Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 13:07:52
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 43 44 46 47
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sony PlayStation 3  (Pročitano 103377 puta)
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46871
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
PlayStation 3 drži cijenu



Unatoč najavi novog modela PlayStationa 3 Sony je objavio da ne planira sniziti cijene starijim modelima konzole

Otkrivanju novog modela određenog komada hardvera u pravilu znači da će oni stariji izgubiti na cijeni. Sony je, međutim, odbacio takvu mogućnost, te ustvrdio da će starije konzole zadržati trenutnu cijenu.

 

"Službeno nećemo spuštati cijenu." - rekao je Sonyjev John Koller u intervjuu za Engadget - "Na tržištu se u posljednjih godinu dana pojavilo mnogo promocija, poklon-kartica i sličnih stvari koje smo svi skupa (MS, Nintendo i Sony) pružili svojim igračima. Dosta je bilo promjena cijena, vrijeme je da se posvetimo sadržajima koje će povećati njihovu vrijednost."

 

Interesantno je kako Sony nešto što bi se vrlo lako moglo okarakterizirati kao negativno uspije predstaviti kao nešto pozitivno, nešto što igrači žele i čime nam zapravo čini uslugu. Ipak, unatoč ovim izjavama izgledno je da će PS3 slim u doglednoj budućnosti ipak izgubiti na cijeni.
Daniel Lučić

Izvor: Bug.hr
« Poslednja izmena: 22. Sep 2012, 23:30:33 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 85
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
kada kupite ps3 normalno dobijete jedan dzojstik to svi znamo, a ja sam sad kupio i drugi ali s njim nemogu da igram bez kabla, kako da to sredim ???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


NAJBOLJI TIM TO SVAKO ZNA...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 80
Zastava white city
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
mob
HTC One
kada kupite ps3 normalno dobijete jedan dzojstik to svi znamo, a ja sam sad kupio i drugi ali s njim nemogu da igram bez kabla, kako da to sredim ???
da li ti uopste znas da su to wireless kontroleri i da treba samo da ih napunis sa tim kablom i da igras bez njega??
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 85
OS
Linux
Browser
Chrome 18.0.1025.166
kada kupite ps3 normalno dobijete jedan dzojstik to svi znamo, a ja sam sad kupio i drugi ali s njim nemogu da igram bez kabla, kako da to sredim ???
da li ti uopste znas da su to wireless kontroleri i da treba samo da ih napunis sa tim kablom i da igras bez njega??
da znam... prvi mi radi a ovaj novi sto sam kupio nece bez kabla
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


NAJBOLJI TIM TO SVAKO ZNA...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 80
Zastava white city
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
mob
HTC One
kada kupite ps3 normalno dobijete jedan dzojstik to svi znamo, a ja sam sad kupio i drugi ali s njim nemogu da igram bez kabla, kako da to sredim ???
da li ti uopste znas da su to wireless kontroleri i da treba samo da ih napunis sa tim kablom i da igras bez njega??
da znam... prvi mi radi a ovaj novi sto sam kupio nece bez kabla
pa napuni ga preko tog kabla,pa ga skini i igraj... ne razumem uopste koji tacno problem imas??
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 85
OS
Linux
Browser
Chrome 18.0.1025.166
kada kupite ps3 normalno dobijete jedan dzojstik to svi znamo, a ja sam sad kupio i drugi ali s njim nemogu da igram bez kabla, kako da to sredim ???
da li ti uopste znas da su to wireless kontroleri i da treba samo da ih napunis sa tim kablom i da igras bez njega??
da znam... prvi mi radi a ovaj novi sto sam kupio nece bez kabla
pa napuni ga preko tog kabla,pa ga skini i igraj... ne razumem uopste koji tacno problem imas??
Pa ja ti kazem uzmem stavim ga da se puni i 12 sati i posle maknem kabal iz njega i uzmem da igram nece ne radi a kad je kabal u njega radi normalno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


NAJBOLJI TIM TO SVAKO ZNA...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 80
Zastava white city
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
mob
HTC One
ne moze niko obicnim savetom da ti pomogne oko ovoga ako je neki mehanicki kvar u njemu... ako ti drugi kontroler radi normalno,igraj tako kako ti radi,jedan sa kablom,a drugi bez....dok ne nadjes resenje i ne popravis.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46871
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 16.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Hakeri definitivno savladali PS3


Sony je definitivno izgubio borbu sa hakerima i moraće da se pomiri sa time da će igranje piratizovanih igara na Playstationu 3 biti uobičajena stvar.



Kako prenosi BBC, grupa hakera koja se naziva “Tri Musketara” došla je u posed LV0 ključa za dekripciju, koji im je omogućio da preuzmu potpunu kontrolu nad konzolom.

Odmah je objavljen i poseban “firmver” koji osim što u potpunosti “otvara” PS3, drastično otežava posao zvaničnim zakrpama da popune bezbednosne rupe. Naime, uz LV0 ključ bilo kakva dodatna zaštita koja stigne može biti lako probijena.

Inače, PS3 je prvi put ozbiljnije hakovan pre dve godine, ali je Sony uspeo da se serijom “zakrpa” izbori sa problemom. Ovog puta, čini se, neće ići tako lako.

“Musketari” su saopštili i da nisu imali nameru da javno objave svoje otkriće, ali su reagovali “jer su neke hakerske grupe takođe došle u posed LV0 ključa, na čemu su želele da zarade”.

“Ovo nikada ne bi ugledalo svetlost dana, ali smo prinuđeni da objavimo ono što smo uradili jer se bojimo da će drugi ljudi pokušati da iskoriste naš rad kako bi se okoristili”, saopštila je grupa.

Izvor: B92
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


NAJBOLJI TIM TO SVAKO ZNA...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 80
Zastava white city
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 16.0
mob
HTC One
bilo bi dobro kad bi ovo bila istina,onda ce ps 4 izaci brze nego sto su planirali...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 16.0
kada kupite ps3 normalno dobijete jedan dzojstik to svi znamo, a ja sam sad kupio i drugi ali s njim nemogu da igram bez kabla, kako da to sredim ???
da li ti uopste znas da su to wireless kontroleri i da treba samo da ih napunis sa tim kablom i da igras bez njega??
da znam... prvi mi radi a ovaj novi sto sam kupio nece bez kabla
pa napuni ga preko tog kabla,pa ga skini i igraj... ne razumem uopste koji tacno problem imas??
Pa ja ti kazem uzmem stavim ga da se puni i 12 sati i posle maknem kabal iz njega i uzmem da igram nece ne radi a kad je kabal u njega radi normalno

Da li stisneš PS dugme kada ga skineš, da ga uključiš?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 43 44 46 47
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 13:07:52
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.