Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Snimljen policajac kako smrce kokain  (Pročitano 8204 puta)
26. Jun 2006, 11:07:51
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.1
mob
Apple iPhone SE 2020
KRIMINAL U BELOJ CRKVI

POLICAJAC ŠMRČE KOKAIN

Redakcija Pressa dobila snimak na kome se vidi kako saobraćajni policajac Marko Pavlović šmrče kokain! Stefan Cvetković, vlasnik privatne televizije TNT iz Bele Crkve, kaže da je snimak odneo u policiju, ali da šest meseci niko ne reaguje, jer policajac ima "debela leđa"

BELA CRKVA - Opštinska vlast u Beloj Crkvi potpuno je korumpirana, tvrdi Stefan Cvetković, direktor i glavni urednik lokalne TNT televizije. U kriminalni klan, kako ih on naziva, uključeni su skoro svi gradski čelnici, od predsednika opštine, preko tužilaštva, sudstva, sve do policije. 
Ono što najbolje može da ilustruje navedene tvrdnje je snimak koji je pre oko šest meseci anonimno poslat redakciji TNT televizije. Na njemu se jasno vidi kako saobraćajni policajac OUP Vršac Marko Pavlović, šmrče kokain!
- Pretpostavljam da sam snimak dobio od dilera droge, koji su verovatno u svojoj kući snimali Pavlovića da bi ucenjivali njegovu porodicu. On je sin Nađije Pavlović, koja je inače opštinski javni tužilac u Beloj Crkvi, a otac mu je republički inspektor u MUP-u. Mislim da je mladi Pavlović poslužio samo kao instrument - kaže Cvetković. On kaže da je kasetu na kojoj je snimak policajca narkomana odmah odneo u policiju.
- Mislio sam da policiji ukažem na ponašanje njihovih službenika, kako bi prvenstveno pomogli mladiću, ali i kako bi ga službeno kaznili. Međutim, i posle šest meseci on i dalje radi - svedoči Cvetković i dodaje da to nije jedini greh ovog policajca.
- Marko Pavlović je pre oko godinu dana imao saobraćajnu nesreću u kojoj je poginuo njegov kolega. Priča se da je progutao ekstazi i seo za volan. Ne mogu to da tvrdim, međutim, ništa se o istrazi ne govori, tako da sumnjam da je uopšte i sprovedena. S obzirom na to da je dete uticajnih roditelja, ništa me ne bi čudilo... - kaže Cvetković.
Sabotaža pravde i nepotizam u Beloj Crkvi su, kako kaže Cvetković, već uobičajena stvar. Slučaj policajca Pavlovića nije jedini. U "igri" su i opštinski čelnici, koji su većinom kadrovi Demokratske stranke Srbije.
- Predsednik opštine je Boris Đurđev, član DSS-a, koji je na mesto predsednika Opštinskog odbora za poljoprivredu, privredu i privatizaciju, postavio svog zeta Ivana Josimova, inače DSS-ovog republičkog poslanika. Njih dvojica, u saradnji sa opštinskim menadžerom Lickom Ferencom i predsednikom Opštinskog odbora za budžet i finansije Josom Paunovićem, uništavaju firme i prodaju ih budzašta, prete, maltretiraju i tuku građane Bele Crkve. Oko sebe su okupili i pojedince iz Opštinskog tužilaštva, pravosuđa i policije. Rade šta im je volja i niko im ništa ne može. Privatizovane firme u Beloj Crkvi sada ništa ne rade. Sve je uništeno, a svaka privatizacija je u sudskom sporu. Bez obzira na to što su dokazi o privrednom kriminalu predati tužilaštvu, ono ipak ništa ne radi povodom toga - objašnjava Cvetković. On kaže da je takvo stanje dovelo do toga da meštani Bele Crkve protestuju čitavih mesec dana. Šest poslednjih meseci javno govore o svojim problemima, organizuju tribine na gradskom trgu.
- Ukupno 2.007 ljudi, što je više od deset odsto stanovnika, potpisalo je peticiju za održavanje referenduma na kome bi se postavilo pitanje da li žele izbore za novu lokalnu vlast. Predali smo potpise Opštinskoj izbornoj komisiji, čiji su članovi predsednik opštine, njegov zet i njegova sekretarica. Nisu uvažili peticiju jer, prema njihovim rečima, građani Bele Crkve nemaju legitimitet da organizuju referendum i smene vlast?! - kaže Cvetković.
Pre oko dve nedelje 11 građana je, prema njegovim rečima, štrajkovalo glađu u prostorijama SO Bela Crkva.
- Predsednik se samo povukao iz svojih prostorija i ništa ga nije zanimalo. Jednom od štrajkača je pozlilo i poslednjeg dana štrajka odveden je u bolnicu u Vršcu, gde je zadržan na intenzivnoj nezi - kaže Cvetković.  On na kraju dodaje da mu je na jednom od skupštinskih zasedanja izbijen zub, dok je izveštavao za svoju televiziju.
- Skupština je bila 29. maja. Jozef Kuželka, inače aktivista DSS-a, izašao je iz kancelarije menadžera i izbio mi zub. Zasedanje je, inače, obezbeđivala firma "Delta sekjuriti" iz Vršca. To su batinaši, koji verovatno prebijaju dugove sa čelnicima opštine, te obezbeđuju sednicu. U civilizovanim sredinama, obezbeđenje prilikom zasedanja skupštine opštine nije potrebno - kaže Cvetković.
Ekipa Pressa

Načelnik OUP nije nadležan za izjave

Načelnik OUP Vršac, major Dušan Panić, izjavio je da nije nadležan da komentariše ništa u vezi sa slučajem Marka Pavlovića. Međutim, kako Press nezvanično saznaje, policija je identifikovala sve osobe sa famoznog snimka, koji je još krajem aprila poslat Okružnom tužilaštvu u Pančevu. Protiv mladog Pavlovića, kako naš izvor tvrdi, pokrenut je disciplinski postupak.
Press nije mogao da dobije nikakav komentar ni od Marka Pavlovića, niti od njegove porodice. Na molbe da odgovore na pozive, niko od njih nije odgovorio, iako je Press čekao čitavih nedelju dana.

Đurđev: Cvetković manipuliše ljudima

Predsednik opštine Bela Crkva Boris Đurđev tvrdi da nije član nikakvog kriminalnog klana, kao i da su priče koje Stefan Cvetković širi po gradu netačne i služe za manipulaciju ljudima. Prema njegovim rečima, Cvetković je u direktnoj vezi sa LDP-om Čede Jovanovića i sa Natašom Kandić, te veruje da je to osnovni razlog za napade na vlast u opštini.
- Istina je da je peticijom prikupljen dovoljan broj potpisa. Međutim, da bi sve bilo po zakonu, oni moraju da budu overeni u sudu, što građani nisu uradili. Ne osećam čak nikakvu moralnu obavezu da se povučem, jer sam siguran da građani nisu znali šta potpisuju. Radikali su skupljali te potpise i siguran sam da su ljudima nudili da daju potpis za smenu Republičke vlade, za uvođenje grejanja i ko zna za šta još - priča Đurđev. On je potvrdio da su angažovali obezbeđenje za Skupštinu, ali to pravda "aktivnostima" Cvetkovića.
- Cvetković je na svojoj televiziji najavljivao dan "D" i incidente u zgradi opštine. Zato smo angažovali obezbeđenje iz Vršca, koje se ponelo maksimalno korektno. Do sukoba je došlo, ali nisam siguran da ga Cvetković lično nije izazvao - kaže Đurđev.

Pretnje opštinskog menadžera

Zbog javnog istupa i priloga na svojoj televiziji Stefanu Cvetkoviću su počeli da prete. Pre desetak dana redakciju njegove televizije nazvao je Licko Ferenc, opštinski menadžer, čiji je poziv ostao zabeležen na telefonskoj sekretarici. Uz sijaset psovki, gradski menadžer je Cvetkoviću u tri poruke poručio da je gotov. Sadržina jedne od njih je sledeća: "Pičke jedne, najebali ste! Jebaćemo vam majku i sve po spisku! Gotovi ste!" 
Gradski menadžer Licko Ferenc kaže da nije ponosan na šokantne poruke, koje su snimljene na traci, ali objašnjava da nije mogao da izdrži sedmomesečni pritisak.
- Cvetković sedam meseci blati moje ime. Pušta svakakve materijale na svom radiju. U jednom ja navodno puštam gasove, a predsednik opštine me, kao, šamara. To je stvarno neizdrživo. Ne služi mi na čast to što sam uradio, ali nisam više znao kako da sprečim tog čoveka da me maltretira - kaže Ferenc.
On poriče bilo kakvu vezu sa privatizacijom u Beloj Crkvi, jer poslednjih godinu i po dana, koliko je on na funkciji, nije ništa privatizovano.
 
Josimov: Sve su to nebuloze

Optužbe na svoj račun Ivan Josimov, funkcioner opštine Bela Crkva i republički poslanik DSS-a, naziva nebulozama.
- To su laži. Nemam šta drugo da kažem, osim da je Cvetković maštovit čovek. Sve privatizacije urađene su po zakonu. Sva preduzeća prodata su na aukcijama, a sve pod patronatom Agencije za privatizaciju. Ja sam bio u tenderskoj komisiji za južni Banat, međutim, nisam ja sam ni o čemu odlučivao. Predsednik te komisije bio je Čedomir Jovanović. Ne razumem zašto bi bilo ko mene optuživao za malverzacije u procesu privatizacije u Beloj Crkvi. Ja nikakve koristi od toga nisam imao - tvrdi Josimov.

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Apple iPhone SE 2020
Postupak protiv policajca

Generalni ispektorat pokrenuo je postupak protiv policajca Marka P. iz Bele Crkve povodom informacija koje su se pojavile u javnosti da je snimljen kako uzima kokain. Generalni inspektor Vladimir Božović naložio je juče SUP-u Pančevo da dostavi izveštaj o slučaju.


- Dobili smo izveštaj u kome se navodi da je ceo slučaj OUP-u Vršac bio poznat još 17. februara ove godine kada su dobili snimak. Početkom aprila podnet je predlog za disciplinski postupak, ali je odbačen. Marko P. je upućen na lekarski pregled na kome je lekar MUP-a konstatovao da je radno sposoban - kaže za „Blic“ Vladimir Božović.

Generalni inspektor kaže i da je Okružno tužilaštvo u Pančevu sredinom aprila upoznato s slučajem. Božović je potvrdio da je majka Marka P. javni tužilac, a otac inspektor u MUP-u.



Izvor: Blic \ N. B. J.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


dobro je danas,sutra će biti gore

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 222
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia TamoNeki
                  -direktor "bie" rade bulatović bio u zatvoru za vreme akcije sablja,zbog indicija da je učestvovao u ubistvu premijera đinđića, ministar policije dragan jočić osuđivan za krađu iz trafike i telesne povrede,milorad ulemek legija dogurao do čina pukovnika mup-a,kada se predao legija je izjavio da je to uradio pošto u ovu vlast ima poverenja....da ne pominjem onih 12 policajaca razbojnika od pre par meseci , i šta tu ima čudno što tamo neki saobraćajac šmrče drogu, pa logično razmišljanje bi bilo "ima se može se" ili skim si takav si.

               -pa šta msilite što sva vozila u kojima se voze naši zvaničnici imaju zatamljena stakla, pa da ljudi mogu slobodno da šmrču,evo videćete kada padnu sa vlasti,pa im ponestane para za "koku" i zatamljenih limuzina da mogu na miru da uživaju,  da će tražiti da se legalizuje marihuana,jebiga jeftinija je , a  mogu i sami da je gaje! Smile              
IP sačuvana
social share
"ko na vreme shvati da život kratko traje,on se samo tuca i za sve mu kurac puca!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Apple iPhone SE 2020
SUSPENDOVAN

Saobraćajac Marko Pavlović iz Bele Crkve, koji je snimljen kako šmrče kokain, suspendovan je sa posla. Sa dužnosti načelnika OUP-a Vršac smenjen i pukovnik Dušan Panić

BELA CRKVA - Saobraćajni policajac Marko Pavlović iz Bele Crkve, koji je snimljen kako šmrče kokain, suspendovan je sa posla. Sa dužnosti načelnika OUP-a Vršac smenjen je i pukovnik Dušan Panić. On je "zglajznuo" zbog toga što šest meseci nije reagovao, iako je pred sobom imao snimak policajca kako se drogira.
Press je, podsetimo, juče objavio priču o tome da Belom Crkvom vlada kriminalni klan koji štiti čak i policajce koji se drogiraju. Kao dokaz za to, direktor i glavni urednik TNT televizije iz Bele Crkve Stefan Cvetković, koji je ujedno bio i glavni naš sagovornik, Pressu je ustupio snimak na kome saobraćajni policajac Marko Pavlović šmrče kokain. Pavlović je snimljen, kako Cvetković pretpostavlja, amaterskom kamerom u kući dilera, verovatno zbog ucene. Marko Pavlović ima uticajne roditelje. Njegova majka Nađija Pavlović je opštinski javni tužilac u Beloj Crkvi, a otac policijski inspektor.
Snimak Marka Pavlovića kako šmrče kokain bio je "zarobljen" šest meseci prvo u OUP-u Vršac, a onda i u SUP-u Pančevo. Tamo su ga "čuvali" da ne dođe do "viših instanci". Cvetković je za naš list takođe ispričao da to nije jedini greh mladog saobraćajca. On je pre oko godinu dana imao saobraćajnu nesreću u kojoj je poginuo njegov kolega. Tada se pričalo da je Pavlović drogiran seo za volan, ali istraga o toj nesreći, prema Cvetkovićevim rečima, nije ni pokrenuta.
Interesantno je da su nadležni u Beloj Crkvi, čim su saznali da Press istražuje malverzacije u tom gradu, preduzeli "izvesne korake" kako bi se opravdali pred svojim pretpostavljenima. Mladi policajac Marko Pavlović je suspendovan, a sa mesta načelnika OUP-a Vršac smenjen je i pukovnik Dušan Panić.
Generalni inspektor Ministarstva unutrašnjih poslova Srbije Vladimir Božović za Press kaže da je iz našeg lista saznao šta se dešava u policiji u Beloj Crkvi.
- Odmah smo preduzeli sve mere da saznamo ko je taj dečko i šta se tačno dešava u nadležnim službama. Nije jedini problem to što on šmrče kokain u slobodno vreme, već i ta saobraćajna nesreća u kojoj je učestvovao, kao i disciplinski postupak koji je navodno zbog toga vođen. Naložili smo detaljnu istragu o celokupnom slučaju, o tome kako je Pavlović zasnovao radni odnos, ko su mu roditelji. Zasad nemamo nikakve informacije, ali ćemo, nadam se, brzo otkriti o čemu je reč i reagovati u skladu sa zakonom - uverava Božović.
(E. P.)

Nicović: Da li je Pavlović i diler?

Prema rečima Marka Nicovića, u Srbiji ima oko 150.000 što registrovanih, što neregistrovanih narkomana, a među njima su i oni u vladajućim strukturama države.
- Snimak sa policajcem koji šmrče kokain šalje poruku da drogu konzumiraju i oni u vladajućim strukturama. Postavlja se pitanje da li je taj čovek samo konzument, zavisnik ili možda učestvuje u distribuiranju droge na ulici. Možda radi za dilere i ima ulogu obaveštajca. Onima koji rasturaju drogu dovoljna je i samo informacija iz policije da se sprema neka akcija - kaže Nicović.

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Apple iPhone SE 2020
NARKO-PANDURI
Posle pisanja Pressa, Generalnom inspektoratu MUP-a Srbije prijavljeno još 50 policajaca koji se drogiraju. Narko-pandura ima u Čačku, Valjevu, Novom Sadu...

BEOGRAD - Zabrinjavajuće veliki broj policajaca u Srbiji se drogira, tvrdi izvor Pressa iz vrha policije! Posle priče o "narko-policajcu" Marku Pavloviću iz Bele Crkve, objavljene u našem listu, Generalnom inspektoratu MUP-a Srbije prijavljeno je više od 50 slučajeva policajaca koji se drogiraju. Narkomana među policajcima, kako saznajemo, ima u Čačku, Valjevu, Novom Sadu, Šapcu, Beogradu...
Građane je, prema rečima našeg sagovornika iz policije, izgleda ohrabrila priča objavljena u Pressu, te su rešili da prijave probleme koje su dugo gledali. Interesantno je to što su, kako naš sagovornik ističe, i policajci počeli da prijavljuju svoje kolege.
- Od ponedeljka, kada je objavljena Pressova priča o policajcu koji šmrče kokain, Generalnom inspektoratu MUP-a Srbije stiglo je više od 50 prijava protiv policajaca iz različitih gradova u Srbiji. Te prijave pristižu svakodnevno. Postoje čak i osnovane indicije da neki od policajaca diluju drogu i štite ulične dilere. Najviše prijava stiglo je iz Čačka, Šapca, Novog Sada, Valjeva, Beograda... - priča sagovornik Presa. Svaka prijava će, prema njegovim rečima, biti proverena. Već je započela istraga, a kako naš sagovornik tvrdi, biće kažnjeni svi oni koji imaju bilo kakve veze sa drogom.
U Generalnom inspektoratu očekuju da će istraga o "narko-policajcima" biti sabotirana, kao što se ovih dana dešava u Beloj Crkvi, gde istraga ne ide baš po planu. Kako saznajemo, kolege policajca Marka Pavlovića koji je snimljen dok se drogira odbijaju da sarađuju sa inspektorima.
- Pokušavamo da istražimo ko je sve bio u sobi u kojoj je Pavlović snimljen kako šmrče kokain. Trudimo se da otkrijemo da li su to dileri ili možda Pavlovićeve kolege policajci. Takođe, istražujemo da li je Pavlović, osim što je uživalac droge, možda i diler. Tragamo i za saučesnicima, istražujemo ko je sve povezan sa njim i zašto je snimak više od šest meseci stajao u OUP-u Vršac, pa u SUP-u Pančevo, umesto da je predat nadležnima. Mi smo ga dobili tek posle objavljivanja priče u Pressu... - kaže izvor Pressa iz Generalnog inspektorata.
Inspektori, zbog svega, sumnjaju da je Pavlović možda i više od narkomana. Sumnja se i da on nije jedini koji je upleten u "posao" sa drogom, već da među policajcima u Beloj Crkvi ima još narkomana, ali i narko-dilera.
(E. P.)

Tužilaštvo "sakrilo" snimak

Snimak narko-policajca Marka Pavlovića nije zadržan u SUP-u Pančevo, već u Opštinskom tužilaštvu, saznaje Press u pančevačkom SUP-u. Snimak je, naime, čim je dobijen iz OUP-a Vršac prosleđen tužilaštvu u Pančevu, a naš sagovornik pretpostavlja da nije prosleđen u Beograd zbog "kolegijalnih veza" između tužilaštva u Beloj Crkvi i tužilaštva u Pančevu.
Majka Marka Pavlovića je Nađija Pavlović, inače bivši opštinski javni tužilac u Beloj Crkvi. Nedavno je smenjena sa te funkcije, a sada je zamenik opštinskog javnog tužioca.
- Verovatno se kolege iz tužilaštva pomažu međusobno. Tako su uspeli da snimak zadrže više od šest meseci. Ko zna koliko bi još stajao u Pančevu da priča nije objavljena u novinama... - kaže izvor Pressa.

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Žena
Poruke 12370
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
I od takvih mi ocekujemo zastitu..sporovdjenje zakona..zalosno
IP sačuvana
social share
Veliki deo svog zivota propustila sam cekajuci da se stvari dese..same od sebe..a nisu se desile..plasim se da cu se jednog dana okrenuti..i iza sebe necu videti nista drugo do hrpu neostvarenih snova , zelja i nadanja, gomilu lazi, izrecenih i neizrecenih...gomilu promasenih investicija i ulaganja sebe...i tek onda cu shvatiti da su sve male stvari u zivotu prosle pored mene..dok sam ja trazila i cekala velike da se dese..nisam umela da citam znakove...trazila sam vise...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Apple iPhone SE 2020
NARKO-DUO
Policija otkrila da je na video-snimku, pored drogiranog policajca Marka Pavlovića, njegov kolega Bojan Gavrilović

U izveštaju Okružnog javnog tužilaštva u Pančevu, koji je potpisala zamenik okružnog javnog tužioca Vesna Vučićević, piše da "nema bitnih obeležja krivičnog dela" i da je "nemoguće sprovesti istragu, jer je nemoguće utvrditi da li su policajci u cilju snimanja scene iz mafijaških filmova, kako su izjavili, ušmrkavali vanilin šećer, odnosno šećer u prahu"

BEOGRAD - Interna policijska istraga utvrdila je da se na video-snimku koji je objavio Press, a na kome se vidi kako saobraćajac Marko Pavlović šmrče kokain, pojavljuje još jedan policajac! Ime drugog "narko-pandura" iz Bele Crkve, kako saznajemo, je Bojan Gavrilović.
Na snimku koji prikazuje Pavlovića kako se drogira, naime, vide se još dva mladića. Jednom od njih lice je, međutim, zaklonjeno. Drugi se vidi ceo, ali dilerima koji su snimak napravili on očigledno nije bio interesantan za ucenjivanje, pa se pojavljuje samo u jednoj sceni. To je policiji, ipak, bilo dovoljno da ga identifikuje.
- Inspektori su pogledali snimak i utvrdili da se na njemu vidi i policajac iz OUP-a Vršac Bojan Gavrilović. Na video-zapisu se ne vidi da li drugi policajac šmrče kokain, ali istragom će biti utvrđeno šta on uopšte radi u prostoriji u kojoj se njegov kolega Marko Pavlović drogira. Inspektori sada pokušavaju da saznaju da li je i drugi policajac narkoman ili je možda čak i diler. Sve je zasad samo na nivou pretpostavki, ali će detaljnom istragom sve biti otkriveno - tvrdi izvor Pressa u policiji.
Kako izvor Pressa kaže, vrlo je moguće da je i drugi policajac šmrkao kokain kad i Pavlović, ali je taj deo isečen sa video-zapisa.
- Iako je na snimku u "prvom planu" Pavlović, postoje sumnje da su i drugi policajac i treći mladić takođe šmrkali kokain. Prema nekim reakcijama druga dva aktera na video-materijalu, može da se pretpostavi da su i oni upravo uzeli dozu, ali da su "autori" snimka želeli da kompromituju samo Pavlovića. Ostalo su isekli - kaže naš sagovornik.
Istraga se, prema rečima izvora Pressa, pored samog problema narkomanije među policajcima, bavi i time zašto je i zbog koga video-snimak više od šest meseci "putovao" od OUP-a Vršac, preko SUP-a Pančevo, do MUP-a Srbije u Beogradu. Inspektore, kako naš izvor kaže, zanima zašto je MUP tek nakon pisanja Pressa o narko-policajcima saznao o događajima u Beloj Crkvi.
- MUP Srbije je tek pre dva dana dobio izveštaj iz Okružnog javnog tužilaštva u Pančevu o famoznom snimku, koji su oni dobili još u februaru ove godine. U izveštaju koji je potpisala Vesna Vučićević, zamenik okružnog javnog tužioca u Pančevu, stoji da u ovom slučaju "nema bitnih obeležja krivičnog dela". Ona u svom dopisu čak objašnjava da je "nemoguće sprovesti istragu, jer se ne može utvrditi da li su oni koristili opojnu drogu ili su u cilju snimanja scene iz mafijaških filmova, kako su izjavili, ušmrkavali vanilin šećer, odnosno šećer u prahu"!?!
(E. P.)

Tužioci zauzeti

Okružni javni tužilac u Pančevu Milan Niškanović i njegova zamenica Vesna Vučićević juče su ceo dan bili u sudu, tako da novinar Pressa nije mogao da stupi u kontakt sa njima.
- Ni javni tužilac ni njegov zamenik nisu tu. U sudu su i neće se vraćati do kraja radnog vremena. Probajte da ih dobijete sutra - rečeno je Pressu u pančevačkom Javnom tužilaštvu.

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Ilegalac
Narko-policajac Marko Pavlović kao da je u zemlju propao, sugrađani ga nisu videli otkad je Press objavio fotografije kako se drogira

"Normalno je da se deca drogiraju u malim sredinama", kaže Markov sugrađanin

BELA CRKVA - Narko-policajac Marko Pavlović čije je fotografije kako šmrče kokain ekskluzivno objavio Press, kao da je u zemlju propao. Njegovi sugrađani kažu da se Marko otkako je "postao medijska zvezda" ne pojavljuje nigde. Retko viđaju i njegovu porodicu.
Iako je skandalozni snimak policajca koji se drogira u društvu svog kolege Bojana Gavrilovića potresao javnost u celoj Srbiji, građane Bele Crkve ostavio je prilično ravnodušnima i rezigniranima. Kažu, navikli su na svakakve gluposti, pa ih ni ponašanje njihovog sugrađanina policajca nije mnogo iznenadilo. Živa Vela (59) kaže da je čuo da je "Press pisao o Pavloviću kako se drogira". Pročitao je, kako sam kaže, samo ponešto od cele priče.
- To što se deca drogiraju, potpuno je normalno u malim sredinama, poput ove. Nije on jedini. A i to što mu je majka javni tužilac, a on policajac, samo mu je pružilo šansu da može da radi šta hoće. Šta je bolja odskočna daska od toga - ironičan je Vela, koji kaže da Marka nije sretao u poslednje vreme. Goran Veljković (36), takođe nije video Pavlovića od kako je Press o njemu pisao.
- Poznajem Marka lično. Nisam ga video u gradu otkako su u Pressu izašle fotografije na kojima se drogira. Mislim da je njegova lična stvar šta će da radi i kako. Na temu tog filma svaki komentar je suvišan - uzdržan je Veljković. Njegov sugrađanin Miroslav Stanković (43) pomirio se sa činjenicom da živi u društvu poremećenih vrednosti.
- Policajci, bez obzira na to da li su saobraćajci, detektivi ili inspektori, trebalo bi da služe za primer. Njihovo ponašanje trebalo bi drugima da bude uzor. Prvenstveno oni ne bi trebalo da se drogiraju. Oni su tu da to sprečavaju. Međutim, ovo društvo nema nikakvih kriterijuma, tako da me ništa ne čudi. Nisam uopšte iznenađen. A i kakvi ljudi u društvu koje nema nimalo morala mogu da budu - ravnodušno se upitao Stanković. On dodaje da je dvadeset godina stariji od Marka i da ga se seća kada je bio dete.
- Kao mali je bio dobar. Bio je fino vaspitano dete. Znam celu tu porodicu kao uglednu i uljudnu - priča Stanković, i dodaje da otkad je skandalozan snimak objavljen u Pressu, nije video nikoga od članova porodice Pavlović.
(E. P.)

Mama tužilac službeno odsutna

Iako smo na svaki način pokušali da dobijemo bilo kakav komentar od porodice Pavlović, niko od njih nije želeo da se oglasi. Markov mobilni telefon isključen je od prošlog ponedeljka, kad su fotografije na kojima šmrče kokain objavljene u našim novinama, a njihova kuća ostala je zatvorena za novinare Pressa. Nađiju Pavlović, Markovu majku i zamenika javnog tužioca u Beloj Crkvi, njeni sugrađani poslednjih dana retko viđaju.
- Nije u tužilaštvu i danas nema suđenje. Koliko mi je poznato, otišla je u Pančevo poslom - rekao je u petak ekipi Pressa službenik suda u Beloj Crkvi koji nije želeo da se predstavi.

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.