Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 21:26:20
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Snimanje VB streama  (Pročitano 10485 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
mob
Sony xperia
Zavisi u koji format kasnije odrenderujes. Iskreno najbolje ces dobiti ako odrendas iz Camtasie u AVI nekompresovani ili DV kompresor. Slika je puckica.

Rezolucija je ista kao i sam prozor VB-a. A koliko vidim i strim se salje u toj rezoluciji. Tako da ne bi smelo biti nekog gubitka u kvalitetu. Jedini uzrocnik bi mogla biti sama graficka kartica.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
HTC Tattoo
Zavisi u koji format kasnije odrenderujes. Iskreno najbolje ces dobiti ako odrendas iz Camtasie u AVI nekompresovani ili DV kompresor. Slika je puckica.

Rezolucija je ista kao i sam prozor VB-a. A koliko vidim i strim se salje u toj rezoluciji. Tako da ne bi smelo biti nekog gubitka u kvalitetu. Jedini uzrocnik bi mogla biti sama graficka kartica.


Baš ću ponovo da isprobam večeras.

A šta je sa videom,jel znaš možda razlog što ne može da se premotava,i jel ima neka fora da to rešim,imam snimke koji traju nekoliko sati,pa mi je to problem,a i ne mogu da isecam klipove???
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
mob
Sony xperia
Vecina playera ne nudi premotavanje, sem DVD playera. Za Win DVD i Ciberlink-ov Power DVD ( nemoj 9-ku, hoce da baguje. 8-ca radi extra ) znam da nude premotavanje i pri gledanju ne DVD filmova.
« Poslednja izmena: 30. Sep 2009, 21:02:04 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
HTC Tattoo
Vecina playera ne nudi premotavanje, sem DVD playera. Za Win DVD i Ciberlink-ov Power DVD znam da nude premotavanje i pri gledanju ne DVD filmova.
Nismo se razumeli,sam video materijal me nešto zeza,jer neki klipovi skinuti sa streama mogu da se premotavaju a neki ne,za neke prepozna player celu dužinu klipa i sve nomrmalno radi,a za neke neće,pusti ih,ali ne može ništa da se radi,kao da imam problem sa kodecima,ili video nije ispravan,ali radi,mogu da gledam.Da napomenem,da su svi klipovi snimljeni wm recorderom i isti format .asf

Premotavanje koristim kao izraz jer mi je ostala navika od kaseta,ali mislim da pomerim klizač na videu na 52-gi minut i da tu nastavi emitovanje,prosta stvar svi playeri to rade,ali sa ovim klipovima taj klizač je zamrznut i samo mogu da gledam.To mi nije jasno.
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
mob
Sony xperia
Sam strim, da tako kazem podloga, koja nosi sve te informacije, moze dovesti do toga. Kodek ocita frejmove, ali to moze zezati. A u njemu su upisani podaci i parametri o svemu. Desava se da odjednom krene ubrzano. Jedini nacin da se to sredi je novo indeksiranje strima.

WMV format je dosta zahtevan, a ume i da napravi pakost. Zato gledaj sto je moguce vise da ne pamtis u njemu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 110
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Hvata mi samo ton sa Camtasiom.Koja podesvanja su za video.Ne znam da li ima veze brzina ADSL(imam 1MB/s)i jacina kompa.Sempron 2400+,512mb,ATI All in wonder X800XT graficka kartica
IP sačuvana
social share
If marijuana is not legal within the next five years I have no faith left in humanity, period.All this current system is doing..is putting money in the hands of criminals...and it's making ordinary people like you and me deal with those criminals.You ever deal with a drug dealer?It's terrible, it's weird, it's awkward.They think they're your friend,but they're not.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
HTC Tattoo
Sam strim, da tako kazem podloga, koja nosi sve te informacije, moze dovesti do toga. Kodek ocita frejmove, ali to moze zezati. A u njemu su upisani podaci i parametri o svemu. Desava se da odjednom krene ubrzano. Jedini nacin da se to sredi je novo indeksiranje strima.

WMV format je dosta zahtevan, a ume i da napravi pakost. Zato gledaj sto je moguce vise da ne pamtis u njemu.
Hvala. Smile
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
mob
Sony xperia
@hermes
Ako je crn snimak, ubaci novije drajvere za graficku.

@diletant
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 110
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Nije do drajvera stavio sam nove 9.8 i isto.U svakom slucaju hvala.Kako ti je podeseno u optins kartca video:da li ti je na automatic ili manual
IP sačuvana
social share
If marijuana is not legal within the next five years I have no faith left in humanity, period.All this current system is doing..is putting money in the hands of criminals...and it's making ordinary people like you and me deal with those criminals.You ever deal with a drug dealer?It's terrible, it's weird, it's awkward.They think they're your friend,but they're not.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
mob
Sony xperia
Sve je po difoltu postavljeno. Nista nije menjano. Iskreno da ti kazem, i mrzelo me da cackam, kad' vec ide dobro. Nego nesto bih ti prelozio.Skini instalaciju za WMV9, ujedno i ubacuje kodek. Mislim da ces time resiti problem. Jer meni programi za video editing i ostale ludosti, sami to ubacuju.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 21:26:20
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.