Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 10:01:12
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Solarni horoskop  (Pročitano 95417 puta)
Ucesnik diskusija


wow

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 81
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
ljudi molim vas neka mi neko pogleda solar za 2007 bas mi je vaznoo....da nekacim na indeks imate svi vi koji gledate programe u kojima mozete da vidite cak i trenutni trenzite preko mog natala....
Imam u natalu dva krsta odvratna...a majka mi je bolesna a treba da idem u inostranstvo...
daj te mi neko misljenje...

Evo ono najinteresantnije iz mog solara za 2007 ili ti ono sto me brine.
Najpre kuce mi se ne poklapaju ali ima nesto cudno kao da je skroz naglavacke ono u natalu sto je MC ovde je IC a ono sto je ASD ovde je DC
potom imam u 12 kuci 4 planete sunce i merkur(koji u konjukciji sa ASD) u devici a tu isto samo u lavu su saturn i retrogradna venera.
U 4 kuci su mi jupiter (u konjukciji sa IC-om) i pluton ustrelcu i tu je i mesec u jarcu(koji ima trougao sa merkurom. i sekstil sa lilitom i severnim)
u 5 kuci kiron u vodoliji (koji ima trougao sa MC-om i marsom i jos  sestil sa jupiterom) i fortuna u jarcu
u 6 kuci neptun neptun u vodoliji (opozicija sa verom) i severni (koji je ucesnik velikog krsta)
u 7 kuci uran u ribama ( ima samo sekstil sa fortunom)
8,9,11,1,2, kuca prazne u trecoj na samom pocetku je lilit u skorpiji
u 10 mars u blizancima u konjukciji sa MC-om (ucesnik u velikom krstu

prvi veliki krst ASC naspram severnog, a MC naspram jupitera i naravno medjusobno su u kvadratima
drugi merkur opet severnog, i jupiter naspram marsa i opet naravno u medjusobnim kvadratima
i dodatno i su i ascedent i mars u kvadratu

znam da zvuci sve konfuzno ali bi zaista zamolila da mi neko odgovori na ovo pitanje, i ako sam probala sa srodnim pitanjem na jos nekoj temi
hvala u napred
IP sačuvana
social share
moja natalna karta

Edit by crni scorpion: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
evo teme za mene!

Koliko je ova godina od bitnog znacaja za moj zivot? Mislim prvenstveno na zaposlenje(ali konkretno), preseljenje, eventualni razvod...
Pomozite, Jupiter je u Strelcu a ja dupli Strelac u totalnom haosu!

solarna karta
« Poslednja izmena: 29. Maj 2007, 16:34:03 od totalni-naivac »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol
Poruke 58
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
da li bi neko mogao pogledati moj Solarni horoskop,molim vas,karta je okacena

hvala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 

Solarni povratak se može posmatrati kao zaseban horoskop, u krajnjoj liniji, ako se neko rodio baš tada, to će mu biti i natalni horoskop. Međutim, solar se odnosi na već postojeći natalni horoskop i najbolje je tumačiti ga kao tranzit koji traje godinu dana, do sledećeg solarnog povratka. Kako će se godina završiti, šta će biti njen krajnji domet, vidi se na osnovu četvrte kuće solarnog horoskopa, jer četvrta kuća je uvek kraj nečega.

Solarni horoskop se može tumačiti i kao zaseban, osim što služi kao potvrda natalnom horoskopu i tranzitima. Ako u tranzitima stoji da Jupiter prolazi kroz petu kuću i preko Meseca u horoskopu neke žene, to je jaka indikacija za trudnoću (ili barem za želju za trudnoćom). E sad, ako se isto ili nešto vrlo slično vidi u solaru, onda se klijentu sa sigurnošću, odnosno, sa povećanom verovatnoćom može predvideti da će biti trudna (po prvi put). No da je Saturn na Mesecu u solaru, a Mesec u solaru u četvrtoj kući, to je onda snižavanje verovatnoće iz natala i tranzita, tj. verovatno će probati da ostane trudna, ali će Saturn to odugovlačiti sve do kraja trajanja solarnog horoskopa...

Kao što se vidi, solarni i SVI drugi horoskopi su pomoćni u odnosu na natalni horoskop. Natal je sve što imamo, a sve ostalo što radimo je samo način da se izvuče još poneka dodatna informacija.

Što se tiče eneida, to bi bilo deljenje solarne godine na manje delove, ako me pamćenje ne vara, na trećine, četvrtine i sl. Na solarno sunce se doda valjda po 40 stepeni pa se pravi horoskop za taj trenutak, pa još jedno dodavanje itd i to su horoskopi još manjeg trajanja, po dva tri meseca itd.

Izvinjavam se što ne znam tačnu definiciju, ali sećam se da sam jedne godine sve to proveravao i da su eneide funkcionisale. Jedini je problem što je život isuviše kratak da bi čovek stalno računao horoskope, bilo za sebe ili za druge!

Inače, ja svim svojim klijentima uvek računam i solarni horoskop, ali se ne zadržavam previše na njemu. Ako mi se najavi neki težak medicinski problem, onda obavezno računam i sekundarnu progresiju i solar, da bi se negde našle tri potvrde o dijagnozi. Ako ni to ne pomogne, tražim srednje tačke koje se odnose na problem, i do sada sam sve uspeo da rešim tako, uključujući i najraziličitije bolesti kao što su miomi materice, polipi, reumatoidni artritis, srčani problemi, rak, Reitmanov sindrom itd. itd. itd.
izvor

 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
Pozdrav svima!
Imala bih jedno pitanje i mozda neko od vas moze da mi pomogne. Interesuje me znacenje polozaja venere koja se nadje u konjunkciji sa MCom u solaru. Da li je to popravilu samo vezano za posao i status ili ima i neko sire tumacenje?
Hvala unapred. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 278
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Netscape 8.1.3
mob
Apple 
Ljudi, sta to znaci ako su mi u solarnom horoskopu Sunce, Mars, Mesec (vladar sol. Ac-a) i Merkur u 5.kuci ?

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 34
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.10
Ljudi, sta to znaci ako su mi u solarnom horoskopu Sunce, Mars, Mesec (vladar sol. Ac-a) i Merkur u 5.kuci ?

Cele te godine ces emotivno pristupati toj kuci i tu ces verovatno dati sve od sebe.
Bilo bi dobro da imamo ceo Solarni da bi videli odakle vetar duva
Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 278
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Netscape 8.1.3
mob
Apple 
Evo postavila sam Solarni, hvala puno  Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

astro_32gw_01_philomela_20081125.58077.26910.gif
(52.58 KB, 748x1102)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 34
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.10
Evo postavila sam Solarni, hvala puno  Smile

U pravu sam bio, naglasena ti je peta i sedma. Nova veza ili drugi dozivljaj vec postojece veze. Peta i sedma kuca ce biti u prvom planu ove godine, Treba tu jos mnogo stvari da bi se tacno znalo ali ti verovatno znas o cemu se radi...  zadovoljstvo, partnerstva, uzivanje, ljubav...  u zavisnosti horoskopa partnera mozda brak, deca...  zavisi i od njegovog horoskopa ne mozemo "napamet" Astrologija je nauka Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 278
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Netscape 8.1.3
mob
Apple 
Evo postavila sam Solarni, hvala puno Smile

U pravu sam bio, naglasena ti je peta i sedma. Nova veza ili drugi dozivljaj vec postojece veze. Peta i sedma kuca ce biti u prvom planu ove godine, Treba tu jos mnogo stvari da bi se tacno znalo ali ti verovatno znas o cemu se radi... zadovoljstvo, partnerstva, uzivanje, ljubav... u zavisnosti horoskopa partnera mozda brak, deca... zavisi i od njegovog horoskopa ne mozemo "napamet" Astrologija je nauka Wink

Hvala mnogo.
Pa trenutno nisam u vezi, a rastala sam se od bivseg partnera jos u maju.
Ne znam da li cemo se pomiriti, sta ce biti...ali je moguce, sve mi tako deluje, mogu da postavim i njegovu solarnu, pa da vidimo da li je on taj. Nesto mi se cini gadna njegova karta ovako na prvi pogled.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

astro_32gw_02_on_20081212.75248.8428.gif
(53.04 KB, 748x1102)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 10:01:12
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.256 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.