Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 55
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sony Ericsson P990!  (Pročitano 51915 puta)
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Лонг лив ћирилица!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 6247
Zastava
mob
Nokia Lumia 1020
Meni su i ne-symbian nokie bolje od ostalih ne-symbian telefona, pa mislim pogledaj siemens i samsung...
A ovo je definitivno najbolji mob i menjao bih i nokia comunicator za njega...jedino što bi me uvek bilo frka za ekran da ne ogrbem...
Ima drugarica p800, stalno nosi u futroli. A fon je extra.Grafika za rally pro contest je 5x bolja nego n 6600. A i kompatibilni su preko bluetootha što se tiče te igre.
Ne može se reći da nema programa za UIQ, manje ih je nego za s60, ali mnoge najveće firme prave i paralelno programe za ovu platformu.
IP sačuvana
social share
Молим паметније да више не попуштају.
Стање је веома критично.
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
mob
HTC HD2
Citat
Grafika za rally pro contest je 5x bolja
Baš to, ustvari nisam siguran dali sam video baš tu igricu ili "VRally 2" na P910 telefonu kod prijatelja, ali je grafika zaista izvanredna. Nešto najbolje do sada što se moze videti na mobilnom telefonu uopste.
Citat
Ne može se reći da nema programa za UIQ, manje ih je nego za s60, ali mnoge najveće firme prave i paralelno programe za ovu platformu.
Ovo je takodje realna slika na "terenu", i samo da dodam da ipak ima podosta programa i za UIQ platformu koji itekako zadovoljavaju i vrse prosirivanje upotrebne vrednosti telefona. Mislim da ima mnogo vise programa za UIQ platformu nego za recimo Windows mobile(ovo je ipak neka subjektivna slika) ali sudeci po kolicini softvera raspolozivog za UIQ platformu - sve preporuke ista!
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Unbelievable!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1481
Zastava Beograd
mob
HTC Diamond 2
hehe, koliko dobrih igrica za P seriju... da vidite Doom na P910  Smile
IP sačuvana
social share
U spin me right round, baby right round like a record, baby right round round round...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Лонг лив ћирилица!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 6247
Zastava
mob
Nokia Lumia 1020
Men in Black je valjda preinstaliran na p800...lupkate po ekranu i ubijate vanzemaljce Smile Ja sam batalio čačkalicu, igrao sam prstom Smile
IP sačuvana
social share
Молим паметније да више не попуштају.
Стање је веома критично.
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1465
Zastava
OS
MacOS X
Browser
Safari 419.3
mob
Apple iPhone 6s
Da ne otvaram drugu temu.
Imam jedno pitanje u vezi P990.
Prilikom slusanja mp3 pesama sa ugradjenim playerom, zvuk mi nije nesto jako glasan, cak i kad je pojacan do kraja, to sve sa slusalicam HPM-70, rekoh sebi mozda je do slusalica. Kupim ja neke kvalitetnije isto sony walkmen slusalice, i primeti se poboljsanje zvuka ali isto nije nesto preterano glasno. Instalirao sam drugi mp3player i jos je gore.
Dali postoji neka mogucnost da se pojaca zvuk?
Mislim da sam negde citao da ima neke precice sa kojom se ulazi u neka podesavanja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Vracam pare kad budem imao a nebudu mi trebale!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 528
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
mob
Bosch ves masina
ubaci fw r9,zvuk je fantasticana!skoro sam preso sa n73 na ovo cudo i mogu slobodno da kazem da je za tri klase bolji p990.nije bas lako da se covek navikne da koristi cackalicu posle godina koriscena s60,ali se isplati.p.s.primetio sam da nema tako dobar prijem wi fi signala kao windows telefoni,konkretno qtek 8310
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3051
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC Bravo
@cverglan,mogao bi da napises neka svoja iskustva sa p990 zasad,kako te sluzi,da li je zaista tako spor,ima li bitnih,a upotrebljivih(izlecenih)aplikacija,i koliko,kako si se navikao na olovcicu i jog dial,i slicno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Vracam pare kad budem imao a nebudu mi trebale!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 528
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
mob
Bosch ves masina
Pazi,tel. nije za svakoga zbog izgleda i ekrana na dodir. Cena je skoro ista kao n73,ali je razlika nebo i zemlja. Brzina je otprilike ista kao n73,s tim sto je paljenje telefona daleko brze kod p990. Ima dobrih izlecenih aplikacija,ne kao za n70,ali ima. Imam par aplikacija,ali kao i na svakom tel. koji sam imao glavna je opera mini(super su je uradili,prilagodjava se ekranu,nebitno dali je flip otvoren iltvoren),imam neku aplikaciju(zaboravio sam kako se zove)koja je u isto vreme task menadzer i eksplorer,mobile weather... Vecina aplikacija koje postoje za s60 v9,1 postoje i za uiq3 i gotovo sve 3d igre koje izgledaju totalno ludo na ovom ekranu. Baterija traje od 1 do 2 dana zavisno od koriscenja,zvuk preko sluski je vise nego dobar. Ako nekog interesuje nesto konkretno neka pita. P.s. nikako ne mogu da se naviknem na to da je razmak na tarabi,a ne na nuli:)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson M600i
Ja imam P990i več odkad je došo u sloveniju.i vrlo sam zadovoljan, jedino što me muči kod njega jeste ,da se svake tolko sam resetira....inače vrhunski telefon....ali nije za svaki đeparac  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Vracam pare kad budem imao a nebudu mi trebale!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 528
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
mob
Bosch ves masina
ja nemam problema sa resetovanjem,ma nemam ama bas nikakvih problema sa ovim modelom.mozda me malo nervira sto ne mogu da pristupim svim opcijama kada je zatvoren flip,ali...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 55
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.