Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Јевреји власници фесјбука!  (Pročitano 4760 puta)
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2178
OS
Mac OS X v: 10
Browser
Safari 7534.48.3
ja predlazem!da se organizujemo u trojke i da tako zaredjamo,svako u svojoj opstini,mesnoj zajednici,naravno obuceni u prepoznatljive uniforme,i probudimo uspavan narod.tako na primer,ti,jos jedan dobrovoljac i ja,zaredjamo npr.po negotinu,po ulici i zaustavljamo ljude i pitamo...srbine,srpkinjo ili ako je pripadnik kakve nacionalne manjine,njima se obratimo ovako,pripadnice nacionalne nama drage menjine,otvorite oci siroko i zbijte se u nase redove,a u borbi protiv judeobankarske mafije,koja zeli da pojase sve narode sveta,a kao dezertno vino uz taj obrok,da pojede nas srbe!recimo NE fb.reimo ne kinezima,recimo ne muslimanima( e sad,moras povesti rauna,da to ne kazes npr.u sandzaku ili npr.u nekoj od starogradskih mahala u gradovima srbije,koji su ostali autenticni jos iz doba osmanlija.dakle prvih nekoliko nedelja idemo kao jehovini svedoci,delimo panflete i drzimo javne govore o zlu koje je dostupno svakome.nakon tih nekoliko nedelja,krecemo konkretno,palimo kineske radnje,saramo sprejevima po zidovima sinagoga i palimo dzamije,mmmm,moze?naravno,ti bi trebao prvi dati primer i vec sad uzeti svoj komp i stuci ga u zid,cekicem pokrckati zilavije delove svog kompa,dok one proizvedene u kini,ono bas skrckati.posto to uradis srbine,odes kod mame u kuhinju i sve kucavne aparate istim tim cekicem izlupas,a deo garderobe bacis,daj boze da je deo,ako nije sva? i onda kao takav ekstrem,povedes nas ostale za sobom.brate srbine!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Sta se iza brda valja?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5667
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.83
Licno, ne razumem temu.....

Znaci ovako: Svi Jevreji, 100% Jevreja je krivo za sve lose u svetu i za propast mog/tvog naroda?

Ja na to gledam kao na ono kada krimosi, koji na sva usta pricaju o svom patriotizmu odu na front i napune dzepove u ime istog, nebitno da li direktno ili indirektno (korporacijski model).

Ono sto se desava je da mocnici, koriste Izrael i genocid (Holokaust) nad Jevrejima za svoje licno bogacenje, pa to smo imali i kod nas. Veliki kapital je u rukama pojedinaca, naftasa, bankara, gradjevinskih firmi, industrije zabave itd. Jevrejin i svako ko zivi u Izraelu ima potpuno iste ili slicne probleme kao i svi drugi.

Vazno je zapamtiti da veliki kapitalisti ne biraju sredstva da dodju do cilja. Nebitno da li se radi o rasi, naciji, religiji. Ja na te ljude gledam kao na duboko poremecene osobe, bas iz razloga sto su zbog onoga sto rade i dalje tu gde jesu. Tim ljudima pre svega treba pomoci!

Kapital ne poznaje nacije, ali forsira nacionalizam.

Ne postoji problem Amerikanaca, Jevreja, Kineza, Roma, Spanaca ili Srba, postoje problemi coveka. Oni su najpre tehnicki, a ne politicki!

Tema je naozbiljna, autor stavlja nekakve spiskove imena, ne znam na sta tacno aludira? Zasto ne postavi spiskove potpisa vrlo poznatih ljudi, koji su takodje Jevreji i koji takodje imaju zamerki na ono sto se radi u njihovo ime Jevreja i Izraela?
« Poslednja izmena: 02. Sep 2012, 21:32:38 od 85Kristal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.62
Ово је српски националистички, а не националсоцијалистички форум. А овај слепи шовинизам је у најмању руку неукусан...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 15.0
Citat
Бојкот свега Јеврејског,Муслиманског и Кинеског је само један али вредан корак...

Tako je, koristimo srbsku bibliju,. srbsku naftu i srbske mobilne i kompove  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.0
И одричемо се ћевапа, сарме, баклаве, бурека, сутлијаша, суџука...  Smile
« Poslednja izmena: 03. Sep 2012, 13:18:40 od panini »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.89
Ćevapa  Smile po cenu da još pet vekova budemo pod Turcima.  Smile NIKAD
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 263
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
И одричемо се ћевапа, сарме, баклаве, бурека, сутлијаша, суџука... Smile

Ili recimo sladoleda, špageta, svile i baruta (kineski izumi)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.02
Bilo je vise ovakvih tema tako da ne vidim potrebe za jos jednom. Lock.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.