Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 39
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sony Ericsson P1  (Pročitano 48734 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
wayfaringpilgrim... Da se i ja nadovežem na temu o E65.  Smile Smile

Jesi li koristio E seriju?? Recimo E61?? Niti jedan SE ni stara Nokia nisu bili ni približno kvalitetni kao ovaj telefon. Mislim na završnu obradu. Sad testiranje sa padovima i gaženjem nisam radio... pa nisam siguran kako bi se koji pokazao. No to i ne treba raditi jelte??? Osim ne daj bože...  Smile  Smile

P1 mi se ne sviđa zbog tastature... Vjeruj E61 ima qwerty tastaturu toliko dobru i komfornu za kucanje , da će prelazak na P1 biti kataklizma komunizma. Bar tako mislim.  Smile Nemam iskustva sa P1 ali vjerujem autoru teksta iz review-a koji si ti pomenuo. A odreći se tastature na E61 (koji se najviše zbog toga i kupuje) nije ni malo lako. Mada ne može znati čovjek dok to lično i ne proba.  Smile Zato sam po malo i rezervisan po ovom pitanju.... ali opet , tastatura izgleda nevjerovatno konfuzno. U svakom slučaju treba probati pa onda sud donositi.
Ipak je na ad_insane -u da vidi kako će i šta će.  Smile
« Poslednja izmena: 24. Avg 2007, 01:23:29 od elborashon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3051
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC Bravo
[/b]elborashon[/b], potpuno se slazem sa tobom da je tastatura na E61 neprevazidjena, skidam kapu! Smile Smile Smile I takodje se slazem da je za nekoga ko mnogo kucka sms i email prelazak sa E61 na P1 ne bas tako sjajna stvar... Ali ja stvarno ne koristim puno sms, a email uglavnom primam na fon sa sve attachment-ima, ako treba da odgovorim, to odradim na brzinu, tako da mi kvalitetna tastatura nije prioritet(vidi se po tome sto koristim n70 i prezadovoljan sam, a znas i sam kako on ima malecnu tastaturu)... Dakle, pitanje je samo da li je nekome ta sjajna tastatura zaista potrebna ili ne. Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 238
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
HTC 
Evo nekoliko informacija iz prve ruke... Upravo drzim P1 (kolegin) i tastatura jeste konfuzna. Ne znam kako bih se navikao na ovu neku vrstu "klackalice". Mada mi je kolega demonstrirao da se moze brzo kucati i da je potrebno da se covjek navikne.  Cini mi se da je izrada kvalitetna, ne "skripi" nigdje, solidan je... Zbog touch screen-a Quick Office je lakse koristiti ali mi se cini da se prilicno sporo otvara...
Ako budem imao prilike, jos cu se malo igrati sa P1 ali sve je izvjesnije da cu cekati Nokia E61(abcd) sa jacim procesorom, RAM-om, kvalitetnom izradom i nadam se bar nekim besplatnim office aplikacijama (mada nevazno)... Mozda opisah E90?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
ad_insane ... Kako ti se čini P1 , što se tiče brzine otvaranja aplikacija i dokumenata , u odnosu na E61 ???  Smile
Kako mu je rješen e mail klijent... to me najviše zanima???  Smile
« Poslednja izmena: 24. Avg 2007, 11:09:12 od elborashon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Linux
Browser
Mozilla (2007)
mob
Apple iPhone
kad se naviknes jednom na tastaturu P1, bice ti bolja od bilo koje druge, 100%

vec izasla nova verzija fw-a za p1  Smile
Phone:
CXC 162037 R9H004

Bluetooth:
CXC 162143 R1D

Organizer:
CXC 162108 R6E30

CDA:
CXC 162022/1 R6E29



e, ovo se zove multitasking    Smile


« Poslednja izmena: 24. Avg 2007, 13:03:43 od Mikele »
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 238
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
HTC 
ad_insane ... Kako ti se čini P1 , što se tiče brzine otvaranja aplikacija i dokumenata , u odnosu na E61 ???  Smile
Kako mu je rješen e mail klijent... to me najviše zanima???  Smile
@ elborashon,
Uh, sto se tice brzine cini mi se da je sasvim OK. Nema primjetno velikog kasnjenja sa otvaranjem slika, videa, aplikacija itd... P1 koji sam koristio pun je tih multimedijalnih fajlova.
QuickOffice se otvara relativno brzo. Nazalost nisam imao mogucnost da testiram sa "tezim" dokumentima. QuickOffice je preinstaliran kao i pdf+. Nema primjetno velike razlike u brzini u odnosu na E61.
Sto se tice e-mail klijenta stigao sam da vidim (to mi je najinteresantnije) da izgleda moze da se definise vise mailboxova. Nisam stigao detaljnije da pogledam jer koristim inace Profimail i koristio bih ga i ovdje...

Jos jednom, tastatura mi je najproblematicniji dio. Cini mi se da bih telefon uzeo odmah da ima tastaturu kao E61...

« Poslednja izmena: 24. Avg 2007, 13:13:07 od ad_insane »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Linux
Browser
Mozilla (2007)
mob
Apple iPhone
ad_insane,

Cilj SE bio je da omoguce qwerty tastaturu kojom se moze upravljati i jednom rukom, zato je ovako "cudna" i zbijena. Inace, po Eldaru Murtazinu(glavnom coveku najveceg review sajta na svetu - mobile-review.com), potrebno je odredjeno vreme za navikavanje na ovu tastaturu, ali kad je savladas, ispostavi se da je veoma dobra.
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 238
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
HTC 
ad_insane,

Cilj SE bio je da omoguce qwerty tastaturu kojom se moze upravljati i jednom rukom, zato je ovako "cudna" i zbijena. Inace, po Eldaru Murtazinu(glavnom coveku najveceg review sajta na svetu - mobile-review.com), potrebno je odredjeno vreme za navikavanje na ovu tastaturu, ali kad je savladas, ispostavi se da je veoma dobra.
@Mikele,
Sve je to OK... Ali ja sa malo vecim prstima imam probleme... Naravno, bilo mi je potrebno vrijeme da se naviknem i na E61. Vidjecu... Bitno mi je da aplikacije koje moram da imam na telefonu; ProfiMail, QuickOffice ili Office Suite, neki Task manager, postoje i za UIQ. Mikele sta je sa Recso Viewer-om? Sigurno da su aplikacije za UIQ teze dostupne "besplatne"?
Pozdrav
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Linux
Browser
Mozilla (2007)
mob
Apple iPhone
Resco? Nisam naleteo na isti a da je 'free'.... mada, mislim da i nije neophodan jer pomocu njegovog 'picture gallery' mozes galeriju da sredis kako god hoces..... po folderima i slicno.....
profimail postoji, quick office i pdf+ ide uz telefon, postoji i fenomenalni Documents To Go office program  Smile   task manager ide uz telefon a uvek mozes instalirati Swiss Manager koji je pored mogucnosti file manager-a i task manager  Smile
da, moze da ima vise mail box-ova pod messaging  Smile
« Poslednja izmena: 24. Avg 2007, 13:37:00 od Mikele »
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 238
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
HTC 
Resco? Nisam naleteo na isti a da je 'free'.... mada, mislim da i nije neophodan jer pomocu njegovog 'picture gallery' mozes galeriju da sredis kako god hoces..... po folderima i slicno.....
profimail postoji, quick office i pdf+ ide uz telefon, postoji i fenomenalni Documents To Go office program  Smile   task manager ide uz telefon a uvek mozes instalirati Swiss Manager koji je pored mogucnosti file manager-a i task manager  Smile
da, moze da ima vise mail box-ova pod messaging  Smile

Zahvaljujem se na informacijama. P1 je sve izgledniji Wink
« Poslednja izmena: 24. Avg 2007, 14:46:48 od ad_insane »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 39
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.