Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 39
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sony Ericsson P1  (Pročitano 48307 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
wayfaringpilgrim ... baš taj review sam i čitao.... Ova tastatura mi liči na klackalicu. Staviš prst na taster i cimneš lijevo ili desno. Nepraktično do bola... Što se tiče qwerty tastature mislim da je prikladnije bilo klasično rješenje... Jednom rukom ja moguće kucati i na E61. Dosta puta to radim i čini mi se da je prikladnije od ovog SE rješenja. Poprilično mi konfuzno izgleda ova SE tastatura.  Smile

Za ostale karakteristike sve najpozitivnije... Naravno da ne bi bilo sve idealno fali HSDPA. Provjerena , prljava i efikasna politika velikih firmi.  Smile
« Poslednja izmena: 30. Jul 2007, 17:07:53 od elborashon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Linux
Browser
Mozilla (2007)
mob
Apple iPhone
ali opet, nisu mu zakinuli onoliko koliko je zakinuto na N95 recimo  Smile
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Any fool can use a computer. Many do.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8510
Zastava Minas Tirith
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.22
mob
HTC One X
Da ima malo jaci procesor, normalnu tastaturu i s60 ja bi ga sigurno kupio  Smile

Ovako, neka hvala, nesto i ne preferiram SE (bez obzira sto je smartphone)... Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3051
Zastava Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
mob
HTC Bravo
Ja bih ga kupio sigurno, samo da ima HSDPA i EDGE, avaj... Smile Cim se pojavi SE smartphone sa podrskom za ove tehnnologije, bye-bye, Nokia! Ionako mi je SE oduvek blizi srcu! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 238
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
HTC 
Oduvijek sam koristio Nokia smart uredaje ali ovaj telefon mi se cini skroz OK. Sta mislite o prelasku sa S60 na UIQ? Da li bi i koliko bilo bolno  :[115]Smile
Pozdrav
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Linux
Browser
Mozilla (2007)
mob
Apple iPhone
prelazio sam ja sa S60 na UIQ dva puta..... nije bolno uopste, cak ni onaj prvi put (za koji kazu da uvek boli  Smile ) nije boleo  Smile
« Poslednja izmena: 23. Avg 2007, 22:40:42 od Mikele »
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 238
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
HTC 
Hahaha, hvala Mikele... Nego, moglo bi biti bolno sa E61 na P1... Malo sam se igrao sa P1 i OK je...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3051
Zastava Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
mob
HTC Bravo
I ja sam sve blize odluci da ga uzmem, ali mislim da je trenutna cena nerealna, jer ovo je ipak P990 + ogroman RAM, pa je neka njegova realna cena u ovom trenutku oko 350 jura. Tek kad bude na tom nivou, mozda ga kupim.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 238
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
HTC 
I ja sam sve blize odluci da ga uzmem, ali mislim da je trenutna cena nerealna, jer ovo je ipak P990 + ogroman RAM, pa je neka njegova realna cena u ovom trenutku oko 350 jura. Tek kad bude na tom nivou, mozda ga kupim.
Slazem da je prekup sada... Ali 350 € je OK...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3051
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC Bravo
ad_insane, da se nadovezem na tvoje pitanje u temi o e65, vezano za kvalitet SE vs Nokia kvalitet - jedan od razloga zasto vise preferiram SE od Nokia-e jeste upravo kvalitet izrade nijhovih telefona vise/srednje klase - za razliku od Nokia telefona, svi SE telefoni koje sam imao bili su jako izdrzljivi, neki su pomalo krckali, ali su izdrzavali apsolutno svaki pad, nekad sa ogrebotinama(npr. padne sa 1.5 m na beton), ali malim, i uvek su nastavljali da najnormalnije rade. Moj k750, uz neverovatno maltretiranje(padao na desetine puta na najrazlicitije tvrde podloge), i posle skoro godinu i po koriscenja i dalje izgleda skoro kao nov, sto se ne moze reci za takodje moju n70 uz mnogo manje padova, i to posle svega 8-9 meseci koriscenja...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 39
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.