Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 01:06:20
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sodoma i Gomora u okrulju SPC  (Pročitano 8476 puta)
Poznata licnost


Бог чува Србију!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3973
Zastava Beogard
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 11.10
mob
Samsung S8 Plus
ја сам прочитао овај текст одавно,али нисам чуо никакав демант то ми је најтеже пало
http://www.blic.rs/Vesti/Tema-Dana/413862/Sedam-gej-vladika-u-Saboru-Srpske-pravoslavne-crkve

neces ni cuti... jer su krpe kao i ostali... nazalost nimalo bolji... ne postoji nijedan segment drustva koji je cist... svi su ogrezli u zlo, razvrat i kradju... samo problem je sto je crkva institucija koja se poziva na moral... ali ne znam ko se vise prima na to sto oni kazu... nemaju kredibilitet... samo nek se voze u limuzinama i nek se sto manje mesaju sa obicnim svetom....

Ni ja se ne bih spustao toliko nisko da odgovaram svakoj bagri. A najjace je to sto o crkvi pricas a ocigledno nemas nikakve veze sa istom. E da, zaboravio si da okacis sliku limuzina  Smile 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 856
Zastava
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.0
"Najjace" je tvoj vrhunski argument?! Ja o crkvi govorim iz ugla normalnog coveka a i velikog vernika. Posto ocigledno imas insajder informacije, jer po tebi samo ljudi iznutra mogu nesto da komentarisu o crkvi, reci ti meni- dal je normalno, ljudski, a iznad svega svetosavski da se sistematski prikrivaju zlocini koji su abolirani samo zbog nosenja mantije? Zlocini tako maliciozni i podmukli da u svakom normalnom coveku izazivaju prezir kao instinktivnu reakciju.

Ako tebi, kao delu jednog drustva to odgovara, pa cak i jos gore- to i racionalizujes, znaci da imas simpatije za takav sistem vrednosti, sto je stvarno porazno... Pre svega za tebe...

ps. sto se slika tice, mozes da se prosetas do Patrijarsije setnja je zdrava... narocito jer ce ti doci kao otreznjenje...
IP sačuvana
social share
Si vis pacem, para bellum...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Бог чува Србију!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3973
Zastava Beogard
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 11.10
mob
Samsung S8 Plus
Kucam sa tableta pa nekad promasim space. Pise i u naslovu"okrulju" pa ja po tome ne cenim da li imas valjane argumente ili siovu temu zapoceo iz nekih drugih pobuda. Stvarno mislim da je to sa voznim parkom izlizana fora. Pa taj ceo vozni park vredi kao cetvrtina novca koja je data za onog Miladina ili dve gume na Nikolicevom dzipu. Stvarno mislim da postoji bolji nacin da iskazes svoju frustraciju  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 856
Zastava
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.0
Nesto ne vidim argumente... Verovatno ih i nemas... Da se pozivamo na neke vrline, ne ide, nema se tu sta rasplamsati. Mogu samo konstatovati zaljenje da postoje ljudi koji su spremni da opravdaju najteze zlocine. Mogu samo da pretpostavim koje te pobude gone kad tako razmisljas...

I da, vrlo sam frustriran! Jer svaka druga reakcija na pedofijiju, hipokriziju, zlocine osim frustracije, bi me indetifikovalo kao coveka krajnje sramotne licnosti...
IP sačuvana
social share
Si vis pacem, para bellum...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Бог чува Србију!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3973
Zastava Beogard
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.17
mob
Samsung S8 Plus
Citat
postoje ljudi koji su spremni da opravdaju najteze zlocine

Navedi...  Nemoj samo da citiras doticnog bivseg djakona. Njegove reci nisu validne
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 856
Zastava
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.0
Ima li svrhe? Uostalom nije meni cilj da tebe nesto ubedim. A nemam ni volje. Slep progledati nece, gluv nece proslusati, ni mutav progovoriti.
IP sačuvana
social share
Si vis pacem, para bellum...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Valjda vest koja nije pozeljna nije validna, ja ne vidim po cemu, da se trpaju po crkvama i nije neka tajna  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Бог чува Србију!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3973
Zastava Beogard
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.17
mob
Samsung S8 Plus
Citat
Slep progledati nece, gluv nece proslusati, ni mutav progovoriti.

Pa da. Svi su nekad negde nesto videli ali niko nece da kaze gde i kad.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 17114
OS
Windows 7
Browser
Chrome 35.0.1916.153
nista novo nije receno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 30.0
mob
Nokia Luvmya 520
Svi gresi Kačavende! Nažalost, već decenijama se u Srbiji živi u kandžama raznoraznih ucena i tajnih dosijea i tu prljavštinu, čak ni najveća politička bujica ne može da spere!
Đakon Bojan Jovanović opisuje kako su ga u kabinetu Borisa Tadića, po nalogu Mikija Rakića, ozvučili i dali mu sat sa kamerom, da bi mogao da snimi šta se dešava u krevetu vladike Vasilija Kačavende, da ne bi bio izabran za srpskog patrijaha. Oni isti koji su smatrali da u Evropu treba ući otpozadi, a ne spread, kroz trijumfalnu "Paradu ponosa", bili su ubeđeni da nam nema evropske budućnosti bez sveopšte kompromitacije srpske pravoslavne crkve!
"Bio sam preneražen, kada sam usred te akcije zavođenja vladike Kačavende, u dnevniku čuo vest da je predsednik Tadić primio članove Svetog sinoda SPC i vladiku Vasilija Kačavendu" -- kaže potreseno Bojan Jovanović koji tada još nije znao osnovna pravila domaćeg političkog miljea: snimi i uceni, a o hapšenju i penzionisanju ćemo možda razgovarati, ako žrtva ne bude dovoljno poslušna!

sta je uopste poenta ove teme ? Da ti kojim slucajem nisi bezgresan covek ?
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 01:06:20
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.