Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 9 10 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Splinter Cell: Blacklist (2013)  (Pročitano 20149 puta)
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 23.0
mob
Motorola 
Koga briga kako Sem trci ?? On je tu da se sunja! A sunja se gospodski!

Sem se ovde ne šunja,već struže šuljeve o džadu,suljajući se unaokolo na dupetu.Bez Majkla Ajronsajda,ovakav je samo još jedna jenkijevska tupava mašina za ubijanje.Zalud mu i njanjavi pozivi Sari telefonom.
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 52
Zastava Svilajnac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 29.0.1547.62
mob
Samsung Galaxy Mini
Pozdrav momci, skinuo sam reloaded verziju, instalirao igricu, instalirao patch i krekovao sve lepo, medjutim kada je pokrenem otvori mi se uPlay, ulogujem se normalno ali trazi mi aktivacioni kod, napominjem da nisam nista dirao u firewall-u.
Zamolio bih stvarno za pomoc jer igram ovu igricu jos od prvih delova, hvala u napred! Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


This Is Sparta!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 356
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 23.0
mob
Nokia C2-01
Pozdrav momci, skinuo sam reloaded verziju, instalirao igricu, instalirao patch i krekovao sve lepo, medjutim kada je pokrenem otvori mi se uPlay, ulogujem se normalno ali trazi mi aktivacioni kod, napominjem da nisam nista dirao u firewall-u.
Zamolio bih stvarno za pomoc jer igram ovu igricu jos od prvih delova, hvala u napred! Smiley

Ja sam unistalirao uPlay i moglo mi je
IP sačuvana
social share

                                                                                                   
             Only the best !                                      WINDOWS
                                                                                                   
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 23.0
mob
Motorola 
Pozdrav momci, skinuo sam reloaded verziju, instalirao igricu, instalirao patch i krekovao sve lepo, medjutim kada je pokrenem otvori mi se uPlay, ulogujem se normalno ali trazi mi aktivacioni kod, napominjem da nisam nista dirao u firewall-u.
Zamolio bih stvarno za pomoc jer igram ovu igricu jos od prvih delova, hvala u napred! Smiley

BlackBox verzija (bazirana na Reloaded-u) radi bez sličnih problema ,ali nisam siguran da se na nju može kačiti i zakrpa koju pominješ.Sa druge strane,pojuriš li FTS-varijantu (na BlackBox sajtu,pogledaj desni deo ekrana,druga štangla odozgo ---> traži unutar "Main"),izbaciše već i zakrpu 1.02.

--------------------------------------------------
Inače,igra ,definitivno,nije prava Splinter Cell igra.Da bih preživeo,prinuđen sam da igram na način potpuno suprotan duhu serijala - česti kratki rafali / ubijanje unapred markiranih neprijatelja.Tek završih teheranski nivo,a iza sebe ostavih leševa kao da igram Call of Duty.Više leševa ima u ovoj jednoj nego u svim dosadašnjim Spl.Cell igrama zbirno.
Sporedne su misije još gore krvoproliće,iznuđeno prisilnim vraćanjem na sam početak izgubi li se život i od poslednjeg negativca u misiji.Ambasada u Jemenu je horor.5 talasa neprijatelja,5 džukaca,1 zarobljavanje,nalaženje 1 flešića.Flešić se,na sreću,nalazi na mestu koje je zaklonjeno od pogleda/džukaca i pruža čoveku dovoljno predaha između talasa neprijatelja,omogućavajući igraču da upotrebom sonara markira primarne mete...
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Нема предаје повлачења ко хоће да га памте

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 24714
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.110
Ta priča iz Jemena deluje ko opsada Jerusalima Smile
IP sačuvana
social share

I have something more important than courage.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 23.0
mob
Motorola 
Ta priča iz Jemena deluje ko opsada Jerusalima Smile

Пробај,уверићеш се и сам.Споредне су мисије ноћна мора,јер одрађујеш посао за двојицу (планиране су за ко-оп).Немогуће је одрадити их само на шуњажу и фине манире.Заврших их све (нису све подједнако интересантне) и апсолутно ми није јасно како би их било могуће прећи  на (нпр.) "перферкционистичком" нивоу без неког варања.
Да ствар буде гора,након довршавања пакистанске амбасаде у Јемену,на тактичком екрану на коме бирам мисије се појави измењена ставка : швајцарска амбасада у Јемену !!! Они нису нормални,зар да након истанбулске рибље пијаце и пакистанске амбасаде поново пролазим кроз сво то нервирање,сада само на новој мапи ?
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Нема предаје повлачења ко хоће да га памте

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 24714
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.110
Ja sam brod u Engleskoj, Avganistan i Istanbul prešo na čistu šunjažu. Doduše u Istanbulu sam koristio snajper jer sam bio u žurbi nešto.

A moram da priznam da mi je ovaj Splinter Sel daleko brže dosadio nego raniji delovi. U ovom delu je samo slika drugačija, a sve ostalo isto. Čak su i isti protivnici. Oni oklopnici recimo koje možeš samo s leđa ili sa krova da ubiješ. Njih ima svuda, što nije dobro nikako.
IP sačuvana
social share

I have something more important than courage.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 52
Zastava Svilajnac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 29.0.1547.66
mob
Samsung Galaxy Mini
Pozdrav momci, skinuo sam reloaded verziju, instalirao igricu, instalirao patch i krekovao sve lepo, medjutim kada je pokrenem otvori mi se uPlay, ulogujem se normalno ali trazi mi aktivacioni kod, napominjem da nisam nista dirao u firewall-u.
Zamolio bih stvarno za pomoc jer igram ovu igricu jos od prvih delova, hvala u napred! Smiley

BlackBox verzija (bazirana na Reloaded-u) radi bez sličnih problema ,ali nisam siguran da se na nju može kačiti i zakrpa koju pominješ.Sa druge strane,pojuriš li FTS-varijantu (na BlackBox sajtu,pogledaj desni deo ekrana,druga štangla odozgo ---> traži unutar "Main"),izbaciše već i zakrpu 1.02.

Hvala puno, resen problem.. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 23.0
mob
Motorola 
Hvala puno, resen problem.. Smile

Nema na čemu,a sad´trk u radnju po legalnu kopiju,jer je opšte poznato da se na Bureku gnušamo bilo kakve piraterije... Smile
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 23.0
mob
Motorola 
Dovršio prošle noći.Trebalo mi je 3 dana da prelomim i nastavim sa ovom dosadom (posedujem + igrao sam nekoliko puta sve prethodne).Jedini nivo koji mi je bio polovično interesantan je bekstvo iz Gitma (on mi je bio najpribližniji onome što bi Spl.Cell trebalo da bude),na stranu što je razlog za ulazak tamo besmislen.
Ostali nivoi podrazumevaju da igra stavlja igrača u situacije iz kojih je neophodno/najmanje dosadno iščupati se otvaranjem vatre.
Ovo možda jeste prihvatljiva pucačina (sa elementima menadžmenta) ,ali nije prvorođeni sin Splinter Cell-a.Ovo je pravljeno za neku novu publiku,nikako i za poštovaoce izvornog Sema Fišera.
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 9 10 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.