Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 04:08:09
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Špijunske bubice - kako ih otkriti?  (Pročitano 23111 puta)
05. Feb 2009, 00:30:12
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5
Zastava Sombor
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
Poštovanje.    Imam jedan problem koji ću u u postu pokušati što bolje pojasniti.  

Bavim se preduzetništvom i posao, hvala bogu, ide odlično.    Do nedavno sam bio u poslovnom partnerstvu sa jednim sada bivšim prijateljem, sa kojim sam se posvađao oko lokacije na kojoj nam se nalazi kancelarija.    Do pre dve i po nedelje obojica smo imali svaki po kopiju ključeva od kancelarije i velikih ulaznih vrata u zgradi.    Sada ključeve imam samo ja jer ih je on vratio i više nismo u bilo kakvom kontaktu.  

Ali.  .  .   here comes the problem.    Od zajedničkih poznanika sam saznao da on zna bukvalno u detalj sve ono što sam ja u kancelariji pričao sa nekim drugim ljudima (koji ga ne poznaju!) ili ono što sam pričao na mobilni telefon dok sam boravio u kancelariji.  .  .    A provereno znam da ne postoji mogućnost da je iko mogao da sve to prenosi njemu.  

Stoga duboko sumnjam u to da je on postavio špijunsku mikrofonsku bubicu negde u kancelariji (dok je imao pristup).    Možda će nekima zvučati smešno, ali ja sam vrlo zabrinut, jer zbog toga mi mogu propasti budući poslovi.  

Zato vas molim, ako može neko da mi kaže - da li postoji način na koji bih mogao tu bubicu da pronađem?.   Postoji li neki uređaj koji bi mogao da locira mesto na kojem je ona postavljena?

Samo da napomenem - u kancelariji postoji fiksni telefon pa sumnjam da je možda stavio bubicu u mikrofon telefona, što moram da proverim sutra.  .  .  

Nadam se da će ovo neko uzeti u razmatranje i pokušati da mi pomogne oko ovog, meni velikog, problema.  

Hvala vam unapred!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
Pa imas to po oglasima. U sustini mali uredjaj koji natera da ta buba pisti.... ako se dobro secam. Mada m,ozes da koristis i forum radio uredjaja jer sve te bube salju talase koji se prima na radiju. Ima ovde strucnih za elektroniku pa ce ti oni sve to reci.

Mada- mozes to oruzje da okrenes i protiv vlasnika  Smile
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Linux4Life

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 473
Zastava SRBIJA
OS
Linux
Browser
Mozilla Mint 6
mob
HTC 
mnogo lakse, odi do bilo kog Pacom Shopa(nije reklama , tamo sam ih vodjao) i ispazari mali uredjaj koji radi na jako velikom opsegu a namena mu je da otkriva radio talase, neznam kako se tacno zove, lako ces im objasniti a nece te kostati cca 1500 dindzi

aj pozdrav
IP sačuvana
social share
Lada Linux Serbia Power Team
HighlandClan & The BulldogFighter Team
Highland Falconry
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
u principu , najsigurnije je izvrshiti detaljan pregled prostorija . voditi rachuna da svaka shpijun-buba mora da ima mikrofon ,odashiljach i izvor napajanja. za vecu osetljivost i veci domet potrebno je i vishe energije , a i veci gabarit uredjaja. ponekad se ostavljaju i dve bube - jedna manja i manjeg dometa se stavi u kancelariju ,a druga veca se stavi negde pored .

shto se tiche napajna - osim klasichnih baterija koje se na kraju isprazne - moguce je bubu namestiti tako da koristi el.energijiu iz radija ,tv ,kompa ,telefona (fixnih,bezichnih ,mobilnih ) , utichnica . te uredjaje bi trebalo prvo pregledati ...

i na kraju ostaje chika faradej ...  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Pesaci su dosadni,pesaci su spori zato ih obori.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1239
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Nokia N8
ne mora da znaci da je postavio dok je radio josh uvek,mogao je i kasnije kad je dobio otkaz ako je imao kljuceve lako je mogao naparviti duplikate,tako da si trebao odmah da promenish brave na svi vratima od kojih je on imao kljuc
IP sačuvana
social share
Ima jedno prorocanstvo koje kaze da ce nas Srba ostati taman toliko da cemo svi moci da stanemo pod jednu krusku.A u tom slucaju svi ostali ce stati pod jedan maslacak i to bez da se guraju.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
SonyEricsson z510i
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 590
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
Ako si kriminalac cuti i uzivaj,nepostoji nista na slobodnom trzistu sto moze da otkrije tehniku naseg DB,gluposti o tome kako su svi clanovi dos-a nasli po bar 50 bubica su gluposti...
Ako nisi podnesi prijavu za industrisku spijunazu protiv NN lica lokalnom mupu i oni ce dalje da preuzmu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Samsung S7
Ako si kriminalac cuti i uzivaj,nepostoji nista na slobodnom trzistu sto moze da otkrije tehniku naseg DB,gluposti o tome kako su svi clanovi dos-a nasli po bar 50 bubica su gluposti...
Ako nisi podnesi prijavu za industrisku spijunazu protiv NN lica lokalnom mupu i oni ce dalje da preuzmu...


Simple as that  Smile
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
,nepostoji nista na slobodnom trzistu sto moze da otkrije tehniku naseg DB

 za nash DB telefoni su josh uvek SF tehnologija ...  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 590
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
Citat
za nash DB telefoni su josh uvek SF tehnologija ...  Smile Smile

 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 04:08:09
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.