Месопотамији је већ убијено више Американаца него Југословена 1999,
а да не помињемо више него што је убијено Нато војника 1999. (нула).

Ако ви стварно верујете да је Нато дошао да вас пороби, неки логичан корак би био да им се војно супротставите.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 926
Zastava Vanuatu, međ' šljivama
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia 3720c
Moram da podelim ovo sa vama.
Nedavno sam bio u Australiji i ostao sam zapanjem brojem spomenika koje ta zemlja ima. Posvećeni su JEDNOJ jedinoj bici, kod Galipolja ( I sv. rat ). To je inače jedan jedini put da je Australija značajnijim vojnim trupama učestvovala u nekom ratu. Spomenici učesnicima te bitke su bukvalno u svakom mogućem selu, zaseoku i sl. I to su sve neki topovi, minobacači, haubice, podmornice.... mislio bi čovek da su ratovali bar jedno 500 puta više nego Srbi.

A mi imamo jednu večnu vatru- jedini iole veći spomenik svim stradalima u NATO bombardovanju i svi mu se podsmevaju. Izvolite gospodo, ako vam ne valja, napravite veći, bolji i lepši.

Meni nije bitno ko je podigao taj spomenik, bitno mi je kome je posvećen.

I Simijon, ja ću sebe i dalje smatrati patriotom ako kažem da po tom pitanu nema gore države od Srbije i naroda od srpskog. Da li ti možda znaš ima li u Beogradu negde spomenik postradalim Srbima u NDH (Zemun je bio NDH )? Postoji li  ikakvo podsećanje na stotine hiljada nevino pobijenih u srcu srpske nacije?

Da li se u srpskim školama danas uči o Kragujevcu, Jasenovcu, Bratuncu, Leskovcu, Čegru, Kozari i ostalim stratištima našega naroda?  Ne. Zašto? Jer Evropa ne želi. Kažu, ne valja da deca uče o tolikom zlu i da se vraćaju istoriji. E kad ne valja da se deca vraćaju istoriji svog naroda, svakako im treba puštati kečere.

Pobismo se da li će Đinđić dobiti ulicu, bulevar, trg, aerodrom ( neko pametan reče da je on zaslužniji za tu čast od Tesle ) a gde je ulica Jasenovačkih žrtava, Trg žrtava NATO-a, spomenik majoru koji je poginuo iznad Valjeva? Nema ih.
E zato je naša država sr..nje
IP sačuvana
social share
Mene sve rane moga roda bole,
I moja duša s njim pati i grca.


Neću da budem Švabo, u životu i u kinu

Naše će sjene hodati po Beču, lutati po dvoru, plašeći gospodu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Žena
Poruke 1223
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Apple iPhone 5
E kad ne valja da se deca vraćaju istoriji svog naroda, svakako im treba puštati kečere.
Da neće Centralna otadžbinska uprava smradikala da određuje Newscorp-u šta će da pušta na Fox Televiziji...

Vi patite od potrebe za "zajednicom," i negiranjem pojedinca u korist celine, mislite da možete druge da maltretirate svojom bolešću. Od mene imate samo metak
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Citat
Njihova žrtva treba da budu opomena i nauk svima da se sa tuđim životom ne može igrati i da se tuđ život mora čuvati kao svoj.

Ova izjava je sramotna kao i vecina njegovih... U prevodu SPS se igrao sa tudjim zivotima, izvinite sto ste nas bombardovali...
To je bio vrhunski zlocin nad nama... Umesto vojnih ciljeva oni su "umereno" rusili mostove i fabrike. Gadjali trafo stanice i bolnice...
Doziveli smo to da se na dan bombardovanja cuti i da se stidimo sto smo bombardovani...

Sramotno je i zapostavljanje istorije od aktuelnih vlasti... Lepo je gibancar objasnio...
Mi ne umemo da negujemo svoju veliku istoriju. Zato i propadamo...
Gde su spomenici poginulima u celom 20. veku? Gde se oni spominju? Ne, mi imamo "bitnije" teme!
Udžbenike nam pisu Hrvati, decu nam zabavljaju keceri i VB, politicari se bave borbom za pozicije...
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 263
Zastava УБеркистан
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
E kad ne valja da se deca vraćaju istoriji svog naroda, svakako im treba puštati kečere.
Da neće Centralna otadžbinska uprava smradikala da određuje Newscorp-u šta će da pušta na Fox Televiziji...

Vi patite od potrebe za "zajednicom," i negiranjem pojedinca u korist celine, mislite da možete druge da maltretirate svojom bolešću. Od mene imate samo metak
Јагуаре,ја стварно не знам ко од нас овде пати за заједницом(Европатија),и у том циљу поклања и територије и образ,за коју су часни Срби гинули у ратовима. Још једном ћу поновити, "Коме се не свиђа,капија сељак"!Иди тамо где ти је боље. Smile
Немојте да Чеда и ШунТановац дижу споменике Српским родољубима.Зар треба да им споменике дижу они који их се отворено стиде,који причају да за то зашта су погинули је глупост.Зар пребијање српских резервиста не говори довољно?
Не мора Дебели Ћуран и екипа да глумата још једну епизоду како би нас уверили у своју лојалност према Србији и Србима.Некима је све одавно јасно.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Ja sam stvarno ozbiljan ne radi se o  politickoj partiji vec njemu kao pojedincu zbog svega onog sto pirca jednostavno samo pridjem i sveknem jednu samracinu ( ne bi to bili ni prvi ni polsednji put da ej neko nesto takvo sto uradio)
Jednostavno covjek se smije  onom sto nije smijesno proca gluposti jednostavno sere i samo dodjem  jednu dugo onako i stanem i on se pogubi za sekundu a nakon toga i on zna zbog cega je i suti i ode dalje
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Citat
Vi patite od potrebe za "zajednicom," i negiranjem pojedinca u korist celine, mislite da možete druge da maltretirate svojom bolešću.Od mene imate samo metak
   

mirko pazi metak  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Linux
Browser
Mozilla (2007.1)
mob
LG Nexus 5
Vi patite od potrebe za "zajednicom," i negiranjem pojedinca u korist celine, mislite da možete druge da maltretirate svojom bolešću. Od mene imate samo metak

A ti dzihad worioru u pokusaju, od mene imas opomenu pred iskljucenje. Nije ovo forum na kome mozes da plasiras tvoje dzihad-turbo-vehabija fore.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Japanac se ubio jer je voz kasnio 30sec.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 391
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
SonyEricsson 
Dokle god se drzava bude posmatrala kroz prizmu politicke opcije za koje ste ili u slucaju "patriota" za koju niste, nema nista lepo da se desi. E sad da li je to pitanje karaktera i nezrelosti ili je neko koristio internet iz stranackih prostorija to je druga prica. Ja podrzavam svaki vid spomena na mrtve, ali ne podrzavam odnos prema prezivelima pogotovo onima koji su ostali ne daj boze invalidi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
Тачно, било је жртава, али је NATO побеђен!

Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.126 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.